Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 223 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Cофия

Искам да сменя външната врата на апартамента,искам да е нещо стабилно и същевременно хубаво.
Не съм привърженик на две врати - една обикновенна и една метална.
Така че допълнителна метална не ме устройва.
Дайте някакви идеи newsm78
или направо координати на фирми, от които сте доволни.
За София става въпрос.
Благодаря предварително Hug
Цитирай

София

Нашата е на Ергон.Интериорните също са ни от тях.Намират се на бул.Витоша в близост до Южния Парк.
Цитирай

Stara Zagora, Bulgaria

И аз ще следя темата.
Цитирай

София

Нашата е от Доор Декор, не съм доволна нито от качеството, нито от майсторите (да не задълбавам, че звучи, као измислица), а е скъпо  Peace
Та, не взимай от там Smile
Цитирай

разград

Вратите на фирма Солид са страхотни, външна излиза около 1000 лв., но има не знам си колко степенна защита, шипове в стената, шумоизолация, общо взето много екстри, които сам си избираш. Тази, на наши приятели има тези изброени за тази цена, наистина красива и стабилна врата. Нашата е комплект с апартамента, не съм очарована, ама няма да я сменяме още
Цитирай

София

Още един глас за Солид 55, но в никакъв случай с касова брава. Вече не е никакъв проблем за крадците  Confused Патрон Abloy за сега са най-сигурните.
Цитирай

Разград

Нашата външна врата купихме от тук http://www.tunadorbg.com/.
Цитирай

Cофия

, но в никакъв случай с касова брава. Вече не е никакъв проблем за крадците  Confused

Аз си мисля, че която и да е врата не е проблем за крадците Tired за съжаление решат ли да влизат, по един или друг начин намират как да го направят #Cussing out
Цитирай

Още един глас за Солид 55, ..............
Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.