Препоръчайте марка фритюрник

  • 9 344
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Предстои ни покупка на фритюрник,но не знам какъв да си вземем.Ако някой може да ми препоръча някоя марка от лични впечатления,ще съм ви много благодарна!!!

# 1
  • Мнения: 1 313
Марка не мога да ти препоръчвам, но гледай задължително да се разглобява, защото иначе почистването при смяна на мазнината е кошмар. От опит го казвам Close

# 2
  • Мнения: 4 428
Нашият е Сименс 2л. Доволна съм  Peace Разглобява се капака, махат се филтрите, кошницата. Единственото неодобно е, че не се маха легенчето. Но аз и така си го мия /Е, не под чешмата/ и го подсушавам с кухненски кърпи  Peace Става, като ново и не мисля, че е трудно.
Тези на Бош са абсолютно същите  Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 2 079
Марка не мога да ти препоръчвам, но гледай задължително да се разглобява, защото иначе почистването при смяна на мазнината е кошмар. От опит го казвам Close

Добавям: и да не е за два литра олио, а за един. По-малки са, по-компактни и по-икономични.  Peace
Казанът да не е от алуминий, защото не може да се мие директно в миялна машина, а само на ръка.  Peace

# 4
  • Мнения: 1 526
Нашият е BOSH. Много съм доволна. Вече 3 год работи без проблем и лесно се чисти.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
И моят е BOSH. Много съм доволна. Втора година го ползвам, не ми е правил проблеми.
Нямам миялна и си го мия на ръка. Най-голямото му предимство е казанчето от инокс. Мога да ползвам какъвто си искам препарат, дори и тел.  Laughing На майка ми е с тефлонов казан и е голяма кушия да се мие.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Моят беше Делонги, с въртяща се кошница, 1.5 л. мазнина. Мноооого стар модел. Купуван през 98-ма. До преди 3-4 месеца работи безотказно(без ремонти), но аз го прецаках с едно грубо телче за съдове. Преди месец си купих същата марка (набързо го забързах от технополис, като познат за мен уред) , пак с въртяща кошница, 1.5 макс. мазнина и хоп....за моя изненада чак като се прибрах установих, че се маха и самия съд за мазнината.(попаднала съм на нов модел, а мислих, че само дизайна е различен) Няма го досадния източващ гумен маркуч, който не винаги се почиства перфектно, филтъра се сменя с едно щракване на някаква джаджа, а не се налага да разглобявам и сглобявам с болтове.

# 7
  • Мнения: 3 640
Ето този: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09017820
Горещо го препоръчвам. Всичко се разглобява, може да се мие в съдомиялна. Работи и като електрическа тенджера, т.е. освен да пържиш в него, можеш да вариш и задушаваш и дори само да затопляш. Работи с олио от 2 с.л. до 2 л.

# 8
  • София
  • Мнения: 12 554
Ние сме с Филипс, 2 л. Страшно съм доволна. Трета година го ползваме не е мръднал.

# 9
ИМАМ МУЛИНЕКС ОТ 11 ГОДИНИ. РАБОТИ БЕЗ ГРЕШКА. НА ТАЗИ МАРКА ИМАМ МИКРОВЪЛНОВА СЪЩО ТОЛКОВА НА 11 ГОДИНИ И ТОСТЕР ОКОЛО 8Г. ЯКА МАРКА СА. СЕГА МОДЕЛИТЕ ИМ ТРЯБВА ДА СА ОЩЕ ПО-ДОБРИ.  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 375
Моят е Таурос, напълно разглобяем за 2 литра, не е голам и съм много доволна, на тази марка ми е и кухненския робот и прахосмукачката, нямам забележки към нито един от уредите Peace

# 11
  • Мнения: 14 483
Моят беше Делонги, с въртяща се кошница, 1.5 л. мазнина. Мноооого стар модел. Купуван през 98-ма. До преди 3-4 месеца работи безотказно(без ремонти), но аз го прецаках с едно грубо телче за съдове. Преди месец си купих същата марка (набързо го забързах от технополис, като познат за мен уред) , пак с въртяща кошница, 1.5 макс. мазнина и хоп....за моя изненада чак като се прибрах установих, че се маха и самия съд за мазнината.(попаднала съм на нов модел, а мислих, че само дизайна е различен) Няма го досадния източващ гумен маркуч, който не винаги се почиства перфектно, филтъра се сменя с едно щракване на някаква джаджа, а не се налага да разглобявам и сглобявам с болтове.

и нашият е делонги, старичък модел, но бачка страхотно и засега нямам намерение да го сменям. още повече, че веднъж като разглеждах в магазина се оказа, че май само на делонги са с въртящи кошници  newsm78

# 12
  • Мнения: 204
Аз също щях да ти препоръчам Таурус, много съм доволна, целия се разглобява, супер е, а е доста по- евтин от другите марки, стария ми беше Мулинекс, още работи на село, но много трудно се мие

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
УРИЕЛ, не съм запозната с всички марки.

# 14
  • Мнения: 46 477
ИМАМ МУЛИНЕКС ОТ 11 ГОДИНИ. РАБОТИ БЕЗ ГРЕШКА ...

Нашия е на 9 г., железен е, нямам оплаквания  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт