Моля за съвет

  • 1 265
  • 18
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 958
Винаги досега съм се старала да си купувам качествени обувки и чехли, главно на български фирми, естествена кожа със средна цена около 40 лв.

Но това лято реших да си взема нещо съвсем евтино за обикаляне по градинките. Купувам вече втори чифт, първите 10 лв., вторите 20 лв. намалени от 28 и и с двата имам един и същи ужасен проблем - ходилата ми се боядисват в черно. За първи път ми се случва такова нещо, направо съм изумена от какво и как??? Явно горната част на подметките пуска черна боя.

Ако някой знае какво да направя, за да спре това, моля дайте съвет!!! Търках ги с мокри кърпи, с вода и сапун, но има ефект за 2 часа и после пак

# 1
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ами мила, те за това струват 10 лв. Не са качествени материалите.

# 2
  • Мнения: 5 299
Накисни ги в оцет.

# 3
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Ами мила, те за това струват 10 лв. Не са качествени материалите.

Вярно е това, но пък съм имала джапанки от 80лв и пак пускаха така Sick

# 4
  • Мнения: 1 207
Няма ли да ти се вмиришат и краката така(с оцет).Моя съвет е да ги махаш тези чехли и да си взимаш от малко по-скъпичките за догодина де.

# 5
  • София
  • Мнения: 958
Благодаря ви !

Явно са за боклука чехлите, но какво да се прави???

Ще ми е за урок!

# 6
  • Мнения: 249
аз си взех джапанки за 12 лв,много съм доволна Grinning

# 7
  • Мнения: 2 039
Изхвърли ги  Peace

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Моите са 56 лв,но ходих 2-3 седмици със златисти към кафяво ходила докато им се изтърка така боядисаната вътрешна страна.Сега като се замисля,незнам защо не се засилих към магазина още първия ден.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Аз съмзаоцета

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Цената не бих коментирала, защото и  на мен ми се е случвало и то при доста скъпи чепици.

Измий ги няколко пъти в гореща вода, като преди това се убедиш, че няма начин да се разпаднат. Моите след 5-6 пъти пране в пералня не ми създаваха повече проблем.

За оцета не знаех.

Ако пък нищо не се нормализира, можеш просто да не ги обуваш и да ги изхвърлиш следващата година. Поне няма да те заболи много.

# 11
  • DE
  • Мнения: 967
Моите са 70 лв. и пак ми оцветяват краката в черно, при положение че са велурени! Shocked

# 12
  • Мнения: 990
Просто отиди и си купи нови. Има и доста скъпи неща ,които са некачествени  Tired

# 13
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Цената никога не е случайна Wink, а тези които са скъпи и пак боядисват бих ги занесла в магазина и ако не ми върнат парите ще се обадя в съюза на потребителите.

# 14
  • Мнения: 3 634
Една колежка имаще този проблем. Ако се случи до месец и имаш гаранционна карта трябва да ти върнат парите. Все пак е утеха!

Общи условия

Активация на акаунт