препоръчайте ми клоун в Пловдив

  • 3 505
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Здравейте милички мами от Пловдив,
Можете ли да ми препоръчате и дадете координати на клоуни в Пловдив. Ако знаете и цените още по-добре.
Много ви багодаря предварително!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 5 009
Ако става дума за детско парти, бих ти препоръчала Гергана Димитрова, педагог, организира тържества, детски партита и рождени дни! Не е точно клоун, маскирана е, носи интересни костюми за децата, забавлява ги и изобщо е много добра! Бяхме на рожден ден на едно детенце, където я бяха поканили да организира забавленията за децата и видях,че децата си прекараха страхотно! Не мога да ти кажа цени, но ще питам моята приятелка на чието дете бяхме на РД и, ако искаш, ще ти пиша на лични...Тел. й е -032/954809 и 0888827966 Peace

# 2
  • Мнения: 987
и ние сме я ползвали Гери за два РД. и сме ходили на няколко водени от нея. децата много я харесват и винаги са доволни от забавлението   Peace  няма да сьжалявате , ако я поканите .

# 3
  • Мнения: 6 206
Аз имам клоуни, както и различни аниматори. Работя и с Гергана. Ако я търсиш за момиченцето си когато става на 3 години е ОК.

# 4
  • Мнения: 69
не, не ми трябва на мен, а на една приятелка за момченцето и, става на две години и не зная дали ГЕРГАНА ДИМИТРОВА ще е подходяща за тази възраст или за по-големи деца. Може би на тази възраст ще им е по-весело с клоун.

# 5
  • Мнения: 6 206
Не знам къде ще бъде партито, колко големи ще бъдат гостите, какво е детенцето - дали няма да се изплаши.
Ако иска приятелката ти да ми се обади, ще й дам различни варианти, ако местото ми се стори подходящо. Иначе другия вариант е Герито. Ако някой може да се оправи с двегодишни деца, това е тя. Но е много важна и обстановката, къде ще бъде партито.

# 6
  • Мнения: 69
Благодаря ти за съвета,точно това смятам да направя,ще и дам твоите телефони, до колкото разбрах рожденият ден ще е в АсеновградлМалко е объркана историята, аз съм втори посредник, затова ще им кажа да се свържат директно с теб.

# 7
Tarsia kloun za detski rozden den,imate li predstava kade moga da nameria?

# 8
  • Мнения: 6 206
Е то по-ясно от това както е написано няма накъде
Но пак:
http://zadecata.com/index.php?page=0_1_5_1

Общи условия

Активация на акаунт