пълна или спинална упойка при секцио?

  • 11 100
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
А като казвате пълна упойка каква точно имате предвид-че си с маска на лицето или просто заспиваш?

# 46
  • Мнения: 189
аз исках спинална но лекарката ми  е лична приятелка и ми каза пълна и няма да спорим повече

# 47
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Пълна,не си прави експерименти!

хехехеееее, с какво? Или с кого? Абе на някой не му се иска да повярва, че 2+2 е = на 4. И язък, че повечето са интелигентни, а не им се напряга да мислят. И това при все, че черно на бяло е написано.

# 48
  • Мнения: 173
Раждах със спиналана. Много се страхувах, че ще усещам нещо, но не беше така. Нямам никакви странични ефекти. Пак бих родила така. Видях си бебчето веднага, беше незабравим момент...

# 49
  • Мнения: 46 508
А като казвате пълна упойка каква точно имате предвид-че си с маска на лицето или просто заспиваш?

На мен първо ми вкараха нещо през абоката и след това ми приближиха нещо до лицето, до там помня  Mr. Green После разбрах, че слагат тръба в гърлото и т.н., но като се събудих нищо не съм усещала Grinning все едно се събуждах от сън и много ми се спеше, неприятни усещания не съм имала  Peace

Бебето ми го дадоха веднага, никой не може да ви забрани да виждате детето си (стига всичко да е наред), ако не ми я бяха показали 4 дена - щях да убия някой  Crazy

аз исках спинална но лекарката ми  е лична приятелка и ми каза пълна и няма да спорим повече

Амиии, в едно бебешко предаване гледах интервю с анестезиолог, беше му зададен въпрос, ако той трябва да ражда, кое би избрал, отговорът беше "Пълна!"  Laughing според мен не става дума за последствията от нея, безопасна е, по-скоро за психическото състояние на човек, особено, ако не те хване, не са 1 и 2 случаите, свекър ми го преживя преди 3 години, при операция на крака.

# 50
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Аз на секциото бях със спинална,нямам никакви оплаквания от упойката.
Обаче кофтито е,ако се появи някакъв проблем,както стана при мен.Можеше да умра ,чух разговорите,усетих паниката на екипа .
Слава богу,справиха се със ситуацията.
Но после да не ви разправям как ми се отрази психически,хаха
Поне аз така се успокоявам,че е от уплаха,хаха

Общи условия

Активация на акаунт