Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Въпреки, че би трябвало спокойно да си пътуваме само с лични карти (засилили сме се към Италия отново), разни слухове се носят, че се заяждали властите тук и таме по летищата.. има ли истина в тези слухове по италианските земи, някой да е пострадал.. че паспорт за едноседмична екскурзия не ми се вади.. Peace
Цитирай

София

Ние не срещнахме проблеми, но си носехме за всеки случай паспортите. Всъщност тях само в бг на летището ги поискаха  Mr. Green
Цитирай

Варна

Има си закони и те се спазват. В страни от ЕС се пътува само с лична карта и точка. Никой не може да ви иска паспорти.
Цитирай

До парка

Мъжа ми се върна наскоро от командировка в Германия,никъде не са му поискали паспорт. Peace
Цитирай

Вече 2 пъти пътувах от Германия до БГ и двата пъти само с лична карта. Нито на българската, нито на немската граница ми правиха каквито и да било проблеми. Виж, ако пътувате с кола преz Сърбия и други страни, които не са членки на ЕС, трябва да си носите паспорти.
Цитирай

София

Абе хора не разбрахте ли - в ЕС само с лични карти и това е. Ако минавате през странин извън ЕС - паспорт...Толкова е просто....
« Последна редакция: вт, 17 юли 2007, 09:42 от Ланфеар »
Цитирай

Напълно съм наясно, че не би трябвало да ни трябват паспорти. Няма да минаваме през други държави, ще пътуваме със самолет.
Благодаря за отговорите.
Хубав ден!
Цитирай

далече от Златото на леля ;(

аз пътувах последно през февруари с автобус и на австрийската граница ни искаха паспорти! самите шофьори казаха, че лични карти не вървят  #Crazy но за самолетите знам, че се минава само с карта!
Цитирай

София

И аз наскоро пътувах до Германия с полет през Милано и никъде не ми искаха паспорт, а само с лична карта!!!!! Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.