Мнения за количката на Bebe Confort -Vit

  • 1 762
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 362
Има ли някой тази количка?
Искам да получа повече информация за нея.Вчера я видях в Бургас и много ми хареса като дизайн.

# 1
  • Мнения: 2 663
Ако не те притеснява, че няма положения на гръбчето значи това е твоята лятна количка.Сина ми все още спи в количката и това беше единствената причина да не я взема.Пробвала съм я и мога да твърдя, че е супер.Амортисьора обира вибрациите и возията и е добра.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 391
Пак ли moresmile?!  Иначе по темата - видях я в МАЛЕЧКО и ми хареса как изглежда, но ми се вижда нефункционална за по-голямо дете. Просто ми се видя малка.

# 3
  • Мнения: 4 362
Пак ли moresmile?!  Иначе по темата - видях я в МАЛЕЧКО и ми хареса как изглежда, но ми се вижда нефункционална за по-голямо дете. Просто ми се видя малка.

 Blush Blush Blush Е аз само пита,засега  Mr. Green....

Ако не те притеснява, че няма положения на гръбчето значи това е твоята лятна количка.Сина ми все още спи в количката и това беше единствената причина да не я взема.Пробвала съм я и мога да твърдя, че е супер.Амортисьора обира вибрациите и возията и е добра.

Ами тя спи само следобед,но я прибирам вкъщи,че спи по повечко.Не и видях цената  Rolling Eyes ,но я гледах навън е евтина

# 4
  • Мнения: 745
Преди време една майка я продаваше същата в продавалника .

# 5
  • Мнения: 4 362
Преди време една майка я продаваше същата в продавалника .

Да,моята приятелка я продаваше,ама аз тогава не я разгледах,та сега се сетих  Tired

# 6
  • Мнения: 2 936
 hahaha Мис Каприз,нали каза,че спираш до шеста-та!!!
малко спам,но не издържах... Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 309
Преди време една майка я продаваше същата в продавалника .

Да,моята приятелка я продаваше,ама аз тогава не я разгледах,та сега се сетих  Tired
Ща прибия вече Joy Mr. GreenСпи спокойно ще ти я донеса от Италия...това е най-добрата количка Hug
Зап-а ряпа да яде Joy

# 8
  • Мнения: 2 936
количката наистина изглежда много хубава  Peace особено червената  newsm10

# 9
  • Мнения: 4 362
Преди време една майка я продаваше същата в продавалника .

Да,моята приятелка я продаваше,ама аз тогава не я разгледах,та сега се сетих  Tired
Ща прибия вече Joy Mr. GreenСпи спокойно ще ти я донеса от Италия...това е най-добрата количка Hug
Зап-а ряпа да яде Joy


 Blush Blush Ни мъ бий,ама я видях в Бургас и е страхотна Mr. Green Ама ме обичаш ,нали  Mr. Green ще ми я донесеш,нали  Mr. Green  Тази също много ми  харесва
Ако я намериш от Италия .....не знам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

hahaha Мис Каприз,нали каза,че спираш до шеста-та!!!
малко спам,но не издържах... Mr. Green

Хайде сега,7 за щастие  Mr. Green

Последна редакция: ср, 18 юли 2007, 16:18 от Мис КаприЗ

# 10
  • Мнения: 1 341
От около 2 седмици бутам най-яката количка,а именно-Вит!
Изключително лека и маневрена,малките колелца нямат спирка просто,нито камъчета нито нещо друго им пречи,и най-важното не друса и детето се чувства мнооого удобно в  нея!
Аз съм с цвят черно и червено(втората която си показала),много стилно стои....
Това ми е 6-та подред количка и е най-сполучливата до сега(като изключим Чико пик ъп-а,която е супер за новородено).
Детето ми също отказа да спи навън и я прибирам,та това за мен не е проблем,че няма положения на гръбчето!

И тук е мястото да благодаря на Рожбо  Hug Благодарение на всички нейни коментари избрах най-хубавата количка!Благодаря ти!   bouquet

# 11
  • Мнения: 4 362
От около 2 седмици бутам най-яката количка,а именно-Вит!
Изключително лека и маневрена,малките колелца нямат спирка просто,нито камъчета нито нещо друго им пречи,и най-важното не друса и детето се чувства мнооого удобно в  нея!
Аз съм с цвят черно и червено(втората която си показала),много стилно стои....
Това ми е 6-та подред количка и е най-сполучливата до сега(като изключим Чико пик ъп-а,която е супер за новородено).
Детето ми също отказа да спи навън и я прибирам,та това за мен не е проблем,че няма положения на гръбчето!

И тук е мястото да благодаря на Рожбо  Hug Благодарение на всички нейни коментари избрах най-хубавата количка!Благодаря ти!   bouquet

Ами честно да ти кажа,аз снощи я видях твоята количка /снимки в интернет/ и от там се запалих  Grinning

# 12
  • Мнения: 40
Моята е синьо и кафяво. Количката е страшна, много удобна и за мен, и за детето, много лека, маневрена, лесна за сгъване и разгъване. Малко е дълга като се сгъне- остава цялата и дължина. Имам я от близо 4-5 месеца и едното колело се разскърцва от време на време. Тъпото е , че е занитована- дръжката леко играе и не може да се стегне, хваната е с нит. И така. Плюс, въобще не е малка, пробвах дете на 2,5 год.- стои добре детето, не стърчат крака и не е сгънато на осем.

# 13
  • Мнения: 2 309
От около 2 седмици бутам най-яката количка,а именно-Вит!
Изключително лека и маневрена,малките колелца нямат спирка просто,нито камъчета нито нещо друго им пречи,и най-важното не друса и детето се чувства мнооого удобно в  нея!
Аз съм с цвят черно и червено(втората която си показала),много стилно стои....
Това ми е 6-та подред количка и е най-сполучливата до сега(като изключим Чико пик ъп-а,която е супер за новородено).
Детето ми също отказа да спи навън и я прибирам,та това за мен не е проблем,че няма положения на гръбчето!

И тук е мястото да благодаря на Рожбо  Hug Благодарение на всички нейни коментари избрах най-хубавата количка!Благодаря ти!   bouquet
E,радвам се,че съм допринесла за точния избор и че си доволна Hug

# 14
  • Мнения: 3 457
Ако включим и джипа към превозните ще ти е осма Mr. Green,ама нма лошо ,то и ан мен ми се ще да сменя ,ама обещах на моя ,че няма повече Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт