Въпрос?

  • 2 043
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 203
Преди дни видях, че една майка е направила лепенки за колите, които спират на тротоарите, но сега не мога да я открия. Можете ли да ми помогнете, че искам да ги разпечатам и да ги лепя по колите.

# 1
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
щ? ти стане жежко, ако някой те напити, 4е го правиш, от ония с големите юмруци и лошия поглед!

Последна редакция: вт, 17 юли 2007, 12:02 от marsy

# 2
  • Мнения: 417
Какви са тези лепенки, newsm78 за първи път чувам.Лепиш ги по колите на хората ли?

# 3
  • Мнения: X
Виж този профил.
Надявам се ,че е това, което ти трябва.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 271
Да, хубава идея!
Хем караш шофьора да се почувства гузно, хем не му дереш боята, което е доста просташко.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 103
 Това е добра идея. И аз бих се включила в инициативата.

# 6
  • Мнения: 417
Незнам  дали на шофьорите ще им стане гузно,ама определено ако те набарат ще ядеш бой. Joy

# 7
  • Мнения: 25 562
Цитат

Паркирайки на тротоара по този начин,  Вие застрашихте живота на моето дете,  което трябваше да мине по улицата.  Утре това може да бъде Вашето дете!       


Не ми харесва нещо текстът...  Thinking Не е ли по-добре така:

Паркирайки на тротоара по този начин,
Вие застрашихте живота на моето дете,
което бе принудено да слезе на уличното платно.
Утре това може да се случи на Вашето дете!

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Чудесна идея.
Живея до Орлов мост. Можете да си представите как се придвижвам по уличките до парка с бебе в количка плюс петгодишен маймун.
По тротоарите не може да се минава, да не говорим, че понякога и от входа на кооперацията не мога да изляза. Все има някой тарикат, който си е нагласил возилото там.
Лепенките са наистина страхотна идея. А на мен ми идваха разни екстремистки идеи ("Молотов", шило, голям камък и пр.  Mr. Green).

# 9
  • Мнения: 3 634
Страхотна идея! Може да се слага и под чистачките, така ще отървем боя  Stop

# 10
  • София
  • Мнения: 2 271
Незнам  дали на шофьорите ще им стане гузно,ама определено ако те набарат ще ядеш бой. Joy
Защо пък бой?!? Какво толкова, че някой ти е лепнал нещо на колата...
Все пак няма да ги мажете с лепило, нали?

# 11
  • Мнения: 4 447
Дайте да ги видя и аз тия лепенки де!

От къде да си взема? Повечко!  smile3508 newsm53

# 12
  • София
  • Мнения: 1 074
Чудесно!
Започвам от днес!
  bouquet

# 13
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Незнам  дали на шофьорите ще им стане гузно,ама определено ако те набарат ще ядеш бой. Joy
Защо пък бой?!? Какво толкова, че някой ти е лепнал нещо на колата...
Все пак няма да ги мажете с лепило, нали?

Наистина ли си толкова наивна?

# 14
  • Мнения: 1 744
Лепенките са самозалепващи от единия край. Едно тесте струва около лев и нещо. Напълно безобидни са. И аз ги лепкам на всяка кола, която ми пречи, само текста ми е по-различен. Вече има ефект, поне при нас, вече паркират два метра навътре.
Съобразявам се, ако съвсем е нямало къде да паркира, но все пак живота на децата ми е по-важен. Peace
Незнам  дали на шофьорите ще им стане гузно,ама определено ако те набарат ще ядеш бой. Joy
Защо пък бой?!? Какво толкова, че някой ти е лепнал нещо на колата...
Все пак няма да ги мажете с лепило, нали?

Наистина ли си толкова наивна?
Защо пък да налитат на бой. Ако някой им остави рекламна брошура под чистачките, пак ли ще го бият.[/i][/color]

Общи условия

Активация на акаунт