Чакаме с трепет от януарски мъник да получим и първи сериозен ритник!

  • 12 908
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 68
Отивай на видеозон, ако си в 4-ти месец беб4ето е мин 8 см няма на4ин да не го видят:)
Успех

Последна редакция: ср, 18 юли 2007, 23:39 от kokonka

# 46
  • Мнения: 218
Ако си  добре физически, приятно ти е и нямаш предупреждение/забрана от лекар, няма какво да те притеснява.
Да, даже около термина е МНОГО препоръчително Mr. Green Mr. Green (а иначе вие от къде имате енергия, бе хора!)

# 47
  • Варна
  • Мнения: 974
Добро утро,
ние пак сме рано-рано на линия. Много ми се спи защото вчера излизахме и се прибрахме късно, а свеки ми доведе Велизара в 7.30 ooooh!
Вчера бях с кумицата си тя ще ражда на 27.08. живот и здраве, и като я гледах си спомних колко тежко ми беше и на мен накрая и как исках вече всичко да свърши. #Crazy
Аз първия път раждах секцио и сега имам някакви идеи да се пробвам нормално, но всички които са раждали нормално ме разубеждават че няма смисъл, така и така съм рязана...може би са прави.
Днес сме решили да отидем на плаж с една приятелка с децата, че мойто "варненче" още не е стъпвало на плажа този сезон Embarassed

Невенска, имала си си премеждие с това чакане, ама дъщеря ти наистина е герой моята щеше да е вдигнала болницата на главата си Wink

Кафява мечка, относно секса и в частност оргазма не се притеснявай чела съм, че даже е добре за бебето, чела съм че когато майката се чувства добре и бебето също...а тогава определено се чувстваш добре Wink
 За хемоглобина мисля че 110 е нормално за бременна. Моят при влизането да раждам беше вече под тази граница, иначе се движеше около 110-108 някъде.

Лек и усмихнат ден на всички!!!

# 48
  • Мнения: 145
Добро утро.
Много ми се спинка днес и хич ама хич не ми се работи, ние сме от 8 часа на работа и още си се ослушвам и пия 3 в 1. чета ви и ми е много готино с вас.....
сега да ви питам, изследвания / кръвна картина примерно/ на колко време се правят?
На мен ми правиха преди месец някъде, на 11.06 ама от любопитство питам. Предполагам че е на месец, месец и нещо. Та ме стреснахте с този хемоглобин ама, при мен първият път беше 112 та сега ще го видим, дано е добре.
Наистина започвам да усещам този благоприятния период, по малко ми се гади а повръщам през сутрин долу-горе. няма нищо свикнах ама.... така ще е!
Милото ми на 21 има рожден ден, моля ви мамчета, дайте идея за по-интересен подарък защото ми е много трудно, искам да е оригинално, но се затруднявам......  newsm78

# 49
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 384
Добро утро, момичета  Hug

Как е настроението? Още от рано е ужасно топло. Аз сега съм решила да поотметна малко повече работа, че след обяд ме хваща мързел, а и гърба нещо ме заболява от седенето пред компютъра.
Моят син нещо е болен -  възпалено гърло сред лято в тия жеги. Сега се пазят с татко му.

Ние с мъжа ми не се лишаваме от секс, щом имаме желание. Той не е противопоказен принормално протичаща бременност. Разбира се внимаваме с позите и действаме по-леко  Mr. Green И при предишната ми бременност беше така.

Желая на всички хубав ден.

# 50
Добро утро и от мен! И аз не спах тази нощ! Прибрахме се в 3.30 часа и станах за работа в 07.50!!! Очите ми се затварят smile3507
Incandescent ти от къде си по-точно? Може да се окаже, че живеем в съседни градове?

