Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители, отглеждащи сами децата си
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

Момичета ,то се е видяло ,че няма да излезем много много от офиса това лято ,но предлагам тук да си разкажем кой каде е ходил или къде му се ходи.да разкайем весели случки с бившия или с сегашните си приятели.Къде водите децата си когато имате време да сте с тях?Така поне за малко ще се разсеем от проблемите и ще се размечтаем newsm03
Цитирай

София

Прекрасна тема, Pro77   bouquet

Мечтая си за море, но без много народ, за пълноценна ваканция, с посрещане на изгреви и изпращане на залези. Коктейлчета, разходки, приятни и смислени разговори с познати и непознати хора.

Новото ни забавление с Маги е да играем в пясъчниците на столичните паркове и градинки и да тичаме боси, да рисуваме с тебешир по асфалта, или да се назоваваме с животински имена и да се правим на страшни  35

Мечтая си и за планински преходи, ей така да мога да я метна в една раничка на гръб и с приятели да кръстосваме от хижа до хижа. Да къмпингуваме, да си палим огньове на брега на някое езеро. Да се къпем в някой неочаквано топъл водопад.
Весели случки мнооогооо, но сега се размечтах и съм на тази вълна!
Мечтите са осъществими, пожелавам го на всички   bouquet
Цитирай

София

Ей ме и мен,пак "първа кипра"...Smile)
  Имам отпуск-от трети август.Да,ама и "тати" има отпуск тогава.Сега детето не знае с кой от двамата да иде на море...А аз ще ходя(по-точно ще ме водят) за първи път от 6 години... newsm44(говоря за малкото дете,голямото вече не ще да ходи с никого от нас:))
   Понеже все нямам време и нерви да играя с него,снощи гаджето го изведе между блоковете да поиграят волейбол-пак проблем-ударили малкия мъж "баш където не трябва"(така каза,като се прибра превит надве)  Сега се питам дали това му повлия да предпочете да ходи с баща си newsm78
Цитирай

И аз обичам да си ходя на всякъде с багажа(децата де)  car003.Не ми пречат,не ми тежът,напротив с тях ми е най-хубаво!!!Всяка свободна минута сме някъде с колата,я извън града ,я в съседните градове,миналата седмица до морето(те и сега са там,но с бабка си),обичам да ходя из тези малки хотелчета за селски туризъм,оставаме за по 1-2 вечери,смеем се играем си,приятелят ми ме отменя понякога в грижите за тях.Излизат заедно,ходят на вилата.После ме изненадват-пражиха ми къща на дърво,опъваха палатка.Понякога ги намирам в басейна заедно с кучето,да играят на семеиство.Ходим на чудни места около града ни -по скалите,по пещерите,по реката,на плаж по Дунава.Понякога се чудя дали баща им осъзнава какво изпуска,дали някога ще осъзнае колко умни и интересни деца имам.
Цитирай

Ми и аз да си помечтая...за морето. Ех, мечти, мечтииии  Tired
Само една седмица.
Аз и Вяра да дремем на плажа, после да спим и вечерта на разходка.
Скромно, но от сърце.
Друго не искам.
Цитирай

Varna, Bulgaria

Аз пък понеже съм на морето всеки ден, мечтая да отида в балкана.. На диво и китно местенце заедно с моето съкровище.
Е, ние няма да отидем на планина това лято, но пък зимата съм си обещала да го направим Smile
Иначе (за протокола) и аз имам планиран отпуск, следващата седмица ще си почина от офисното напрежение, а Валчо ще си почине от градината.
След това съм планирала пак такъв в края на Август, но по ред причини едва ли ще напуснем града.. Най-много някоя екскурзийка или пикник да си спретнем.
А си мечтая за спокойствие, тишина, искам един ден, в който буквално да се чудя какво да правя и да не планирам задачите по приоритет, мислейки , че ако не го направя, няма да успея да реша някоя от тях Smile
Мечтии, хубаво е да си помечтае човек.
Цитирай

wku6ti s teb

и аз си мечтая да отида за няколко дни на морето Praynig . всички отидоха, само аз не.  Crying or Very sadда си почина и поуспокоя малко , да се поразходя по плажа...друг е въпросът, че си мечтаех да е с някои хора...но те си отидоха самички . и аз съм си тук ...живот и здраве-догодина Very Happy
Цитирай

София

Ох, и на мен ми се ходи на почивка.Но да  е някое по-тихо и уединено място, че да си почина и психически. 
Цитирай

на морето

Аз живея на морето и нещо ме влече планината.Мечтая си за няколко свободни дни ,когато да мога да отида с детето и с някой скъп човек в планината.Даже си представям как си правим пикници и се разхождаме в гората.Просто искам да избягам за малко от града. Ами това е.
Цитирай

София

Ох, и на мен ми се ходи на почивка.Но да  е някое по-тихо и уединено място, че да си почина и психически. 
Аз на тихо и уединено място , психически не мога да си почина - напротив - само мисля, преосмислям, правя равносметки и т.н. и резултата е че не си почивам а се натоварвам и разстройвам  Rolling Eyes, само аз ли сам така - дефектна ли съм  newsm78
Цитирай

София

Диони, и аз съм отдефектните..Колкото е по-тихо, толкова повече време за депресарски изпадания....За мен нощите все още са тежко време . прекалено тихо, прекалено много време за равносметка....
Та в този ред на мисли ще ходим с малката на море, ама не на тихо и диво, а на доволно населено място....август месец ще бъде все пак! После ще отида за 2 седмици и до Израел - там може би ще имам повече време за депресарски изцепки, но ще се постарая да не се случва! Тази година съм решила да подаря на мен, малката и майка ми една почивка - 5 дена на нашето море и после на израелското! Все пак от 5 години не съм ходила никъде и се чувствам като нещо много дъвкано от кучето и изплюто!
А за мечтите ми.....ооох, внимавай какво си пожелаваш да не се сдъбне! Wink Wink Wink
Цитирай
Здравейте момичета!Вчера се върнахме от море,бяхме на Свети Влас до Слънчев бряг.Беше хубаво,като дете съм се радвала с малката на пясъка,върните просто не помня откога не съм ходила някъде преди да забременея ,после след развода.Но се радвам че го организирах,взех и майчето с мен,че не е лесно с дете на 2.7 месеца /вече!/Скоро мисля и на Трявна да я заведа за 5 дни към август.Разбрах,че не го ли направиш сам няма кой вместо теб,така,че се стегнах излязох от дупката щеее живея заради малката и хората които ме обичат.
Цитирай

София

Здравейте и от нас!
Моята отпуска е чак от 23 август Sad-стува ми се ужасно далече.За това първо ще пратя Нико за няколко дни на море с вуйчо му и веднага щом се върне заминаваме при родата в Гърция за две седмици.
То мен вече ме е хванало отпускарското настроение, затова отивам да си сипя една ледена биричка,затварям очи и почвам да мечтая.....  cheers
Цитирай

Балчик

Ние пък с малкия се върнахме вчера от Трявна. Бяхме там за 5 дена. Много добре ни се отрази, само ме озадачиха думите на малкия-"Мамо, искаш ли тук д аостанем да живеем, та да не ни намери тати"  Rolling Eyes

За какво си мечтая- до Коледа да съм разведена , но това едва ли ще стане.
Цитирай

За какво си мечтая- до Коледа да съм разведена , но това едва ли ще стане.

Джемма, съжалявам да те срещна тук, наистина... Tired
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора