Имам нужда от доказана диета

  • 4 193
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 239
Здравейте! Родих преди около година. От натрупаните килограми през бременността свалих до този момент 14кг . Остават ми още около 8-10кг, които ме затрудняват и при опитите ми да спазвам някакъв ограничителен режим се получава по-скоро да се задържам на това ниво, а не да смъквам. Диети в нета много, но искам да попитам за някоя конкретна, наистина изпробвана и доказана. Благодаря предварително!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 5 193
След малко ще имаш поне 10 доказани диети и ще трябва нова тема да пуснеш за отсяване Wink
Моята препоръка-нисковъглехидратен режим и спорт-задължително

# 2
  • Мнения: 4 678
Диета е грешка #Crazy
Месо,зеленчуци,плодове-много вода,спорт Peace

# 3
  • варна
  • Мнения: 1 830
Месо,зеленчуци,плодове-много вода,спорт Peace
Абсолютно съм съгласна Peace

# 4
  • Мнения: 2 956
Моята препоръка-нисковъглехидратен режим и спорт-задължително
Peace Абсолютно  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 454
И аз съм за Ниско -въглехидратния режим, макар че малко се затруднявам с липсата на сладко...компенсирам с плодово кисело мляко

# 6
  • София
  • Мнения: 177
Не мисли, че диета, която е помогнала на друг, задължително ще даде резултати и при теб. Всеки организъм е различен. В този смисъл няма "доказана" диета, затова моят съвет е да спазваш здравословен хранителен режим с постоянство и да спортуваш. Успех!  bouquet

# 7
  • Мнения: 459
Здравей!

Аз за два месеца свалих 9 кг. Отказах сладкото, мазното и тестеното. Храних се предимно със зеленчуци, плодове, не си падам много по месото, но тъй като не можех да издържа само на плодове и зеленцучи, започнах да я ям пилешко филе и риба. Не съм спортувала, но покрай детето няма време за сядане  Grinning

В началото ми беше много трудно, но сега въобще не ми се прияждат "забранените" храни. Смятам и занапред да продължа с този режим, а организма си знае работата.

Успех!

# 8
  • Мнения: 239
След малко ще имаш поне 10 доказани диети и ще трябва нова тема да пуснеш за отсяване Wink
Моята препоръка-нисковъглехидратен режим и спорт-задължително
Мога ли да хапвам доматки-чела съм, че са богати на въглехидрати, а аз ги обожавам и сега е времето за тях? А какво мислите за дините, пъпешите и прасковите?

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 14 057
Просто погледни страницата - пълна е с режими и диети и всеки твърди че неговата е най-хубава - това и ще ти препоръча, ако реши да ти отговори. Моето мнение е да си избереш нещо дългосрочно, с което не се гладува - НВ, Дюкан, разделно ... Но ти си решаваш.

# 10
  • Мнения: 239
Благодаря на всички! Благодаря и на теб добра ЗлаВещице! Мисля, че си абсолютно права и ще направя точно така-нещо дългосрочно и постоянно. Търпение му е майката! Simple Smile
Открих мнения за диетата на Дюкан-много ми допада-ще я започвам!!! Heart Eyes

Последна редакция: ср, 18 юли 2007, 13:44 от eitalina

# 11
Моята диета (най-ефикасната без йо-йо ефект, защото съм пробвала и други) е диетата на Макъл Търмънд. За 10дни свалих 6кг. Сега (два месеца по-късно) съм си задържала телглото, но продължавам да ям по пет пъти на ден и да пия много вода. Качам само в цикъл 1кг и после съм добре. МОжеш да прочетеш има такава тема, дори две във форума. Купих си и книгата. Това плюс спорт = добър резултат. Успех, но преди всичко трябва да променим начина си на мислене по отношение на храната и да внимаваме какво слагаме в устата си. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт