Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-5 от 5 отговора
Момичета, искам да попитам какво представлява изследването с доплер?Предстои ми /в бившата Тина Киркова/ и много се притеснявам какво ще науча.Може ли това изследване да се запише на диск или за филмче трябва да отида на 3D?
Предварително благодаря за разяснението!
 Hug
Цитирай

тук,но е кратко http://www.bg-mamma.com/site/content/view/29/68/
Цитирай

Благодаря , за инфото ама това съм го чела. Искше ми се някой който е минал през това да ми разкаже с подробности.Мерси!
Цитирай

Аз съм минала през това, но някакви особени подробности не мога да разкажа. Просто ехограф, на който се чу сърцето, провериха кръвоснабдяването на пъпната връв и плацентата, видяха се вътрешните органи на бебето (22 г.с. бях), видя се гръбнакът, видя се всичко. Явно бях попаднала и на много добър специалист, защото прегледа всичко много обстойно.
На видео нищо не ми записаха, само снимки получих (не се отличават особено от нормалните ехографски снимки).
Цитирай

Благодаря Мата.
Аз мислех че е нещо като 3Д-то с филмче , но явно трябва отделно да се запиша за това.
Цитирай

Този уред е предимно да проследява сърдечната дейност на плода и когато има съмнение,че нещо не е наред се прави като кардиограма.Отделно лекарката ме гледа на ехограф,на който се вижда разположението на бебето,  размерите и вътрешните му органи. preggo
Цитирай

1-5 от 5 отговора