Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Някой правили ли са му това изследване? Налага ми се да отида на такова изследване и видях, че тук има добри впечатления от няколко лекари от тази област.
Цитирай

Здравей, на мен не са ми правили, но на мой близък му се наложи, слава Богу, се оказа, че не е нещо лошо. Каза ми, че са му предложили няколко варианта- избрал е с лека упойка. Били са му инжекция и се е унесъл, но е бил в съзнание. Не е било върховно изживяване, но е протекло леко. Това мога да ти кажа, успех  Peace
Цитирай
А къде са му правили изследването на твоя близък? Може ли да ми дадеш повече информация? Дали има нещо писано във форумите.
Цитирай

Малко се забавих с отговора, но имам изчерпателна информация. Човекът е бил изпратен при д-р Лозанов- хирург, който след прегледа е поискал да се направи ехография и евентуално ендоскопия. Изследванията са направили при д-р Данов в Дойче клиник- там им е препоръчал хирурга. След ехографията лекарят е поискал да се направи долна ендоскопия. Направили са я след подготовка с очистителни предишния ден. Взели са малко парченце от червото, с което са доказали заболяването, което било хронично и леко по форма и не се умира от него. Не е имало болки, но било като да ти се ходи по голяма нужда. Лекарят там е бил много любезен и е обяснявал всичко, което се налага, абе както си представям професионалист в дадена област. Ето сайт за повече информация- www.deutscheklinik.net, дано ти е полезно. Има и подробности за изследването. Успех!
Цитирай
Ако става въпрос за д-р Камен Данов наистина обръща внимание на пациентите и е доста любезен. Аз ходих при него, но в МЦ Лора на Позитано 10. Направи ми гастроскопия и тест за бактерии, които предизвикват язва. Прегледа даже беше по здравна каса. После се наложи да пия комбинация от антибиотици, но сега съм добре и нямам оплаквания. Ако е същия лекар горещо го препоръчвам.
Цитирай
Обадих се и си записах час за следващата седмица. Ще споделя впечатления.
Цитирай
E най-накрая мога да споделя   35 вчера обясних на доктора какво ме мъчи и днес се подложих на изследването. Не беше много гадно като изключим, че бях доста притеснена. Избрах варианта с лека упойка и мина доста бързо.

Лекарят наистина е доста любезен и обяснява всичко, което го питаш. Взеха ми малко парченце лигавица за изследвате на микроскоп и в най-лошия случай може да е лека форма на улцерозен колит. Не било много опасно и след като разпитвах доста време, ако някой се интересува мога да отговоря на много въпроси за тези неща Laughing
Цитирай
Сега можеш да се похвалиш, че са ти правили изследване като на Буш, поне така казаха по ТВ, да не би някой да пропусне какво става с този олигофрен #2gunfire А по касата ли става тая работа в Дойче клиник, понеже доста добре изглежда на сайта, но не пише нищо за каса newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.