За или против ефирни завеси и пердета по прозорците в дома ви?

  • 8 096
  • 95
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 922
"За" пердетата  Peace

# 46
  • Мнения: 46 508
Всеки има различен вкус, аз вкъщи не бих сложила, не ми харесва.

# 47
  • София
  • Мнения: 375
пердета разбира се Peace
ние сега като правехме ремонта и бях пред дилемата дали да сложа щори или дебели завеси и накрая реших завеси, сега няма никъде щори които да събират прах и да немогат да се изчистят лесно има перденца и завеси навсякъде, придава завършен вид, уют, топлина, по-красиво е а и по-практично, аз дадох сума пари за тях добре че моя мъж не се бърка в нещата които не са в неговата компетенция и аз имам пълната свобода да си правя каквото искам Mr. Green
успех ти пожелавам и дано да се пребориш

# 48
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
ЗА пердетата съм определено!!!
Абсолютно подкрепям мнението, че без пердета е като в офис или болница!

# 49
  • Мнения: 491
Аз пък съм против пердета в МОЯ дом. В чуждите ми харесва, но у нас няма да сложа. Нито пердета, нито щори. Искам да ми е максимално светло. Само в спалните има външни ролетни щори, които изобщо не пускам.
А за вашия спор с мъжа ти - не сме ние хората, които ще го решат. Нормално е да ви се разминават вижданията. Едното ще направите както ти харесва на теб, другото според неговия вкус. Важното е да се разбирате, защото уюта в един дом зависи от това.

# 50
  • Мнения: 1 299
Аз съм за завеси - придават уют. Относно събирането на прахуляк - наще в къщи си ги перем редовно и не ми събират нищо  Peace

# 51
  • Мнения: 6 390
У дома сме така - с щори и пердета. Пердетата внасят уют.
Peaceи ние така  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 100
пердета разбира се Peace
успех ти пожелавам и дано да се пребориш
Благодаря!

# 53
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
За пердетата,когато е само щори ми стои като офис.

# 54
  • Мнения: 1 107
Да за пердетата! Много харесвам пердета и ако мога ще ги сменям често за да се разнообразява атмосферата.

# 55
  • Мнения: 1 181
определено с пердета, създават уют и красят дома. Без пердета ми е някак незавършено, ако е с само с щори наистина ми изглежда като в офис. При нас изобщо не се постави въпроса дали ще имаме пердета. Казах "Отиваме да купуваме корнизи!" и това е  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 4 390
Определено "за".
Лично на мен, дом без пердета ми изглежда като незавършен, недообзаведен.
Мъжът ми оставя всички такива решения на мен, смята, че жените
имат повече усет и се съгласява с всичките ми приумици.

# 57
  • Мнения: 1 391
гласувах "за"
толкова красиви има! Само от тях може да се постигне страхотен ефект и съвършено друг вид на помещението - може често да се променя интериора, само от аксесоарите - мисля , че завесите са един от най-уютните аксесоари.

Иначе щорите са по-практични, нооо, и по-скучновати - и все пак, зависи от стила на обзавеждане, има щори и щори... а какви щори вече има - тип завеси  - опа, пак опряхме към завесите...  Laughing

Завеси = уют

Относно прашенето - не че щорите не се прашат...

Не харесвам големи, тежки огромни завеси - и все пак отново зависи от помещенията - за някой аристократичен замък  -защо не  Hug

# 58
  • Мнения: 100
Мъжът ми оставя всички такива решения на мен, смята, че жените
имат повече усет и се съгласява с всичките ми приумици.
А аз само си мечтая за това...

# 59
  • Мнения: 415
Не разбрах защо се смята, че пердетата за разлика от щорите събират прах - у нас имаме и двете и определено щорите се цапат повече, а и е много по-лесно да изпера пердетата от колкото да измия тия проклети щори! и се надявам да ги махнем скоро.

Общи условия

Активация на акаунт