Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ЗДравейте от скоро се опитвам да намеря повече инфо за непроходими тръби и това какъв е шанса за забременяване, момичета аз съм с непроходима тръба моля всички които имаме такъв проблем да споделим опит наистина ли шанса ни да имаме дете е много по малък, вие как мислите.
Цитирай

Съжалявам миличка Sad
Но с непроходими тръби шанса не само намалява, ами е равен и на нула Sad Ако тръбите ти не са проходими няма как яйцеклетката да слезне по тях до матката Sad
Как установихте непроходимостта на тръбите?
Цитирай

София

Ами чисто математически погледнато, да шанса ви е по-малък точно наполовина, защото все пак 1 е по-малко от 2 Wink.
Но ако всичко с тази тръба е наред и ако има редовна овулация от яйчника от страна на тази тръба, то тогава не би трябвало да е проблем за нормална бременност.
Успех и късмет  bouquet

Верити, момичето има една тръба, явно просто в поста си не е формулирала правилно въпроса си.
Цитирай

Опс, ама и аз не чета достатъчно добре ...
Да с една тръба шанса е по-малък, но го има! Можеш да забременееш и с една тръба, а ако имаш късмет може и по-бързо отколкото с две Smile Wink Успех!
Цитирай
Момичета, да само едната ми тръба е запушена дясната, а доктора от фертилити клиниката ми каза след 100 прегледа че нямам проблем да забременея но аз съм си такава веднага почнах да си мисля че това е край няма да мога да забременея пък и една приятелка ми каза че шанса ми е много малък а доктора е на друго мнение и аз незнам какво да мисля затова мислех че тук ще открия приятели които да споделят опит и да ми дадат кураж.
Цитирай

София

cameron , слушай доктора си, а не приятелките.
Моят съвет е да ходиш на фоликуметрия и когато овулираш от страната на здравата тръба да правите таймиран секс.
Още веднъж късмет и успех  bouquet
Цитирай
Zvetuncho благодаря ти много за съвета, най накрая някой да ме успокои малко че какво ли не почнах да си миля вече.

Нека скоро всички да сменим подфорума с другия за бебoците
Цитирай

можеш разбира се,не се шашкай ще си имаш бебче,спазвай стриктно какво ти казва д-ра и всичко ще е ок,просто трябва повече търпение и оптимизъм това е.късме от сърце
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.