Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

Варна

ДОКТОР ЧЕРНЕВА Е ПОЧИНАЛА
Цитирай

На планетата Земя

Съжалявам за всеки човек, който напуска този хубав свят!  Praynig

Би ли ми казала коя е д-д Чернева?
Цитирай

Варна

ЛЕКА И ПРЪСТ НА ЖЕНАТА  smile3518 ОТ АГ ВАРНА СТОИЛКА ЧЕРНЕВА ТЯ СЕ ЗАНИМАВА С ИНВИТРО
Цитирай

моляяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя  Crying or Very sad втрещена съм............... е кааааааак беееееееееееее  Sad  Confused
Цитирай

B HONDA CIVIC

Съжалявам ужасно е  Confused Embarassed
Цитирай

Варна

ДЕНДИ ПОЛУЧЕЛА Е ИНФАРКТ
Цитирай

Не мога да повярвам защото тя е млада......... лично нямах честа да я познавам, но много пъти съм я виждала на етажите в АГ, последно миналият месец, за 3-4 дена всеки ден....  Sad Господии......  Praynig незнам какво да кажа- това е голяма трагедия, която ще засегне много хора .... Много съжалявам и дано семйството и близките и имат сила да преживеят мъката  Crying or Very sad  Crying or Very sad 
Цитирай

Варна

АЗ СЕ ЗАПОЗНАХ С НЕЯ МИНАЛАТА СЕДМИЦА ИСКАХ ТЯ ДА МИ БЪДИ ДОКТОРКАТА ЗА ИНВИТРО ПРОЦИДУРАТА.МНОГО МИ Е МЪЧНО  Crying or Very sad
Цитирай

АЗ СЕ ЗАПОЗНАХ С НЕЯ МИНАЛАТА СЕДМИЦА ИСКАХ ТЯ ДА МИ БЪДИ ДОКТОРКАТА ЗА ИНВИТРО ПРОЦИДУРАТА.МНОГО МИ Е МЪЧНО  Crying or Very sad

МИлата представям си как се 4увстваш, а и не само ти но всички, които 4акат есента за да и се доверят..........  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad представям си как се 4увстват и екипа и и въобще............. незнам........
Цитирай

Varna

Ужасно съжалявам.   Crying or Very sadАз също наесен щях да правя опит при нея. Sad
Цитирай

София

Много тъжна новина Sad
Лека и пръст на жената.
Още едно доказателство, че лекарите борещи се заедно с нас по този дълъг път също са хора, също страдат, боледуват и умират, трябва повече разбиране и толерантност.
Цитирай

Варна

ДЕНДИ ДА МНОГО МИ Е МЪЧНО НО СЪС СИГОРНОСТ НЕ САМО НА МЕН А И НА МНОГО ДРУГИ МОМИЧЕТА КОИТО СА БИЛИ БЛИЗО ДО НЕЯ И Е ИМ ПОМАГНАЛА Crying or Very sad
Цитирай

Незнам моми4ета............. страшно се натъжих  Crying or Very sad все едно ми съобщиха за някой близък.........  Crying or Very sad  Crying or Very sad аз не съм планира за сега ин витро, но последнитя път с Александров стана въпрос за това и даже си мислех догодина да подам документи в касата и естествено към нея май щях да се обърна. Но в момента ми е мъчно за всички вас........., а и разбира се за нея, защото въпреки, 4е не съм я познавала лично имах усещане 4е и тя е "Човек", като Александров!
« Последна редакция: ср, 18 юли 2007, 16:33 от Dendy »
Цитирай

до морето

Да тежко е, като се случи непоправимото...
...не искам да повярвам, че се е случило...
Цитирай

ne  sam u nas i niamam kredor.polakah si .mnogo mi e machno ,az sashto biah esenta pri neia.kakvo shte stane ,nemoga i da si predstavia.mnogo mi e machno  ,leka i prast na jenicata,bog da i a prosti
momicheta gospod shte ni prati drug angel da se pogriji za nas i na napravi mammi,a tia shte go napatstva otgore
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора