Ефикасна избелваща паста за зъби?

  • 55 935
  • 41
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 154
Какви са ви впечатленията от избелващите пасти за зъби като цяло?Напоследък чувам добри отзиви за Pearl Drobs,някой пробвал ли я е? Thinking

# 1
  • Мнения: 4 733
Аз. Още не ми побира мозъка защо след известа употреба на пастата зъбите ми определено си смениха цвета с тон надолу Tired

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
Нищо не струва според мен тая паста,никъв ефект,повече бях доволна от Елгидиум. newsm47

# 3
  • София
  • Мнения: 175
Карчева е права. Елгидиум е много добра, а и е медицинска паста за зъби, което има голямо значение.  Flutter

# 4
  • Мнения: 778
И аз съм много доволна от Елгидиум!
Преди ползвах каквото чуя и видя като реклама на избелващи продукти, но ... нямаше кой знае какъв ефект.
Докато Елгидиум още от първия път даде страхотен резултат!

# 5
  • Мнения: 154
Не съм чувала за нея, би трябвало да я има в аптеките?

# 6
  • Мнения: 61
И аз съм доволна от Елгидиум избелващата, има резултат. Ползвам и антиплаковата на тази марка, редувам я с избелващата. И антиплаковата е чудесна, много добре полира зъбите, усещат се много гладки при допир с езика. И конецът ми е Елгидиум, изобщо чудесни продукти!
Да, в аптеките я има.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
Да има я,има избелваща,детска,за венците и т.н.,струва към 6-7лв. Simple Smile

# 8
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Да има я,има избелваща,детска,за венците и т.н.,струва към 6-7лв. Simple Smile
Ще я пробвам и аз  Flutter

# 9
  • Мнения: 3 698
Елгидиум  smile3521

# 10
  • Мнения: 2 673
Разбрах за Елгидиум,от форума...
специално при мен....ДРЪН, ДРЪН - Ниииищо....

Ползвала съм и други с подобна "опция" Mr. Green, но "ефекта" е същия.

Докато не си ги избелих професионално с избелваща система при зъболекар ми бяха жълтурести.

# 11
  • Мнения: 7 837
Няма такава паста.
Дори прехвалените лентички не вършат работа.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз в момента ползвам Елгидуиум,но все още не мога да изкажа впечатления.

Все пак това е пастата,която най-добре ми почиства и лъска зъбките Laughing

# 13
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Чух много хубави отзиви за Елгидиум във форума и започнах да го купувам, аз го ползвам вече доста време, редувам този за избелване с този антиплака. Има го в аптеките , 5-6 лв. е. Доволна съм, но чак един тон по- бели, не са станали. Все пак пастите им са добри. Peace

# 14
  • Мнения: 10 758
Май всички пасти са едни и същи.
Само Елгидиум не съм пробвала.Утре ще си я купя.

# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Почистващи по-добре може, но чак пък избелващи.  Naughty Елгидиума и новата акуафреш наистина добре почистват от току що изпито кафе или вино, освежават перфектно, но от редовна употреба не съм забелязала зъбите ми да белнат чак толкова. Само "чичко" зъболекар  Sunglasses прави зъбките бели.

# 16
  • София
  • Мнения: 35 942
 Купих си Елгидиум - ползвам я вече месец, но още няма резултат - какъвто аз очаквам. Не мога да кажа, че избелва.

# 17
# 18
Аз пък съм много доволна от Блендамет с 3 D ефект.Избели ми зъбите с един тон и нещо  Peace сега мисля да пробвам и Акуафреша да видя как ще е  Whistling

# 19
  • Мнения: 2 196
Моите зъбки леко се белнаха от Елгидиум-а.
Обаче пък си разкървавих венците с него.
Сега сутрин използвам Лакалут,а вечер Елгидиум.

# 20
  • София
  • Мнения: 175
Бианка как така ги разкървави? Shocked Да не си ги четкала много силно? По-добре си вземи Елгидиум антиплака /действа много положително/ има и един гел, който успокоява и заздравява венците, но е вкъщи и по-късно ще го напиша. По темата - нищо не може да се сравни с професионално избелване, но все пак пастата за зъби е изключително важна и трябва много да се внимава при избирането и. Аз съм преживяла големи драми с моите зъбки и затова съм изключително внимателна с устната хигиена. И още един съвет за бели зъбки - след кафе задължително ги мийте , ако нямате четка и паста дъвчета дъвка, ако нямате и това, изгризкайте една ябълка  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 196
petmil,не съм ги четкала силно.
Незнам защо се получи така.  33uu
Проблеми с венците не съм имала преди това.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
И аз разбрах от форума за Елгидиум, доволна съм от пастата, но чак един тон по-бели, не са станаха.

# 23
  • Мнения: 211
Няма такава паста.
Дори прехвалените лентички не вършат работа.

Ползвала съм само Пърл дропс и съм много доволна. А лентичките , поне тези на Крест са страхотни и  избелиха зъбите ми  страшно много. Според мен обаче има значение дали зъбите се "поддават" на подобни влияния. Както например всеки има различна кожа и различна коса, така всеки има и различни зъби на едни им помагат пастите на други не....

# 24
  • Мнения: 104

 Тази паста е просто невероятна при редовно ползване прави чудеса.Почвам 2 опаковка и съм се запасила с още 1   bouquet Цена---->5.80лв.

# 25
  • Мнения: 49
http://www.dentist.net/images/breathrx-purifying.toothpaste-dn.jpg
Това е най-невероятната паста за избелване.Вярно цената е около 20лв., но пък резултатът е невероятен.Нито Пърл дропс , нито
Елгудиум могат да се сравняват с нея.Пробвала съм ги всичките.

# 26
  • Мнения: 1 352
Да не стане и с Елгидиума като с Девата (против целулит)............. Една като каже нещо и 'айде всички да се юрнем да купуваме и да хвалим. Ефектът на стадото, бих го нарекла.
Нищо лично против никой и Елгидиум не съм ползвала, нищо не мога да кажа за тази паста за зъби. Аз лично ползвам само Блендамед и съм доволна.

Последна редакция: ср, 18 юли 2007, 19:12 от Marieta

# 27
  • Мнения: 2 936
Моите зъбки леко се белнаха от Елгидиум-а.
Обаче пък си разкървавих венците с него.
Сега сутрин използвам Лакалут,а вечер Елгидиум.

едно към едно е и при мен  Simple Smile в момента използвам Лакалут.

# 28
  • Мнения: 731
Ползвам Вадемекуум от доста време и съм доволна. Не е скъпа - има я и в Била и Метро.

Напоследък и зъболекарите в България предлагат професионално избелване от порядъка на 180 лв. Резултатът след това лесно се поддържа с въпросната паста. Но пиенето на кафе, чай, червено вино и пушенето накланят везните в обратна посока.

# 29
  • Мнения: 238
Вадемекум с Евкалипт  Peace

# 30
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
незнам за ефикасна паста ,но знам ефикасен метод
зъбите на пушачите обикновено се покриват с кафяв налеп. Той може да се почисти по следният начин:

Върху чиста дървена пръчица се навива памук, който се поставя в 2%-ен разтвор от кислородна вода. Пожълтелите зъби се измиват внимателно

Другия начин който знам е


Изстискайте сок от пресен лимон и го смесете с малко сол и хлебна сода ,с получената смес истъркайте вашите зъбки. Peace

# 31
  • Мнения: 154
Благодаря на всички за мненията можеби ще пробвам Елгидиум,пък и наистина си е мн.индивидуално,а после ще споделя какво е станало. Thinking

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

Не съм я виждала.

Предлага ли се в аптечната мрежа?

# 33
  • Мнения: 2 631
Pearl Drops е хубава, ползвам вече 3-та опаковка  Peace
Ползвала съм и другите от серията, ама им забравих имената  Embarassed
Откакто се запознах с течните пасти за зъби другите в тубички са ми гадни  Confounded

# 34
  • Мнения: 37
Аз ползвам такава паста,но си я купих от лич.стоматолог -струва 20лв.  Peace

# 35
# 36
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз ползвам такава паста,но си я купих от лич.стоматолог -струва 20лв.  Peace

Марката е BREATHR ? Ще погледнеш ли на коя фирма е?

# 37
  • Мнения: 696
Преди около година имаше подобна тема (търсих, но не мога да я намеря), много се препоръчваше една паста - бяла опаковка с червен надпис, около 7-8лв. Някой сеща ли се?

# 38
  • Мнения: 1 352
Лакалут да не е?

# 39
  • Мнения: 49
Няма я в аптечната мрежа.Само в специализираните стоматологични клиники, или стоматолози.Аз си я взимам от Юниордент на Попа.

# 40
  • Мнения: 49
Аз ползвам такава паста,но си я купих от лич.стоматолог -струва 20лв.  Peace

Марката е BREATHR ? Ще погледнеш ли на коя фирма е?
http://www.quitsmoking.com/images/dental/breathrx/breathrx350w.jpg
Това е пастата за зъби на заболекаря от Пълна промяна.А ето и комплекта със спрей за почистване на езика и освежителя за уста.

# 41
  • София
  • Мнения: 175
незнам за ефикасна паста ,но знам ефикасен метод
зъбите на пушачите обикновено се покриват с кафяв налеп. Той може да се почисти по следният начин:

Върху чиста дървена пръчица се навива памук, който се поставя в 2%-ен разтвор от кислородна вода. Пожълтелите зъби се измиват внимателно

Другия начин който знам е


Изстискайте сок от пресен лимон и го смесете с малко сол и хлебна сода ,с получената смес истъркайте вашите зъбки. Peace
Има ефект от това, но определено не е препоръчително. Кислородната вода и содата в пряк контакт със зъбите нарушават целостта на емайла. Сигурна съм, че има форумки зъболекарки, нека те да кажат. За себе си знам само едно - трябва да се използва качествена медицинска  паста за зъби  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт