Спешно ми трябва кожен доктор във Варна, моля помогнете

  • 25 811
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 461
Имам ужасен обрив по ръцете и над гърдите , много ме дразни и ме сърби , сега започнаха и екземи да излизат незная от какво е дали е от храна. Моля да ми помогнете и да ми препоръчате добър  кожен лекар

# 1
  • Мнения: 578
Д-р Драганова в поликлиника Европа.

# 2
  • Мнения: 1 461
А някай имали координатите на доц Томов

# 3
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
За д-р Драганова напоследък чувам добри отзиви.
Аз ходя при д-р Бакърджиев в Курортна поликлиника.
Първото нещо, което ще те питат е дали си сменила препарат, козметика, прах за пране...дали не си стояла дълго на слънце, вземала ли си лекарства наскоро.
Ще ти разкажа накратко аз как се подредих преди няколко години, в една помпичка за цветя сложих малко препарат за буби и пръсках цветята, след няколко седмици отидох на плаж и понеже беше още студена водата си взех помпичката, така да се пръскам. Такъв обрив получих, ходих по доктори и никой не можа да даде точна диагноза, изкарах една-две седмици така, чак след месец си спомних за препарата. Голям зор видях!
Успех!

# 4
  • Мнения: 51
Предполагам, че става въпрос за същия-те по принцип са Томов и Томов-баща и син. Доколкото знам възрастния е проф.Томов, но не преглежда .Аз съм ходила само при младия-който не е толкова млад по принцип, ама аз така го водя. Преглежда в кожна поликлиника в Окръжна болница от понеделник до петък от 08.00 до 12.00. Ако си с направление задължително трябва да си запишеш час. А ако не си прегледът е 20 лева .Лично аз съм доволна-и малчо съм водила при него два пъти.Каквото и да ми е предписал доста бързо отшумява проблема, така че ти го препоръчвам и се надявам, ако отидеш при него да ти помогне.Иначе знам че има и частен кабинет и преглежда там вторник и четвъртък следобяд, ама къде е точно не знам. Надявам се да съм помогнала.

# 5
  • Мнения: 1 461
Бих помолила за точни координати

# 6
  • Мнения: 506
Томов - 0888376532. Частният му кабинет е на Червения - срещу пицарията Донатело - срещу входа на пицарията. Работи от 17-19 ч. Запази си час на мобилния. Успех

# 7
  • Мнения: 506
А това тук са координати на баща му, тоест Томов старши:
http://www.biznesa.com/modules/weblinks/singlelink.php?lid=304

# 8
  • Мнения: 239
Аз водя децата при Томов старши.Много съм доволна.Винаги сме ходили на частен прием и ни приема без час.С тези направления докато се вредим...

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Най-вероятно ще ти трябва алерголог.Аз ходя при д-р Малячкина.Новата сграда срещу стоматологията.Ако те интерисува точен адрес пиши на лични да намеря визитката.

# 10
  • Мнения: 2 746
А някой да има информация за д-р Камбурова от онкологията, дали е добра? Имам една бенка, мисля че е по-добре онколог да я види, та затова питам.

# 11
  • Мнения: 1 461
Благодаря на всички който се отзоваха, прегледахаме и казаха че ще мине отсамосебеси
Галина водя при доктор Малячкиена защото е атопичен дерматит смного съм доволна от нея

# 12
  • Мнения: 3
Здравейте,всички. Горещо препоръчвам д-р Теодора Йорданова, работи с НЗОК. Изключително добър професионалист и човек.
Помагала ми е многократно, особено когато синът ми бе по малък, а на мъжа ми диагностицира навреме една опсана бемка.

Графикът и е:
понеделник 12-17.30 - Кожна клиника  205 к-т
вторник 14.30-19 Санита
сряда 8-12 Санита  12-17.30 Кожна клиника
четвъртък 14.30-19 Санита
петък 14.30-19 Санита

телефони: Санита кабинет- 57 18 42

# 13
  • Мнения: 3
За д-р Камбурова също искам да кажа нещичко - философ по душа и добър специалист, отнася се човечно с пациентите си, изключително спокойна.

# 14
Спешно ми трябва телефон за връзка с др. Камбурова.Моля ако някой знае да ми го даде.Благодаря на всички!!!

Общи условия

Активация на акаунт