Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 503 отговора

далече от Златото на леля ;(

не бях ходила там от студентка, въпреки че ни е съвсем наблизо и този уикенд отскочихме за няколко часа.... препоръчвам ви горещо разходка в този град - много силно се чувства атмосферата на Българското, спокойно и тихо е, цените са нормални... приятно впечатление ми направи общината - цялата беше обсипана с цветя и се запитах толкова ли е трудно във всички български градове да е така.... ето тук едно малко албумче
Цитирай

Миналата година ходихме до Трявна, не бях ходила от дете там. Не бях очарована, бях направо запленена от града. Много красив и поддържан. Много ми се иска тази година пак да отидем  Smile
Цитирай

аз също ще се присъединя към вас  Peace миналата година бяхме там за 2 дни,страхотно е !
Цитирай

София

Зимата бяхме там Аз също съм от феновете на този град.
Цитирай

София

В този град бих се връщала и връщала и всеки път ми е все по - хубаво там.
Ходили сме на различни хубави и запленяващи места из България, но в Трявна има нещо различно което не може да се обясни.
Цитирай

къде бяхте отседнали?
защото ние мислим да отскочим за 2-3 дни и от всичко което изчетох из форума продължавам да се колебая....
Цитирай

in the boulevard of broken dreams

Дайте адреси и цени на частни вили.
Бяхме там 2001; и аз и мъжа ми останахме повече от очаровани.
Цитирай

Невероятен град!
Много български!
И много поддържан!
 Peace

Обаче не видях снимките на Общината!? newsm78
Когато бяхме там преди 2 г. беше обсипана от саксии с водопади от цветя.
Цитирай

аз ако не забравя утре ще донеса снимки, че тук на работа нямам. Така си беше общината - цялата в цветя. Аз 10 минути не можах да откъсна очи от нея.
Цитирай

Всъщност,
и аз имам снимки.
Остава, да ги намеря!
Интересно ми е, да сравня пищните цветове и зеленина през годините.

Wink
Цитирай

София

Аз също съм с прекрасни впечатления за Трявна. Ходихме миналата година и отседнахме в хотел Ралица. Страхотно място.  Доколкото си спомням цената на двойка стая със закуска беше 60 лв.
Цитирай

София

Живот и здраве ще ходя там с детето. Резервирала съм си стая в семеен хотел.
Цитирай

София

Ние бяхме миналата година за 3-ти март в хотел Хилез. Беше някаква прИмоция, за някакви жълти стотинки, със закуска и празнична вечеря. Хотелчето е страхотно! Градът - също. Имам страхотни снимки. Точно в центъра има Музей за африканско и азиатско изкуство. Просто да паднеш. А за самата атмосфера - думи нямам. Обикаляхме по цял ден. Аз бях вече силно бременна (дъщеря ми се роди на 20.04), но градчето просто не ти дава да спреш да му се радваш.
Цитирай

София

Много е хубаво, наистина. Ние ходиме с мъжа ми там след сватбата миналата есен. Много е красиво, а какво спокойствие, нямам думи! Ние също спахме в хотел Хилез. Тук из форума доста негативни мнения съм чела за него, но според мен не е лош, а обслужването беше на доста добро ниво. Ако не се лъжа, двойна стая със закуска беше 50 лева.
Цитирай

аз не съм срещала негативни мнения за хилез, и се колебая между него и ралица. в сайта на хилез много добре изглеждат стаите и баните
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 503 отговора