Венецуела, о-в Маргарита. Моля, споделете впечатления.

  • 4 872
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 724
Работила съм в представителството на ТУИ и сме изпращали доста хора на о-в Маргарита през Германия. От всички съм чувала само хубави неща, хотелите са на AI, сървиза е добър, екзотика...Има също и много интересни екскурзии от острова до Каракас и джунглата...

Славена, какво представителство имаш предвид. можеш ли д асподелиш офертите тук различават ли се от тези в Германия?

# 16
  • Мнения: 2 069
Имам предвид българска фирма, която продава ТУИ в България - преди години бяха 3, сега мисля, че са повече агенциите с такива права. Офертите по нищо не се различават от тези в Германия, Работи се по същите каталози. Но по каталог винаги е по-скъпо. В резервационната система на туроператора винаги има промоционални оферти (напр. плащаш 10, почиваш 14 дни и др.), както и last minute оферти. Същото важи и за Thomas Cook и DERTOUR.

# 17
  • Мнения: 1 417
Една съвсем актуална оферта на ТУИ за о-ва 3*+, ВВ 14 нощувки - 937 евро +280евро за полет до Германия

# 18
  • София
  • Мнения: 1 724
Абонирах се за ласт минит офертите на Томас кук. някои да има опит с тях? /няма да пътувам никъде преди края на пролета,заради беба, но се подготвям hahaha

Общи условия

Активация на акаунт