От къде да купя люлка?

  • 930
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
здравейте мили мами. моля за съвет каква и откъде да купя люлка за дъщеря си. бяхме на детски рожден ден и й хареса да се люшка и сега трябва да купуваме люлка. искам да я инсталирам в стаята върху килима. Моля споделете опит - някой купувал ли е скоро, каква ползвате, стабилно ли се закрепва и така. мерси предварително.

# 1
  • Мнения: 4 418
Дай подробности .Люлки има 100 вида.

# 2
  • Мнения: 473
да става за дете от 1 до 3 години, ако има универсална и за повече ми върши работа. Гледах тази на Чико, но ми се стори скапа - 200 лева, да може да се инсталира в кащи, да не е много голяма, предпочитам на стойка, а не да се дупчи тавана.

# 3
  • Мнения: 18
Днес видях в "Штъркел" една люлка, от 9-36 месеца ,на стойка, цената и беше май 44 лв

# 4
  • София
  • Мнения: 1 750
В Хиполенд и в Piggy's house съм виждала такива люлки - на стойка са, имат отпред нещо като масичка със свирещи бутони. Около 50 лева мисля беше цената. Ето този модел:

# 5
  • Мнения: 4 418
И на Фишер Прайс има в тоя диапазон,но са тип люлеещ стол за по-големи деца и са по-скъпи.
Ще пусна линк на тая ,която поръчах.

# 6
  • Мнения: 100
виждала съм подобни колички и м-н Вега в Бургас. не заемат ли обаче мн място. и колко време ще се ползва. Ивелина

# 7
  • Мнения: 125
И ние на скоро гледахме люлка, като тази която е показала Tatalina. Продавачката каза, че може да се ползва от деца до 4-5 годинки. Цената мисля че беше 58лв. и според мен е добър вариянт за стая, поне ние сме се спряли на нещо такова.

# 8
виж в Марсел също има такива люлки

# 9
  • Мнения: 1 172
И ние на скоро гледахме люлка, като тази която е показала Tatalina. Продавачката каза, че може да се ползва от деца до 4-5 годинки. Цената мисля че беше 58лв. и според мен е добър вариянт за стая, поне ние сме се спряли на нещо такова.

Въобще не е добър вариант за стая. Имаме такава. Самата люлка е неподходяща за малки деца, защото тази пластмасова седалка е много хлъзгава, а коланите са безумни просто. Виже как се слагат на живо в някой магазин и ще разберете за какво говоря.
Не знам как 4-5 годишни деца могат да я ползват, моят син е дребничък, на почти 3 е, но вече крачетата му опират в земята или трябва да се сгъне, за да стъпи на стойката за крака.
Самата люлка е много нестабилна, разхожда из стаята се барабар с детето. При по-нормално люшкане дори на леко детенце (10-12 кг), тя се премества, няма как да се застопори на пода.
Нашите музикални бутони се развалиха много бързо, така че ползата от тях не мога да коментирам.

Съветът ми е, че можете да минете и без нея.

# 10
  • Мнения: 4 418
То това е от марката и просто,за 58 лв едва ли ще е нещо качествено. Peace

# 11
  • Мнения: 46 434
Ние искахме да вземем люлка, която може да се люлее много силно, което изключваше тези на стойка, а и те заемат много място. Взехме такава от Метро, но в момента няма  Confused 14 лв. е, монтира се в тавана и е до 80 кг.  Crazy

# 12
# 13
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
 И в Пиггис има като посочената люлка на Дудинка в синичко и бяха около 28-30лв,струват ми се по-удачни. Peace

# 14
  • Мнения: 2 723

подобна купихме от комо за около 20 лв

Общи условия

Активация на акаунт