Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Здравейте момичета от този месец започнах да пия противозачатъчните Трирегол днес ми е 10 ден и ми зацапва още ту е кафяво ту е розово има го само като се избърша след 00 не ми цапа бельото.Кажете на някоя от вас случвало ли и се е с Трирегола това защото започвам да се притеснявам докторката ми е в отпуск и не знам какво да правя.От време на време леко ме наболяват яйчниците и гърдите ми са напрегнати.Какво мислите дали е нормално?

# 1
  • София / Пловдив
Подобни оплаквания, поне по листовките ги изписват като "нормални", докато организмът привикне първоначално към хапчетата.
Трирегол не съм пила. Преди години ползвах Логест и първите две седмици също имах зацапване от време на време и чувствах гърдите си като пред цикъл.

# 2
  • София
И при мен се случи по време на първия месец, в който почнах да ги пия. Лекарката ме беше предупредила, че в началото са нормални такива явления и за това бях спокойна. След това, още от втория месец всичко си дойде на мястото! Точно за трирегол става дума. Ако много се притесняваш - пробвай да се консултираш с GP-то, но от това, което споделяш мисля, че просто организмати свиква с новата промяна Simple Smile

# 3
  • София
Вени мерси успокои ме поне малко че много се бях ушашкала.Личната в отпуск гинеколожката в отпуск Twisted Evilдобре че тази седмица ще е на работа та отивам веднага.Все още си ме прецапва и е толкова слабо.А пък и  менструацията също тече много слабо досега никога не ми е била така.В четвъртък се зареждам пред кабинета и ще видим какво ще каже за това кафяво зацапване.Но и аз съм си голяма паника и се плаша от най-малкото Sick

# 4
  • София
Ооо, менструацията наистина доста отслабва и се регулира /поне при мен стана така/, а и това беше една от причините да започна да ги пия Simple Smile Може да си паника, но правиш добре, че ще се консултираш с личните си лекари  Peace И съм сигурна, че всичко ще е ОК  Wink Успех в четвъртък!

# 5
Не зная дали отговорът ми не е закъснял, но все пак: пиех три-регол преди 7 години.Нямах никакви странични ефекти.Цикълът ми беше като часовник.Сега ми предстои да пия хапчета, но ми казаха ,че за моята възраст/31г./не били подходящи и ми изписаха фемоден.Трябва да ги започна от този месец, но за сега не можах да намеря почти никаква информация за тях.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт