Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Хелп, хулп и пак- ХЕЛЛЛЛЛЛП!

Натиснах нещо и Интернет страниците ми излизат в минимизиран формат, в смисъл, че букви, картинки и прочее- излизат в много дребен формат.
Какво да правя?!!! И друг път ми се е случвало, но като че ли се е оправяло само.

Помагайте

Ще се наложи или да пиша с лупа, или с голям макс шрифт.  ooooh!
« Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 03:37 от Yogurina »
Цитирай

DE

Не знам с какъв браузър си, но ако си с Мозила, пробвай с 'контрол + плюс' или view - text size - increase (менюто е същото е и в Интернет експлорър).

Цитирай

София

Не става. ooooh!

С Windows Vista cъм, а браузъра ми е най-новата версия на Internet Explorer.

Уф, ама съм карък...Все на мен ми се случват тия неща.  Crazy
Цитирай

Ctrl+ въртиш колелцето на мишлето. В едната посока стават малки, в обратната - големи.
Цитирай

София

И това не става.  Crying or Very sad
Цитирай

Ти нали не си забравила да кликнеш в браузъра преди това (т.е. да го направиш активен).
Цитирай

Затвори всички отворени страници. Стартирай наново браузера, виж в менюто горе трябва да има View, после и Text size -> оттам избери подходяща големина за буквите.
Цитирай

София

Или виж най-долу в дясно, над часовника трябва да ти излизат едни проценти и лупа. Промени си на по-голям процент и би трябвало да ти се оправи  Thinking
Цитирай

Горе в дясно имаш PAGE, натискаш го, отваря ти се падащо меню - избираш ZOOM, после 100% и си ти!
Цитирай

Йогуртче, докъде го добута, мила? Свирни  Whistling, ако всичко е ок вече. Ако пък не, пак свирни - може м-р Пропър да се появи да помогне  Mr. Green.
Цитирай

София

Йогуртче, докъде го добута, мила? Свирни  Whistling, ако всичко е ок вече. Ако пък не, пак свирни - може м-р Пропър да се появи да помогне  Mr. Green.

Здрасти пак!
Хахахах Няма нужда от Мистър Пропър, оправих положението преди да са дошли "старите", за което ти благодаря. Mr. Green Party
Ти добре ми писа, че е ctrl и scroll, ама нали съм технически инвалид... ooooh!
МНОГО БЛАГОДАРЯ! Hug  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.