34-та тема на българо - арабските момичета !

  • 12 911
  • 313
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 655
и аз да се разпиша в новата тема!
ох днес не ми е ден, сами е мног палав и на всичко отгоре не иска да спи сам, приспивам го, преди можех да го местя в неговото легло, но вече не, усети ли че го местя и се буди, а още по лошото е че сега се приспиваме заедно като се гушкаме но усети ли че ставам от леглото и се буди и реве!
ужас е,още не спи и сега хлопа по вратата, днес излезна и от креватчето, та в чудо съм с това приспиване

# 16
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
къде  пиша ,ама линда като ме дърпа, пратих един в оркестъра! лека от мене! креми, полека ще свикне не го оставяй сам, докато заспи дълбоко!
дидонке, как е при тебе? кога се прибирате?

# 17
  • Мнения: 815
Креми, малкото човече не може винаги да слуша каквото мама иска  Hug
И то си има характерче и то си има моменти  Heart Eyes
И недей да ядосваш малкия сладур   bouquet
Целувки за двама ви!!

# 18
  • Мнения: 815
Марси, аз успях да го прочета, но, мила, за съжаление нямам отговор  Crossing Arms

Лека ти вечер!!

# 19
  • Мнения: 1 725
Хайде и аз в новата темичка, Дани чудно си я спретнала  Hug

Кат видях гощавките веднага дотърчах  Twisted Evil, как ми се дояде питка слънце само, ама като няма кой да меси  Wink

Ели блазе ти че топиш килца в тези жеги, мен само студа ми влияе по този начин....

А Ноичка е за пример  Grinning спорт, диети, кремчета, постоянство, само така!

Миленче, хайде чакаме лъвицата с нетърпение, поживей си още малко че време не остана  Party

Вчера гледах едно филмче за строенето на изкуствените острови, много интересно, даже искат и изкуствен подводен свят да създадат, намаляват солеността на морето и са започнали отглеждането на корали, за да привлекат разни красиви риби, направо като чудеса от приказките се творят по вашите земи  Peace

 

# 20
  • Мнения: 2 804
Ани , дай рецептата и ще ти спретнем - питката !
Миленка , зачезна  newsm78 !
И Мимето , и тя !
Отивам да къпя бебките и да се освежа за съпруга  Laughing .

# 21
  • Мнения: 3 461

Чакай да позная, твоята е обредна козуначена, прилича на обредна солена, но не е. Mr. Green Heart Eyes

Ани, едно такова чудо строят и в Бахрейн.www.durratbahrain.com

Дани и Креми, децата растат така, с бели. Преди малко щях да колабирам от жега в спалнята при работещ климатик, оказа се, че малкият пакостник, Атли, е пуснал радиатора на 6. Twisted Evil Сватето добре се ориентира към братчето му. Joy


Отивам да къпя бебките и да се освежа за съпруга  Laughing .

Няма я Деси да ти пусне една мароканска баня. Laughing

# 22
  • Мнения: 1 725
[Ани, едно такова чудо строят и в Бахрейн.www.durratbahrain.com

Супер изглежда, още е в проект май...страните от гълфа се надпреварват кой какво по-модернистично нещо ще построи  Laughing В Саудито пък някакъв economic city ще строят, колко ще е икономик не знам, но прилича като град от научно-фантастичните филми.

А Атли голям разбойник бил, май е докопал дистанционното на климатика  Joy

# 23
Това наистина ли го строят???  #Crazy

# 24
  • Мнения: 3 804




Отивам да къпя бебките и да се освежа за съпруга  Laughing .

Няма я Деси да ти пусне една мароканска баня. Laughing
[/quote]



НОЙ4Е това харесвали ти newsm78
СВАТЕ тук съм,заради теб още щом се прибрах седнах на компа Heart Eyes
ТЕТИ изпрати ми още веднъж ника си в скайпа 4е САМИ го е изтрила

# 25
  • Мнения: 914
  bouquetДобра вечер на всички българско арабски момичета
Браво Дани   Алла хлиф за почерпката
Благодарности и на Ноя  и Дидона за погачите

Ноя направо е като в приказка там при вас Няма ли място за нас ,че да се преселим
Приятна вечер още веднъж на всички

# 26
  • Мнения: 3 804

да се включа и аз в хлебопроизводството и да подкрепя СВАТЕТО  chef

# 27
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Пощадете меее с тези хлябовеее, аз се събудих гладна и си легнах така.... сега чак в 13 часа ще ям!!!! Sad
Деска взимам си 2 чаи с кафе и 3 парчета питка!!!!! Mr. Green
Ха добро утроооо Mr. Green Много ми се спи!!!! ooooh!


Дани и Креми, децата растат така, с бели. Преди малко щях да колабирам от жега в спалнята при работещ климатик, оказа се, че малкият пакостник, Атли, е пуснал радиатора на 6. Twisted Evil Сватето добре се ориентира към братчето му. Joy

hahaha hahaha hahaha Атака, на мен го оставихте пакостиника нали??!!! Аз да се главоболя с него!!!! Twisted Evil Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Елито се уреди тя!!!! ноя като ми го хариже сина си, моите коси да побеляват, а нейните да стоят естествено руси!!!! Mr. Green

# 28
  • Мнения: 3 461
Добро утро  Heart Eyes,

Всичко е любов днес Grinning Време за кафе , вълни, басейни, молове....Спорен ден трудещите се , учещите, диетуващите.. Лек ден на бременните и лек път на пътуващите. Flowers Four Leaf Clover

Ани, втора фаза на проекта( готово за местене на живущите) ще е завършена юни догодина, а целият проект(5 звезден хотел, молове, училие, болница) през 2009. Ситито в Сауди също е много внушително и като знам с какви темпове се работи тук, скоро ще бъде реалност.

Свеар, поздрави и на теб.

Деси, питай Дани, не мен. Laughing

Кате, идва ми да те........ целуна Twisted Evil, за втори път пиша заради теб. Дано Атли да отмъсти за мен като ти стане зет. Mr. Green

# 29
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
аааа то ще е сладко отмъщение!!!! Whistling Heart Eyes
ама тези вълни много добре ти действат, в рими пишеш!!!!!БРАВО-Похвално!!!!
Айде банда минавайте на отчет!!!

Общи условия

Активация на акаунт