Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора

София

Ако изпуснете златен/сребърен/любим пръстен в тоалетната чиния ще бръкнете ли да си го вземете?  За малко да ми се случи, та се зачудих какво ли щях да направя, ако се бе случило.
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Не обичам пръстени. Нося само брачната си халка.
Ще бъркам (ако трябва) и в ако, ако я изпусна.  Laughing
П.П. Мъжо, прочете ли това?  Flutter
Цитирай

София

Ще бъркам, разбира се. Аз за късмет от коледната баница съм преравяла контейнер с боклук, та за пръстен в кенеф ли няма да бръкна  Smile
Цитирай

София

Ако ми е скъп и ако държа на него, (а след като го нося - значи е така!), ще си го търся, докато го намеря, независимо къде е паднал. Peace
Цитирай

Майничка

1.Ако мога да го видя - ще бръкна, по възможност с найлонова торбичка, вместо ръкавица.
2.Ако съдържанието на WC-то е непроницаемо - ще се въздържа.
3.Ако пръстенът е с 10-на каратов диамант, одма навирам гола ръка до лакътя, че и чинията ще изкъртя, независимо от т.2.

35 Ако моя мъж чете, да се съобрази с т.3...
Цитирай

В една Дупка.

Да,  ако вече не е пусната водата, че и да бъркам............аз съм хващала телефона си така, но беше по-голям.Аз го държа, водата си тече.... Twisted Evil Детето пикаеше, аз говорех по телефона, като през това време я бършех. Пуснах водата, изправих се и го изпуснах без да искам.
Цитирай

Белгия/София

Да, разбира се, ще бръкна. После ще се мия хубаво и ще си поръчам водка за ръцете.  Laughing
Цитирай

София

После ще се мия хубаво и ще си поръчам водка за ръцете.  Laughing
И една за душата, против стреса  Smile
Цитирай

Варна

Mного интересно.И на мен ми се е слу4вало,изтръпвала съм   Crazy.Не знам дали бих бръкнала ,ако съм с милото ще викам него  Mr. Green
Цитирай

Varna

Бъркам пък после ще се търкам Mr. Green
Цитирай

Варна

Бъркала съм. Бях 6-ти клас. Златен пръстен, подарък от майка ми. Казах да една приятелка да пази, а аз отивам да взема химикал, за да бръкна. Тя не пазила. Някой пуснал водата Tired
Цитирай

In pursuit of magic...

Бъркам и вадя... Е , ако е от ония тоалетни с дупките... Bye bye, ring! Very Happy
Цитирай

под голямата лоза

Shocked Ама че миризлива тема........ Sick
Цитирай

Аз съм бъркала. И то не за злато или сребро, а за най-обикновена тенекиена обеца, в която обаче бях влюбена и ми беше много скъпа. Подарък от гаджето.
И то не в кое да е веце. А това на гарата  Sick С клекалата, но поне с "удобството" фекалиите да достигат почти дупката.
Не знам дали днес бих го направила, тогава бях на 15.
Стана ми доста смешно от темата.

Айде. Това моето беше само обеца.
А имам приятелка, на която беше поверен мундщука от тромпета на приятеля и. Същият има образователен концерт в някакво затънтено селце из Родопите. Мацката отива до тоалетната, на която само в корена на името се съдържа тоалет, кляка и мундщукът пада в дупката. Концертът е след има-няма половин час. Резервен няма. Гнус не гнус бърка, вади, мие и пичът след няколко минути си го налапва, както си трябва.

Цитирай

Варна

Sick
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора