страх

  • 1 678
  • 22
  •   1
Отговори
здравеите,моми4ета!бих се радвала ако някоя може да помогне.в събота видях една ужасна катастрофа и се изпла6их много.знаете ли  някаде във варна да леят кур6ум

# 1
  • Мнения: 2 792
 И за какво трябва да ти леят куршум, не съм запозната с ефекта от куршумо леенето и ми е интересно.
 Какво се очаква да се случи- спира да те е страх от катастрофи или спираш да виждаш катастрофи, или ти гарантират, че няма да ти се случат такива, или забравяш, че си видяла. Какъв е трайния ефект от леенето на куршум ?

# 2
  • Мнения: 4 111
Върви при психолог.  Rolling Eyes

# 3
на мен 6те ми е за пръв път  да ходя,но предполагам 6те е не6то като да ти баят.бабите много  вярват в такива не6та.каквото и да е само да помогне.една приятелка ме посъвтва да забравя и да приема 4е редовно се слу4ват такива не6та.видях оба4е как се тресе 4овека и после про4етох вав вестника,4е бил по4инал

# 4
  • Мнения: 2 818
По-добре посети психолог/психиатър, а вместо куршум отиди да ти прочетат една молитва  Peace

# 5
  • Мнения: 2 673
Абсолютно помага леенето на куршум. Дано намериш някой вещ, да ти пребае. В София - знам, но в морската столица newsm78сори..

А със смъртта, НЕДАЙ БОЖЕ, ще се сблъскаш със сигурност до края на живота си. Приеми я като част от живота. Нормално е.
Бог да го прости починалия Praynig

# 6
  • Мнения: 2 759
... Какво се очаква да се случи- спира да те е страх от катастрофи... или ти гарантират, че няма да ти се случат такива...
                  Въпросът е уместен  Peace.
                 

# 7
  • Мнения: 19 272
... Какво се очаква да се случи- спира да те е страх от катастрофи... или ти гарантират, че няма да ти се случат такива...
                  Въпросът е уместен  Peace.
                 
ами понякога всичко е в съзнанието ни.при леенето на куршум човек вярва,че това го освобождава и чрез това самовнушение наистина спира да изживява данена случка.психологът също се опитва да ти помогне да го изживееш и също не ти гарантира,че няма да ти се случват катастрофи .той също се опитва да ти внуши да преживееш случилото се.

# 8
  • Мнения: 4 585




Прави това, в което вярваш. Психолога излиза доста солен
в сравнение с леенето на восък или куршум.
Някои баби са по-добри психолози от психолозите.
Ако не се сблъскаш със смъртта до края на живота си,
накрая на живота си със сигурност ще се сблъскаш.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 127
Аз знам една баба туркиня до дом Младост, ако искаш пиши ми на ЛС да ти обясня точно къде се намира.

# 10
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Защо точно куршуми леят?
Знае ли някой?

Има ли връзка между големината на страха и калибъра или не?

# 11
  • Мнения: 648
Защо точно куршуми леят?
Знае ли някой?

Има ли връзка между големината на страха и калибъра или не?

Точно защо незнам, връзка няма между големина на уплахата и калибъра Wink Но помага много!
   Преди няколко години един човек на битака си глътна езика, много се стресирах, ходих при една баба и на куршума ми излезна точната поза, в която човекът колабираше Tired
Наясно съм как към авторката на темата ще наскочат сега съфорумки, че съветът ми към нея е да прави това, което смята за правилно!
Стресът е достатъчно опасен да отключи в човек какво ли не и в такива случаи не ми е до това колко съм образована, модерна Stop

# 12
  • Мнения: 3 622
Аз знам една баба туркиня до дом Младост, ако искаш пиши ми на ЛС да ти обясня точно къде се намира.

 За баба Сафет ли говориш? Намира се под дом Младост на ул."Вярност" малко преди да излезеш на бул."Сливница". Ходила съм при нея също заради катастрофа /блъснаха ни/ и съм водила и детето.

На мене ми помогна пък за другите не знам

# 13
  • Мнения: X
Станах свидетелка на самоубийство и катастрофа... в разстояние на 40 мин. Плаках цял ден. Никой нищо не ми е лял - оправих се. Беше преди 2-3 години. Tired

# 14
  • Мнения: 4 585



              Не, леят и восък, парафин.
Ако вярваш на мъжа си, че те обича, ще си щастлива.
Ако вярваш, че като ти леят куршум ще ти мине, ще ти мине.
Помагат ти да се отърсиш от страха, да продължиш да живееш.
Аз не съм обективен. Пристрастен съм. Не мога да отрека нещо, което се случи.

Общи условия

Активация на акаунт