# 51
  • София
  • Мнения: 1 546
Добър ден и от мен....от нас де  Laughing
Всяка вечер си лягам и си казвам - утре няма да отида на работа. Ей тъй, сега ви пиша от работното си място. Grinning Казвам ви пукам си от жега. От сутринта е ад. В къщи също. Моят мъж не иска да ни вземе един климатик. smile3511 Та по цяла нощ всички се въртим като пържоли на скара. Whistling Но от Понеделник - в къщи. Алекс и без това свършва градината, ще изкарам още два дни. Не съм казвала в работата за това =- вземам си болничен и готово. Дано всичко иначе да ни е на ред. Praynig
За секса..... newsm78 какво беше това????? Най върховния секс за мен сега е..... smile3524 Направо съм парцал още от сега а до довечера се скапвам съвсем. Алекс е започнал много да не слуша и като излезем вечер с него се натоварвам още повече, само викам за какво ли не подир него. А той само дето още така  smile3533 не ми е направил.
Оплаках ви се, хайде сега всички на сянка и дано да сте на прохладно поне вие, че аз пак така atwork.
Целувки на тумбите и да ви кажа, аз мисля че вече си го усещам съвсем реално вечер как си се подмята вътре. smile3540

# 52
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 384
Добро утро и от мен! И аз не спах тази нощ! Прибрахме се в 3.30 часа и станах за работа в 07.50!!! Очите ми се затварят smile3507
Incandescent ти от къде си по-точно? Може да се окаже, че живеем в съседни градове?

От Гоце Делчев съм, а ти?  Grinning

# 53
Момичета, ето ме и мен в новата ни темичка. Тя, както винаги, е много оригинална и ще я запълним за нула време. Виждам, че сте започнали да обсъждате един важен въпрос - секса. Така като ви чета се поуспокоявам, защото да си призная, ако не са малко по-упорити с мен трудно се сещам сама от известно време. Повече ми се дреме, почива ми се на спокойствие...не ми се извършват никакви физически действия. ukliam1 smile3524 И без това се прибирам скапана от работ и от жега. И все пак положението не е чак толкова трагично...с малко пвече настйчивост всичко се постига... smile3505

# 54
Не за съжаление. Мислех, че си от Благоевград. Аз съм от Кюстендил.

# 55
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен! Днес е старшна жега, а пък сутринта гледах по ТВ, че и следващата седмица ще е така cry

Последна редакция: чт, 19 юли 2007, 10:52 от assydi

# 56
  • София
  • Мнения: 1 546
А аз чух, че август пък щял да бъде много дъждовен. newsm78

# 57
  • Мнения: 851
Здравейте и от мен сладурани  Hug
Да поздравя Валя за чудесната темичка и Алекс, че се грижи така добре темичката ни да изглежда страхотно

Усмивка, гласувах за теб  Peace Дано спечелиш  Peace Чудя се дали и аз да не регистрирам, но ще реша и ще ви пиша  Wink

delinda d: По принцип стойностите не трябва да падат под 120, но за бременни нормалните граници са между 110 и 120. Така че е напълно нормално  Grinning

nevenska: Голямо приключение сте имали с малка... Ужас. Мислех си, че само в БГ е така, но уви...

Момичета, исках да попитам нещо. Ние решихме да отидем до Осогово и да се поразходим малко. Нашите приятели ще изкачват върха, а ние докъдето стигнем. Нали може?!?!?! Аз си мисля, че разходката е полезна, а и аз ще си почивам като се изморя. Просто искам да подишам чист въздух в планината. Вие как мислите?  Laughing

# 58
  • София
  • Мнения: 3 688
А аз чух, че август пък щял да бъде много дъждовен. newsm78
не го казвай че мислим да ходим на море тогава:)

# 59
  • Мнения: 332
Здравейте, и аз да се запиша най-накрая в новата ни темичка, като гледам , пропуснала сам една, нооо...
В неделя се върнахме от морето, приказна двуседмична почивка, направо не ми се връщаше, но няма как. 
Вчера успях да се класирам и при доки, всичко ми е ок, всичко е в нормата, само тези проклети гъби, ужас...и аз сам ги прихванала,
направо няма отърване...  Cry
Записах се за Фетална морфология на 24.07 и вече нямам търпение, мислех, че е малко рано, но доки така каза, а смея ли да споря. После мисля и на Биохимичен скрининг, за всеки случай да си "вържа гащите".
Относно секса: с мъжото не сме се спирали, чувствам се добре и не виждам пречки - освен жегата и умората...  Crazy

Май малко се заплеснах с писането  Crazy

Прегръдки на всички и лек ден Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт