Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бременност с термин месец...
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 287 отговора

.  

newsm32 Aneli@29, първа бременност

. 

newsm32 zdravi4, втора бременност, гр.Варна
                                                                                 newsm32 newsm32 estrella, втора бременност, Димитровград, 32 год.

. 

newsm32 de3demonka, първа бременност, гр.Варна
                                                                                newsm32 Karry, втора бременност, гр.София
                                                                                newsm32 fionna, гр.София

. 

newsm32 Dandi, втора бременност, гр.Варна
                                                                                newsm32 plamplam, първа бременност, Палма де Майорка, 30 год.
                                                                             . 

. 

newsm32 Мери, трета бременност, гр.Айтос
                                                                                newsm32 tchara, втора бременност,
                                                                                newsm32 Gloxi, първа бременност, гр.Варна
                                                                                newsm32 Gerry, втора бременност,
                                                                                newsm32 zitta, гр.София
                                                                                newsm32 maria m, гр.София

. 

newsm32 Lidia M,втора бременност

. 

newsm32 mama_nat, втора бременност, гр.Русе
                                                                                 newsm32 momi4e80, първа бременност
                                                                                 newsm32 izabela 83, втора бременност, гр.Пловдив, 24 год.
                                                                                 newsm32 gmd, първа бременност
                                                                                 newsm32 Iveto_86, първа бременност,Горна оряховица

. 

newsm32 pspasova, първа бременност,
                                                                                  newsm32 Lady V, първа бременност, гр.Варна

. 

newsm32 Маргаритка, първа бременност
                                                                                  newsm32 zvezdobroyka, първа бременност
                                                                                  newsm32 nastyshka, гр.Варна

. 

newsm32 pile 5, първа бременност,гр.Варна, 29 год.
                                                                                  newsm32 Djesi, първа бременност,гр.Хасково, 29 год.
                                                                                  newsm32 zuzulinka

. 

newsm32 IVVVI, втора бременност
                                                                                  newsm32 ephrossina, първа бременност, гр.София

. 

newsm32 6tastlivka, първа бременност, гр.Пазарджик
                                                                                   newsm32 Льонеберя, втора бременност, гр.София

. 

. 

newsm32 Yolinka, втора бременност
                                                                                   newsm32  st eli,първа бременност, гр. София

. 

newsm32 anita7, първа бременност, гр.София, 30 год.
                                                                                   newsm32 des 26, втора бременност, 26 год.
                                                                                   newsm32 yzida,  първа бременност, Рим/Бургас

. 

newsm32 trollipen, първа бременност, гр.Бургас/Англия

. 

newsm32 ganita mama, първа бременност
                                                                                   newsm32 gigamiga, първа бременност

. 

newsm32 jajda, първа бременност, гр.София
                                                                                   newsm32 ILady,

. 

newsm32 Golden Eyeful, втора бременност, гр.София
                                                                                   newsm32 Asol, първа бременност
                                                                                   newsm32 fiforina,
                                                                                   newsm32 Puhka, първа бременност, гр.София
                                                                                   newsm32 Illinka, гр.Варна

. 

newsm32 GALADRIEL, втора бременност,гр.София
                                                                                  newsm32 жаси, втора бременност, гр.Варна
                                                                                  newsm32 pavi04, втора бременност

. 

newsm32 Rufinka, първа бременност, Германия
                                                                                    newsm32 radi_st, първа бременност, гр.София

. 

newsm32 alina si, първа бременност, гр.София
                                                                                     newsm32 Duol,втора бременност, гр.София
                                                                                     newsm32 Dilqna 23, гр.Шумен

. 

. 

newsm32 ааа73, първа бременност, гр.София, 34 год.

. 

newsm32 evelinar,  втора бременност, гр.София, 25 год.
                                                                                     newsm32 galiv, първа бременност, гр.Варна, 25 год.

. 

. 

newsm32 rumialka, втора бременност, гр.Русе
                                                                                     newsm32 Milagros
                                                                                     newsm32 vivi.vivi, първа бременност, гр.Бургас

. 

newsm32 mama Iliyanka, втора бременност 
                                                                                     newsm32 Krasuna, трета бременност, гр.Варна

. 

newsm32 desitka, първа бременност, гр.София, 25 год.
                                                                                     newsm32 kam4o, трета бременност,гр.София

НИЕ СМЕ 63 БЪДЕЩИ МАМИ,КРАСИВИ И ЗАСМЯНИ

НАШИТЕ СНИМКИ

потребителско име: fevruarki
                                                                                           парола: 2008

ПОЛЕЗНИ ЛИНКОВЕ ПРЕЗ БРЕМЕННОСТТА 

Clover Аз съм бременна
                                                                               Clover Полезни връзки 1
                                                                               Clover Полезни връзки 2
                                                                               Clover Интересни статий
                                                                               Clover Календар на бременността по седмици
                                                                               Clover Календар на бременността по дни
                                                                               Clover Размери на бебчето по седмици
                                                                               Clover Развитие на бебенцето в реално време
                                                                               Clover Калкулатор на теглото по време на бременността
                                                                               Clover Странните симптоми по време на бременност
                                                                               Clover Референтни граници на кръв и урина
                                                                               Clover Прегледи и изследвания през бременността
                                                                               Clover Изследвания през бременността
                                                                               Clover Български медицински портал
                                                                               Clover Хранене и бременност
                                                                               Clover Майчината диета и развитието на плода
                                                                               Clover Хранене, лекарства и витамини
                                                                               Clover Здравословното хранене
                                                                               Clover За майчинството 1
                                                                               Clover За майчинството 2
                                                                               Clover Борба с хремата по време на бременност
                                                                               Clover 4D клипчета с бебоци
                                                                               Clover Клипчета на Discovery
                                                                               Clover Изчислете пола на бъдещото си бебе
                                                                               Clover Училище за бременни
                                                                               Clover Бременни кърмачки
                                                                               Clover Активно раждане
                                                                               Clover Бременна и красива
                                                                               Clover Мода за бременни                                                                               

animal085 newsm57  261uu УПРАЖНЕНИЯ ЗА БРЕМЕННИ  animal085 newsm57  261uu

Йога за бременни
                                                                               Упражнения за бъдещи майки
                                                                               Гимнастика за бременни

ЗАБАВНИ ЛИНКОВЕ     

Бабини деветини
                                                                                 "Смешно" ли е раждането?
                                                                                Сайтове с телевизий тук,тук
                                                                                     Нещо смешно
                                                                                  Работната седмица

СТАРИТЕ НИ ТЕМИ    [/color]                   

hearts ФЕВРУАРЧЕТА сега кротуват,но скоро те ще залудуват
                                                    hearts ФЕВРУАРИ още е далече,но в коремчето на мама сърчице на бебче бие вече
                                                    hearts Къде сте ФЕВРУАРКИИ ?

ЗАГЛАВИЕТО Е НА :              GALADRIEL                
« Последна редакция: пт, 27 юли 2007, 18:15 от izabela83 »
Цитирай

Бургас

Пу, първа....
Изабела, много ни е хубава новата темичка....Браво, за старанието newsm10
Цитирай

гр.София, далече, далече на Запад

izabela83 страхотна си  newsm10 поздравления за новата ни темичка!
Цитирай

ВАРНА

Хайдее, нова тема- нов късмет!
Цитирай

София, Красно село

ЖЕСТОКОООООООО

Много мило, IZABELA83 kiss

Нека тази тема бъде орисана с добро и само с прекрасни моменти да бликат във всеки наш постинг newsm44
Цитирай

Айтос

Да се запиша и аз.
Честита ни нова темичка! Изабелина чудно си я сътворила!  bouquet GALADRIEL заглавията ти са супер! Love
Цитирай

Варна

Айде и аз да се отчета.
Супер темичка,  Лек и приятен ден на всички Hug
Цитирай

Варна

Ех, каква хубава темичка си имаме !!!!
 smile3501 за името и изпълнението!!!!

Да се похваля - днес видяхме малкото сърчице - тупка ли тупка! Пораснали сме - 12 мм!!!

Лек ден и много усмивки!
Цитирай

Айтос

Честито gigamiga, само радости от тук на сетне!   bouquet
Цитирай

Горна Оряховица

И аз да се отчета.....
Браво-страхотна тема, страхотно заглавие, страхотни сърчица.....Абе с две думи всичко е страхотно... Hug
gigamiga , браво за чудесната новина.... Hug Hug
Цитирай

Бургас

Абе, бременлинки, има ли сред нас кандидат мами от Бургас? ( че и с рима го спретнах). Питам, защото не всички са отбелязали от къде са....
И друго да ви питам-решихте ли как ще процедирате с дом. любимци? Аз все още не мога да се реша на раздяла с кучето ми, а и няма на кого да го дам...Най-вероятно ще си го гледам и него/в друга стая.Милото обеща да помага с разходките, ама да видим Rolling Eyes
Цитирай

Айтос

yzida аз съм от Айтос и за сега сме тук, но скоро плануваме местене, вероятно в Бс или околността. Но пък като идвам по работа може да се уговаряме за срещи.
И не се зарязвай животинчето щом не искаш Love, не е нужно, има много писано потърси и ще видиш че няма страшно.
Момичета аз два дни не усещах бебчето и се бях притеснила яко, но днес се размърда здтаво душицата и мама засия  Hug
Цитирай

София

Здравейте момичета. Аз съм нова тук, но бих искала ако може и мен да ме включите в списъка за февруари 2008. Терминът ми е определен за 05.02.08г.
Ще се радвам ако ме приемете във вашето голямо февруарско семейство.  bouquet
Цитирай

гр. София

Здравейте и от мен отдавна не съм писала, но се "борих" с "изритването ми" от работа.....
Не спирам да Ви чета естествено....
Вече доста станахме да сме живи и здрави и дай Боже всичко да е наред с малките бебоци  в  нас! Praynig
Искам да споделя за Феталната морфология и по-точно за Фемина.... тук искам и да вмъкна относно записването едно изказване на evelinar При тези специалисти часове знам, че се записват от много рано (поне месец по-рано), аз разчитам, че Нина ги познава. Няма как да си запиша час, защото тя иска да идва с мен на прегледите и може да й съвпадне със смените, затова тя им се обажда, уговаря се с тях и аз послушно отивам. - Аз реших да си запиша час при д-р Димитрова и знаете ли за кога ми записаха час за 05.09.2008
evelinar миличка, мислиш ли че е редно да го съобщаваш на всички, това, че отиваш когато си искаш при докторката, а другите да чакат с месеци да се вредят при нея???? Мислиш ли, че е редно?...Мислиш да пиша на лична, но реших да те питам пред всички момичета???? Не всички са с връзки, а всички искаме да отидем при специалист.... Както и да е малко се ядосах и затова седнах и написах това!
Ако някой мисли, че не съм права да каже.
Цитирай

Честито gigia miga   bouquet чудесна новина !
maria m добре дошла в нашите редици.  Hug
момичета радвам се че ви харесва творението ми,ще направя още една сега
а пък ако не мога да я пусна Мери ще се притече на помощ!Но като гледам
колко бързо изписваме 15 стр. май-май до 01.08. ще изпишем още 2 теми. Laughing
желая ви лек и хубав ден и се пазете в жегите !
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 287 отговора