През юли от близо и далече в БГ на моренце се връщаме вече 16-22.07.2007

  • 4 211
  • 119
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 815
...така нахлувам в хубавата ви темичка,...
ЛюбИтУ, на това нахлуване ли му се казва?! Дано да Ти хареса сред нас защото си нямаме Момиче от арабският свят, преди време Нойка се беше ентусиазирала да пише, но от давна не се е появявала. Лили е много слядко детенце пожелавам Ти скоро да се радваш на собствено.

Мерси, Калида, за хубавите пожелания  Hug

Честито на всички именници днес!!
Да си носят имената със здраве!!

Eli_cz, бързо оздравяване не малката принцеса и дано спадне температурата!!  Praynig

Лека вечер на всички!!


# 91
Калцид - АБ ми предписа, и някакви пак АБ капки за нос - има зелена хрема
да да, на всеки час пише, но тя сега спи час и половина вече  Rolling Eyes

До сега четох по разни чешки сайтове, майките пишат че освен сладолед и студено мляко друго не яли и не пиели децата - 5-7 дена така...
А аз непрекъснато й загрявам всичко  Shocked уж да не я боли, а там пишат че страшно щипе и боли всичко топло  ooooh! и до 10.дена ако не се разболеем, ще ни подмине този вирус с баща й  Thinking Херпангина било  Rolling Eyes

 Херпангина е вирусно заболяване, което засяга най-често кърмачета и малки деца до 5-6 годишна възраст. Причинява се от коксаки вируси  А и Б (coksackieviruses), ентеровируси (enteroviruses) и еховируси (echoviruses). Погрешно е да се приема, че херпангината се причинява от херпес вируси. Типичната херпес вирусна инфекция при деца протича като остър стоматит и се различава, макар и трудно от коксакивирусната херпангина. При херпетичния стоматит обривите са разположени по устните, венците, езика, бузите и по-рядко по небните тонзили (сливици) и мекото небце. При херпангина обривите са основно по задната част на фаринкса, около и по сливиците, по мекото небце.
http://www.doctorsbg.com/Herpangina.htm

какво съвпадение, то4но днес 4етох за това, никога не го бях 4увала
не се лекувало с ниЩо, само минава, осен ако не ти предпиШат неЩо само за облек4аване на болката

# 92
  • Мнения: 1 110
Елинце бързо оздравяване на Бадемката и дано ви подмине вас с таткото Hug

# 93
  • Мнения: 1 049
Eli_cz, дано бързо се оправи детенце  Praynig Hug
Калида,  след месец ми е отпуската, вече нямам търпение  Peace
Честито на всички именници днес!
Лека вечер   bouquet

# 94
  • Мнения: 7 914
chumbi
ами тумбака ми ooooh!

Eli_cz
 Hug Hug моля се Praynig скоро да и мине Hug Hug Hug а пък вас с татито да  ви подмине Praynig

# 95
  • Мнения: 815
Ех, момичета, седмицата е към края си  Sunglasses

Zai4enze, и моята е след почти месец и половина и направо вече нямам търпение да си ходя  Flutter
От сега съм си направила плановете, къде ще ходя и как ще си изкарам времето!!
Само да сме здрави!!

Ели, как е малката?
Спада ли Т.?

# 96
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Само минавам да пратя  Heart Eyes на малката Бадемка да оздравяване по-скоро.

Звездичке сакън, не се лишавай от биричка бе. И безалкохолната е бира.Важното е да е бира cheers

