През юли от близо и далече в БГ на моренце се връщаме вече 16-22.07.2007

  • 4 213
  • 119
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 815
Добро утро и от мен , мили мами!!

МАЙКА, мимченцето от сномката е моята племенница Лили.
Аз все още нямам деца, работим по въпроса и черпя опит от вас.  Hug

Ralfieta, мерси   bouquet
Мерсаж и за коктейлчето, с това минтче  Wink много го обичам.


Лек ден на всички!!

# 46
  • Мнения: 7 914
момичета, да се похваля снощи спахме и папахме добре Party Party дано да е било от топлото... и дано да е свършил този период...ама как ще разбера не знам, че следобяд сме на ваксинация- Praynig дано да мине добре Praynig

Tali Dan
 Hug Hug
 вече се върнахте от БГ? че не беше ли много кратък престоя ви? newsm78
липсваше ми да знаеш Hug Hug Hug

kariluis
 уикенда беше многооо топло- ама гадното топло-лепкаво и задушно... а в къщи температурата не пада под 26 градуса а в спалнята 28.. зимата е обратно разбира се Tired

ЛюбИтУ
винаги сам си мечтала за подобен климат- вечно да е топло Heart Eyes

МАЙКА
 Hug гледам да сам максимално спокойна Hug

Ralfieta
 мен не ме притеснява честото и малко похапване, а че не иска да захапва и се нерви... иначе да яде по колкото си иска Whistling

kita99
 Party Party Party ихааа пак ще има някои страхотен разказ  Party Party Party


# 47
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Хей, здравейте пак от мен!  bouquet
Няма да се повтарям, че тъкмо писах един дълъг пост в испанската, но накратко - моята почивка утре свършва, и си тръгвам. Прекарах няколко дни в спешното на системи. Резултата - надупчени ръце, поизпразнени джобове, в момента пия имунопотискащи лекарства, за да могат да ми направят изследвания да евентуално да се разбере към какво съм проявила алергия. Та така. Нито веднъж не съм отишла на плаж. Връщам се бяла като сирене Laughing
Малко по-късно ще ви чета!

Лек ден на всички!  Hug

# 48
  • Мнения: 1 909
Привет-мривет!
Ралфи, продължавай да досаждаш със среднощните коктейли.  Вече толкова неща си представих покрай тях...

Леле, Вес, ама че ваканция! Shocked  Да не би пък да си алергична към ваканциите Wink  Браво че ти е останало чувството за хумор след такова преживяване! Heart Eyes

Последни новини от MegiX - започва да им харесва Laughing

Зайченце, ние пробвахме още миналата година с ходенето в БГ - майка ми прави совалките, да е жива и здрава. И понеже мина добре, тази година - за цял месец! Младежа вече е завъртял сума приятелки и им организира следобедни партита.

Кита, чакам с нетърпение да видя кокошките ти Grinning

Ето ви малко моренце в добавка към коктейлите 


(краката не са моите) Mr. Green

# 49
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
chumbi, кьде са Меги Х- четата ?

# 50
  • Мнения: 5 183
Страшна си, Ралфи! чак и сняг щом си ни поръчала.... ще ти го напомня, да знаеш!  Wink  Hug А как съм се смяла с тези крака на плажа - дето не били твоите  Mr. Green

Кита, страшно ме впе4атли. за този един месец ли свали 9 килограма?!  newsm78 Леле, аз дори и да спра да ям месо, нямакак да спра да го готвя - ще ме сменят  Mr. Green Мъжо и Томи са големи хищници ...

Звезди, радвам се 4е сте спали и папкали добре. ха дано да е отминал периода на малкия ти слън4о!!!

Вес, ужасно неприятно наистина. ДАНО поне се разбере към какво е била тази алерги4на реакция!

# 51
  • Мнения: 952
Здравейте!

chumbi - ей така искам и аз крачетата ми да са в пясъка на плажа, всъщност по добре директно във водата.
Тук отново настана жега, затова благородно завиждам на плажуващите.
Днес сестра ми дойде с малкия още сутринта и сложихме детското басейнче на терасата - водата вътре е почти готова. Като се събуди племенника ще пробваме да топнем крачетата и да видим каква ще е реакцията
Bec - дано тази алергия остане в БГ. Крайно неприятно се получило, нито можеш да се нарадваш на близките, ни моренце, ни почивка, абе кофти ситуация.
Звезди - стискам палци ваксината да мине леко и да не повлиява на папкането на малкия сладур.
ЛюбИтУ - племенницата ти в БГ ли е? Сигурно е много щастлива, когато леля е с нея.
Кита - много нови случки при вас. Весело изкарване на океана и аз ще чакам новия разказ.
МАЙКА - как сте вие, при вас сигурно е привечер? Аз снега, го поръчах, че бива ли така да се върне Томи в БГ и да не се порадва на снежинки.(То не че миналата зима при нас имаше сняг де, ама хайде може тази да повали повечко за радост на децата.)

Целувам ви и ви прегръщам всички.

# 52
  • Мнения: 5 183
Да, РАЛФИ. Тук е ве4е 23.30. Ще лягам ве4е. Мъжете отдавна спят.

# 53
  • Мнения: 1 909
chumbi, кьде са Меги Х- четата ?

Близо са до Сен Тропе - Меги каза, че полицаите си били същите като от едновремешния филм. Много им се чудя с това малко бебе на плажа, ама тя каза, че по-скоро Мони, средния, е по-опасен, даже малко се бил позагубил онзи ден, но го намерили до една друга бебешка количка. Имат късмет с времето - тъкмо като за тях стана супер, нито е горещо, нито духа, че даже и народа още не се е осъзнал колко е хубаво тук и още го няма.
А пък аз  си бачкам  и даже хванах настинка от климатика  Sad
И аз съжалявам, че краката не са моите Mr. Green

МАЙКА, лека нощ smile3507

Ралфи, кажи как прие племенничето легена-плаж Outta Joint

# 54
  • загубено
  • Мнения: 6 487

mamKami - вие планирате ли ходене до морето за някой ден?


Благодаря за коктейлите!Много-много хубави мисли ме връхлетяха като ги видях. Simple Smile
Тук пак е жега,таман се зарадвах че ще го караме по хладно.Ама не.Поне вечер е малко по прохладно отколкото при нас.Морето е планувано.Ама татко ни се върна за 2 седмици за работа и после излиза в отпуска.Така че ще изчакаме да си дойде и опъваме платната,към Варна.  travel  grinning039Дано да е хубаво времето и да става за плаж,да може малкият да се нарадва на пясъка.че в гр са повече камъните.
 
Звездичка,радвам се че малкият човек е отменил стачката.

# 55
  • Мнения: 5 183
А вие откъде сте в България?
Това е въпрос към МамКами.
Жеги има ли?

# 56
  • загубено
  • Мнения: 6 487
Здравей Майка
От Ловеч сам в Бг.Жегаи има и тук в Бг.Днес около 16 часа термометъра в колата покажа външна темперетура 41 гр Shocked ,мисля че е верен.Въздух не може да се поеме.Но вечер след 23:00 си е по хладно.

# 57
  • Мнения: 5 183
Леле, ужас!
41 градуса!

# 58
  • загубено
  • Мнения: 6 487
Вие от къде сте?
Колко е часът при вас?
От жегите ще да е,пуснах отговора а забравих да допиша отдолу.Кирилицата ми нещо се прецака и кирилицирам с една програмка на части.
Извинявай
Хубав ден утре на всички  bouquet  bouquet  bouquet

# 59
  • загубено
  • Мнения: 6 487
Да 41!!!
И в Ловеч има голям парк,зеленина колкото искаш.И рекааааааааааааа,
ама 41.............
утре го дават по топло #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт