Биде?

  • 28 417
  • 88
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 039
архитект? не вярвам Joy

# 31
  • Мнения: 1 391
доста надменно ми прозвуча това
но няма значение
твое право

# 32
  • Мнения: 6 039
защо пък надменно, приеми го с намигване
не вярвам по простата причина, че ми е доста  странно, арх да пуска побобни теми, друго е ако се занимаваш или ти се иска да се занимаваш с интериори

# 33
  • София
  • Мнения: 752
абе хора много ми е любопитно като имате гости и отидете до тоалетна и се наложи да се измиете (особено ако имате втора тоалетна без душ в нея) докъто гостите са си на масата жие как се обличате и събличате и миете ....с душа не става без да се съблечеш поне до кръста (освен ако душчето не е супер малко, а не от тези които имат различни функции, и душа не е точно до тоалетната). И в карйна сметка нека всеки да каже какво мисли по въпроса без да си налагаме мнението. Аз едно време се смеех на идетата сега съжалявам че имам само при едната тоалетна...

# 34
  • Мнения: 1 391
с намигване съм съгласна  Wink
интересно ми е, затова пускам, интересни са ми хорските мнения и възгледи - тук ти добре подсказа - нашата професия е не само създаване на неща, а и психологическото им осмисляне, нали?

Основно се занимавам с проектиране на сгради.

и забележи - аз само пуснах темата.... това, в което тя се превърна е плод на съвместни форумски усилия  Laughing

на това казвам от мухата - Joy слон

# 35
  • Мнения: 6 039
и нам ен са ми интересни някои неща, но от дълго време все не се нканвм да пусна една анкета, та наистина да проуча въпроса с къщите

# 36
  • София
  • Мнения: 752
Не бях видяла постинга за санитарното душче...изглежда готино, но не е ли по-нехигиенично всички да си завират един и същ душ между краката отколкото просто през една дупка, с която никой няма физически контакт, да излиза вода с която да се миеш?

# 37
  • Мнения: 1 391
за мен е много важно, как възприемат всички хора нещата, винаги се стремя клиента да хареса идеята и да я почувства своя -  а ние архитектите само да насочваме в правилната посока и да водим - най-добре е, клиента да се почувства щастлив от продукта и съпричастен - за това трябва доста психология ...
Мисля, че ние се самоизграждаме всяка една минута, в която сме посветени по какъвто и да е начин на професията си - която е най-прекрасната  Hug
Пускай тема - ще е интересно

Но да не отвличаме вниманието от забавната тема... с отвратителен привкус, която се получи  Sick Joy

# 38
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Нямам биде и никога не съм го ползвала (пробвала), а освен това нямам и желание за проби.
2 мивки също нямам, банята ми е малка, но сигурно е удобно.

# 39
  • Мнения: 4 380
Щото с душа ти тече по краката...
Ама няма лошо и краката да си измие човек...

Ние сложихме две мивки в едната баня, голям кеф е.

Не ми казвай, че при подмиване в биде не тече по краката. Laughing Това не е довод- с бидето е и още по-неприятно.

# 40
  • Мнения: 4 380
егати темата  Sick Sick Sick Sick

тъй като аз имам физиологични нужди повече от 5 пъти на ден, когато съм навън си нося пулверизатор, помпа и други принадлежности да ми заменят бидето

всъщност, нямам биде, не ми трябва. Гащите ми обикновено са нацапани, но какво от това.

този отговор в духа на темата


Мокри кърпички като бебетата, Малена. Laughing Ще заемат по-малко място в чантата от пулверизатора. Joy

# 41
  • Мнения: 6 167
като собственик на две бани с две бидета мога да споделя, че бих ги изкъртила с най-голямо удоволствие. Laughing
на мен ми напомня някакви ориенталски навици.... ...

Последна редакция: сб, 21 юли 2007, 09:05 от Lennie

# 42
# 43
  • Мнения: 1 187
Ха,страхотен вариант и красиво отмъщение..! Mr. Green

# 44
  • Мнения: 6 039
явно човекът е забегнал. гледам от дясно сапунът е розов Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт