Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца с увреждания и хронични заболявания
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте моето детенце стана на 1год. и 3 мес., започна да ходи на 11мес. но отскоро забелязах, че с лявото краче стъпва малко навътре, то е съвсем леко и не се забелязва лесно, но ми се ще да науча дали е необходимо да го водя на ортопед или да почакам. Иначе си ходи стабилно, тича си без никакви затруднения, но все пак това леко стъпване на криво ме притеснява.
Цитирай

Бургас

На този сайт има снимков материал на някои ортопедични проблеми вкл. и "кривене на стъпалата". Не се шашкай!!! Давам ти го само информативно, а ти си прецени имали на пръв поглед проблем и необходима ли е спешна консултация с ортопед. Стискам палци да няма проблем!!! Peace
http://www.zadeh.co.uk/paediatricorthopaedics/paediatricorthopaedics.htm
Цитирай

София и там където не се пуши

Няма лошо да се направи консултация в Горна баня
Цитирай

густо майна Филибето

Синът ми ходи със стъпала, обърнати малко навътре. Ходих при ортопед, обясни ми, че при моето дете изкривяването не е от тазобедрената става, нито от коляното, а от самите кости на стъпалото и начините за оправяне са : операция, ортопедични обувки (несигурен метод) и гимнастика (супер несигурен метод). В крайна сметка това много рядко създава проблеми, може да си ходи и така. Понеже е момче и ми е писнало от проблемите с кака му (с детска церебрална парализа), реших че може да си ходи и така Smile Ето при този лекар ходихме
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.