Кухня от мебелцентър Корина?

  • 853
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 102
Някои поръчвал ли е от там кухня,точни ли са в качеството,доставката и монтажа?
Ние чакаме оферта от тях в момента за цената и събирам мнения.
Благодаря предварително!  bouquet

# 1
За тях нямам идея, но много внимавай със сроковете и предложенията за механизми и т.н. Ако нещо се издънят мога да ти ти споделя за моите. На мен тази събота и неделя ще ми монтират кухнята така, че може и снимки да кача  Grinning

# 2
Като имаш цена ако искаш я сподели да обсъдим дали- или...

# 3
  • Мнения: 102
Имам-3 500 лв. от ПДЧ с основни механизми и 2 месеца срок на производство и доставка. #Crazy
Кухнята ми е макс. 4 линейни метра,ако не и по-малко.Това е най-високата цена,която съм получила до момента.Май няма да си правя кухнята при тях,но направиха хубав 3Д проект на направения от мен.Продължавам с търсенето..... Thinking

# 4
  • София
  • Мнения: 11 692
Млако офф:Поискай оферта от Стил-М.От там със сигурност ще ти дадат по-ниска оферта,но за срока на изпълнение не гарантирам,че ще е по-малък от два месеца.Стандартно навсякъде е 30 работни дни.

# 5
Имам-3 500 лв. от ПДЧ с основни механизми и 2 месеца срок на производство и доставка. #Crazy
Кухнята ми е макс. 4 линейни метра,ако не и по-малко.Това е най-високата цена,която съм получила до момента.Май няма да си правя кухнята при тях,но направиха хубав 3Д проект на направения от мен.Продължавам с търсенето..... Thinking
  Моята е от Класико  на бул.Пенчо Славейков 39, отиди и до там хем ще видиш мостри хем ще питаш и за цена Wink

# 6
  • Мнения: 4 970
Моята е от Класико  на бул.Пенчо Славейков 39, отиди и до там хем ще видиш мостри хем ще питаш и за цена Wink
Каква е цената на кухнята ти и колко е огляма горе-долу( ако може и снимки да покажеш Blush)
И аз съм се насо4ила към тях( мой познат  има кухня от тях, та съм видяла "на живо" поне един реализиран проект).

# 7
Моята е 4.5 линейни метра/ включително и горен ред/ от ПДЧ и е два цвята цената ми е 4 200лв., но за сметка на това ми я направиха за двайсет дни и като имам така мечтаните от мен стъклени вратички и механизъм за чинии от тези металните Hug Много исках да е МДФ, но за кухнятя ще го пропуснем- щото си е доста скъпо.  Имам и други хитринки, които вдигнаха цената ама не съжалявам щоно стана супер. Laughing Ще изпратя снимка като я направя, защото още съм в процес на подреждане и чистене, а то се случи мин. събота и неделя- монтажа Wink

# 8
  • Мнения: 6
Бихте ли ми казали дали в тази цена са включени уреди за вграждане и ако да, какви точно

# 9
Бихте ли ми казали дали в тази цена са включени уреди за вграждане и ако да, какви точно
Моите са горение и не  не са включени. Само фурната ти е около 515лв., котлоните 383 и т.н така че няма начин newsm78

Общи условия

Активация на акаунт