Някой вълнува ли се от Хари Потър, тук голяма истерия настана по медиите Crazy

# 97
  • Мнения: 2 959
...наистина ли те интересува отпуската ми или искаШ просто да ме вкараШ в списъка...
Ей, Джоя, хаплива и предизвикателна, рязка и болезнено откровена, както винаги, но в това се крие чара Ти. Защо питам ли?! Ами просто защото търся начин за ком- я с Теб, а освен тук в седмичната рядко се засичаме на друго място, а не искам да Те изпускам като събеседник. Доста интересно решение за почивка в Тунис си избрала- изцяло нова култура, климат, нрави. Успя ли да се докоснеш до интересните моменти в страната или изцяло беше на почивна вълна? А ще се отнася до мен, засега са само планове, но и аз мисля да разделя ваканцията на две части- едната на планина, другата на океан.
...имаш час за доктор или нещо подбно, което не е добре да отлагаш как се спряваше с кърменето...
Звездице, както и Пепеляшката е писала, Дана винаги беше с мен и изпуснато кърмене нямаше, още повече че тя така и не се запозна отблизо с биберон и шише. Ти опитали с cranberry juice, въпреки че това е по скоро като превантивна мярка?
Пепеляшко, два заслужени кърмачески медала забелязвам в подписа Ти. Поздравления, с гордост да си ги носиш! А за Хари Потър, и тук истерията е на нужното ниво.
Майка, честити Ти именници! Да са Ти живи и здрави и сестричката, и дядото и братовчедката!
...ако ме загуби от поглед и се сети реве та чак на съседната улица го чуват...
МамКами, период е и отминава. Просто детето търси в Теб опората и когато дори и за миг се почуства не в свой води и търси сигурността Ти. Как изкарахте на село, аз мислех че сте заминали за почивните дни?
...вие какво правите през лятото?...
Чумби, сега в момента е голяма горещина при нас, надхвърля 26оС и не се диша. Но й се радваме, защото е много преходно топлото временце тук. Много се радвам за Сашето, явно средата си казва думата и му се отразява благоприятно. Много интересно име- Илан, френско ли е?
...Бадемка го закъса... от днес е на АБ - гнойна ангина, хрема, висока Т...
Ели, / най- вероятно ще го прескочиш/ но стискам палци бързо да отминава тоз вирус. Най- лошото е за Теб че не можеш да й облекчиш болката, но дано АБ помогне.
...след месец ми е отпуската, вече нямам търпение...
Зайченце, и Вие ли се вписвате в августовската италианска почивка?! До БГ ще стигате ли таз година като миналата?
...и моята е след почти месец и половина и направо вече нямам търпение да си ходя...
Любето, а Ти нима успя да навиеш 1/2 да стигнете до БГ и таз година, или само Ти ще се топнеш в любимото море?
Тали Дан, как мина почивният ден, на плаж ли бяхте с децата?

Приятни почивни дни!

# 98
  • загубено
  • Мнения: 6 487

МамКами, период е и отминава. Просто детето търси в Теб опората и когато дори и за миг се почуства не в свой води и търси сигурността Ти. Как изкарахте на село, аз мислех че сте заминали за почивните дни?

Права си.чак започнах да се чудя дали е добре да пътуваме често.От една страна се вижда с роднините,но от друга за него си е стрес.Нещо ново.Мисля си все пск че с възраста ще го преудолява лесно ,и ще му е по-интересно като пътува и се запознава с нови хора.
На село си прекарваме винаги хубаво.Басейн,двор и много трева.....нещо което ни липсва в Атина.А селото ни е на 7 км и затова се прибираме.Почивните дни ще сме пак там,да се налодува дзверо.

Ели-отмина ли вируса?Как сте?

Звездичка-има ли подобрение от АБ?

Калида-Как са темперетурите?затопля ли се още?
Тук си е топличко.чак горещичко.Ама търпимо ,вечер е страхотно ,само за излизане с приятели за биричка
Айде черпя ви всички. cheers
Весели почивни дни!

# 99
  • Мнения: 5 183
Милата Бадемка  Confused
Температурата - кофти, ама и болките сигурно са й адски неприятни.
Дано бързо се оправи.
Как е сега, Ели?

# 100
  • Мнения: 815
Любето, а Ти нима успя да навиеш 1/2 да стигнете до БГ и таз година, или само Ти ще се топнеш в любимото море?

Калидка, ще съм съмичка  Cry
Няма да може да дойде с мен, а и Рамадан започва тогава и е малко трудно с травелинга по него време  Rolling Eyes
А за моренцето надявам се да се топна, стига да не е студено вече през септември  Peace

Ели, малката оправя ли се?
Много лошо с този вирус и точно лятото  Rolling Eyes

Лек ден за сега на всички!!

# 101
  • Мнения: 815
Извинявам се за това съобщение, ако някой го е прочел!!

Не беше за тази тема!

# 102
  • Мнения: 3 461
преди време Нойка се беше ентусиазирала да пише, но от давна не се е появявала.


Калида, и всички момичета, които пишат тук  Heart Eyes Ентусиазмът ми не се е изпарил, напротив, нараства право пропорционално с всичките неща, с които съм се захванала преди ваканцията. Grinning

# 103
  • Мнения: 815

Добър вечер, момичета!!

Губите се днес  newsm78
Само да не е защото се включих аз и изгубихте интерес  Hug  bouquet

Калида, аз не исках да отговарям от името на Ноя, какви ги върши и защо не се разписва, защото си знаех, че ще се появи и тук  Sunglasses  Laughing
Та тя вършее за четирима  Joy Joy

Лека ви вечер!!

# 104
  • Мнения: 3 461


Калида, аз не исках да отговарям от името на Ноя, какви ги върши и защо не се разписва, защото си знаех, че ще се появи и тук  Sunglasses  Laughing
Та тя вършее за четирима  Joy Joy

Лека ви вечер!!


Аз да те покрепя само  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт