«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

14 052 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 88 отговора

—офи€

ћнени€: 737
ћисл€ че ако имаш м€сто е по-добре да сложиш 2 мивки, а за бидето какво толкова...мозе самите тоалетни чинии да са комбинирани с биде...нито заема пожецхе м€сто нито пречи...аз нашето редовно го ползвам.
÷итирай

ћнени€: 4 380
јбе аз не мога да разбера, защо не се подмивате с душа бе хора?  #Crazyћного по-удобно е.
 ак пък не бих се чепила над тоалетна чини€? ooooh! Ќалагало ми се е на млади години- егати кошмара. ooooh! “ова си е живо мъчение за ваши пари.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4 788
ўото с душа ти тече по краката...
јма н€ма лошо и краката да си измие човек...

Ќие сложихме две мивки в едната бан€, гол€м кеф е.
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 828
Ќие имаме биде и аз си го ползвам най-редовно. ƒруг е въпросът че сме имали и доста смешни ситуации с бидето.
÷итирай

Varna, Bulgaria

ћнени€: 462
Ѕидето си е добра екстра, ако може да се нарече такава, но не изисква ли отделен бойлер(за топла вода), съответно по-гол€м разход на вода, а и м€стот, което ще заема..(не съм привърженик на иде€та комбинирано с тоалетна чини€-мое си мнение).
јз лично също използвам душа след тоалет.
» все пак ако имах м€сто и средства, веро€тно н€маше да си го спест€  Peace
÷итирай

ћнени€: 781
—амо на мен ли ми се струва, че подмиването на биде е крайно нехигиенично - ако бидето е за индивидуална употреба - разбирам, но всички в къщата (а и гостите, предполага се) да си слагат оаканите дупета (с извинение) на едно и също м€сто - това мога да го приема само ако бидето се почиства с дезинфектант след вс€ка употреба (и пак ще ме е гнус).

ј пък тоалетна чини€ с вградено биде или пък капак за тоалетна с чучурче за подмиване - това направо тр€бва да се забрани от санитарните органи! —амо който никога не е мил тоалетна не може да си представи на какви неверо€тни места прониква мръсоти€та. Ќ€ма просто такъв вариант хората да си ползват тоалетната по предназначение и чучурчето за вода да остане чисто! ј пък да се миеш с водата от него е все едно да се миеш с водата, дето е вътре в тоалетната! 

÷итирай

ћнени€: 1 317
и на мен така ми се струва...
÷итирай

в семейството

ћнени€: 388
¬ къщи имаме биде и см€там, че е много удобно. ƒъщер€ ми например сама си се мие и е много удобно за деца. ј пък не см€там, че н€кой от гостите ще ползва биде на чуждо м€сто  (както и аз  Naughty). —м€там, че е по-добре мивка и биде, отколкото две мивки.
÷итирай

Sofia

ћнени€: 6 208
Ѕиде вече никой не слага, а малки санитарни душчета. “ака н€ма да се притесн€ваш дали чужди хора го изпозлват. ћного е удобно за бързо подмиване на дупе изплакване на краката дори бан€та се чисти лесно

ето така изглежда
« ѕоследна редакци€: пт, 20 юли 2007, 14:29 от √оргона Meдуза »
÷итирай
Ѕиде вече никой не слага, а малки санитарни душчета. “ака н€ма да се притесн€ваш дали чужди хора го изпозлват. ћного е удобно за бързо подмиване на дупе изплакване на краката дори бан€та се чисти лесно

ето така изглежда

“акова душче има в къщи и почти не се използва освен за миене на самата тоалетна. Ќе съм намерила начин за измиване с него без да стана ц€лата във вода и да не измокр€ наоколо, затова си ползвам направо душа, ако имах биде бих го ползвала. ќпределено по-удобно.
÷итирай

Sofia

ћнени€: 6 208
аз много по ползвам и досега не съм ставала ц€лата във вода . ћен ме е гнус от биде независимо дали ще ползваме само аз и мъжа ми гадно ми е н€как си
÷итирай

¬арна

ћнени€: 6 039
егати темата  Sick Sick Sick Sick

тъй като аз имам физиологични нужди повече от 5 пъти на ден, когато съм навън си нос€ пулверизатор, помпа и други принадлежности да ми замен€т бидето

всъщност, н€мам биде, не ми тр€бва. √ащите ми обикновено са нацапани, но какво от това.

този отговор в духа на темата

Collibri, ти с какво се занимаваш? Ќапоследък буквално бълваш теми в този подфорум. Ќа момента мисл€ че си в сферата на мебелите, после, че си психолог - не мога да определ€
÷итирай

нещо средно между двете  Very Happy
има ли значение?
÷итирай

¬арна

ћнени€: 6 039
чисто любопитство
просто ми се наби на очи, затова
÷итирай

колежка съм ти  Very Happy
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 88 отговора