Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 75 отговора

Враца

аз съм първа.
празниците минаха добре, равносметката от победи и загуби за боя с яйца е равна между мен и мъж ми.
вчера ходихме в София на бебетто на кръстниците. голяяяяяяяма е сладурана, харесаха ни подаръка, беше много весело и приятно и признавам се... не се разстроих, само пожелах тоява по-силно и мисля, че вече съм готова да действам, а не само да отлагам.
след това се видяхме с Тиа и нейния мъж на едно кафе и си прекарахме повече от страхотно и съм много щастлива, че се запознахме с нея наживо.
съответно ми се иска да се запозная и с останалите момичета
Цитирай

Germania

Zdraveite I ot men!
Nadiavam se vsichki da sa izkarali praznicite veselo. Nie si prekarahme strahotno, no dnes edvam se udargam da ne zaspia. Hodihme na dosta interesni mesta i goliamo iadene i piene padna.  
Dano  vsichki da zapazim praznichnoto si nastroenie za dalgo!
Цитирай

Smile  Very Happy  Smile  Smile  Very Happy  Smile  Very Happy  Laughing  Cool  Cool

Браво на Вас - страхотна тема-традиция  Smile  Very Happy

При мен празниците минаха страхотно  Smile Само по маси и мноооогооо ядене (и все вкусно  Wink )

По повод на празниците имаше въртележки, гондола, едно странно чудо наречено центруфуга (да ти се изправи косата от него - по страшно е и от гондолата, обръщат те с главата надолу). А аз пъзлата се качих само на едно скучно виенско колело  Smile  Smile  Smile  Smile  Laughing

По повод бебеправенето, не сме спирали  Wink  и сега естественно чакаме резултати (на 16.03)  Wink  Smile  Very Happy Ами к'во да се прави остана ми само да си стискам палци  Wink  Cool
Цитирай

anywhere

На центруфугата съм се возила преди доста време, много е готино!  Cool  Very Happy
Иначе - празниците минаха добре, ядене и пиене...
Смятам да почна да отслабвам, че ако забременея това лято, да не почна голямото дебелеене (дай боже да се случи на всички ни!!!  Very Happy ), да започна от по-ниска стартова точка!  Laughing
Миналия път като забременях, бях доста понапълняла преди това, а и качих 20 кила, та бая големишка бях като дойде време да раждам!  Embarassed  Laughing
Танче, непременно да споделиш резултатите, ако не в петък, то в понеделник със сигурност ще тръпнем!  Smile
Цитирай

Наистина падна много ядене, много нещо!!! Smile  Smile  Smile  Вече чакам с нетърпение да идва края на седмицата, за да видя дали е станало нещо или пак не е Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Вчера обаче като капак на всичко, половинката ме ядоса, защото не искаше да дойде с мен на гости у нашите и естествено сега не си говорим! На нашите не им пука за него, когато се държи така, но на мен ми се къса сърцето и цял ден днес ми играе един мускул под ребрата Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad
А за кухнята да не говорим - цветът не е същия, вместо матирани стъкла на витрините са сложили обикновени, шкафът с мивката е по-голям с няколко сантиметра и не може да влезе на мястото си Laughing  Laughing  абе извъобще!!!
Цитирай

нещо ще ви попитам, по-точно тези, които са били бременни веднъж - случайно да сте имали сърбежи в началото Embarassed  Embarassed  Embarassed  защото аз първия път имах, докторът каза, че е нормално
Цитирай

Враца

за традицията- ами да, виж колко колко много се пише по темата.
Таничка, като те четох за скучното виенско колело-есента тук има панаир и аз много исках д асе кача на виенското колело. после ужасно много съжалявах, не ми понесе никак, повече мисля да не се качвам Shocked  Shocked  Shocked

ауууууууууууу тук вали проливен дъжд  umbrella  и е едно мрачно и искам да спя
Цитирай

Germania

I az stiskam palci!  Pri men pak se pada da probvame okolo 16 April. Ste vidi kakvi shte gi izdokarame toia mesec.  Laughing
Цитирай

Germania

novalexa,
Ami az ne si spomniam da sam imala, no znam che pri niakoi geni se poiaviavat sarbezi okolo implantaciata t.e 7-10 dena sled datata na ovulaciata
Цитирай

предишният път си помислих, че съм се наредила с някакви гадини, но не беше така. Всъщност много късно разбрах, че съм бременна. Първите три теста показваха отрицателен резултат и аз се бях поуспокоила, ама после... После някои не бяха готови за деца, за сватби, сега им било времето да живеят и аз бях принудена да направя нещо, което няма ден да не си спомня... Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad
Цитирай

Longueuil, Canada

wa wa - ти къде живееш?
Цитирай

Враца

novalexa, не гледай назад. предполагам е било много болезненно, но така само се измъчваш и си вредиш и пречиш на сегашната си мисия
Цитирай

Враца

Цитат на: mama kenga
wa wa - ти къде живееш?

Враца, мамо кенга
Цитирай

Мила Novalexa,

не се обвинявай. Тогава сте решили, че така ще е най-добре, значи е било така  Exclamation
Сега е време да мислиш позитивно и да не те обземата такива лоши мисли  Exclamation

Wink стискам палци и сега предполагаемите "гадини" да се окажат страхотната новина която всички чакаме  Wink Успех мила
Цитирай

старая се много наистина, но сигурно ме разбирате какво ми е като видя някое бебенце Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad
слава богу, намерих подкрепа в лицето на майка ми и сестра ми, както и на вас!
благодаря ви
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 75 отговора