Хайде ,да разкажем или да си помечтаем!

  • 1 608
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 515
Момичета ,то се е видяло ,че няма да излезем много много от офиса това лято ,но предлагам тук да си разкажем кой каде е ходил или къде му се ходи.да разкайем весели случки с бившия или с сегашните си приятели.Къде водите децата си когато имате време да сте с тях?Така поне за малко ще се разсеем от проблемите и ще се размечтаем newsm03

# 1
  • Мнения: 604
Прекрасна тема, Pro77   bouquet

Мечтая си за море, но без много народ, за пълноценна ваканция, с посрещане на изгреви и изпращане на залези. Коктейлчета, разходки, приятни и смислени разговори с познати и непознати хора.

Новото ни забавление с Маги е да играем в пясъчниците на столичните паркове и градинки и да тичаме боси, да рисуваме с тебешир по асфалта, или да се назоваваме с животински имена и да се правим на страшни  Joy

Мечтая си и за планински преходи, ей така да мога да я метна в една раничка на гръб и с приятели да кръстосваме от хижа до хижа. Да къмпингуваме, да си палим огньове на брега на някое езеро. Да се къпем в някой неочаквано топъл водопад.
Весели случки мнооогооо, но сега се размечтах и съм на тази вълна!
Мечтите са осъществими, пожелавам го на всички   bouquet

# 2
  • Мнения: 589
Ей ме и мен,пак "първа кипра"...Simple Smile)
  Имам отпуск-от трети август.Да,ама и "тати" има отпуск тогава.Сега детето не знае с кой от двамата да иде на море...А аз ще ходя(по-точно ще ме водят) за първи път от 6 години... newsm44(говоря за малкото дете,голямото вече не ще да ходи с никого от нас:))
   Понеже все нямам време и нерви да играя с него,снощи гаджето го изведе между блоковете да поиграят волейбол-пак проблем-ударили малкия мъж "баш където не трябва"(така каза,като се прибра превит надве)  Сега се питам дали това му повлия да предпочете да ходи с баща си newsm78

# 3
  • Мнения: 515
И аз обичам да си ходя на всякъде с багажа(децата де)  car003.Не ми пречат,не ми тежът,напротив с тях ми е най-хубаво!!!Всяка свободна минута сме някъде с колата,я извън града ,я в съседните градове,миналата седмица до морето(те и сега са там,но с бабка си),обичам да ходя из тези малки хотелчета за селски туризъм,оставаме за по 1-2 вечери,смеем се играем си,приятелят ми ме отменя понякога в грижите за тях.Излизат заедно,ходят на вилата.После ме изненадват-пражиха ми къща на дърво,опъваха палатка.Понякога ги намирам в басейна заедно с кучето,да играят на семеиство.Ходим на чудни места около града ни -по скалите,по пещерите,по реката,на плаж по Дунава.Понякога се чудя дали баща им осъзнава какво изпуска,дали някога ще осъзнае колко умни и интересни деца имам.

# 4
  • Мнения: 1 732
Ми и аз да си помечтая...за морето. Ех, мечти, мечтииии  Tired
Само една седмица.
Аз и Вяра да дремем на плажа, после да спим и вечерта на разходка.
Скромно, но от сърце.
Друго не искам.

# 5
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Аз пък понеже съм на морето всеки ден, мечтая да отида в балкана.. На диво и китно местенце заедно с моето съкровище.
Е, ние няма да отидем на планина това лято, но пък зимата съм си обещала да го направим Simple Smile
Иначе (за протокола) и аз имам планиран отпуск, следващата седмица ще си почина от офисното напрежение, а Валчо ще си почине от градината.
След това съм планирала пак такъв в края на Август, но по ред причини едва ли ще напуснем града.. Най-много някоя екскурзийка или пикник да си спретнем.
А си мечтая за спокойствие, тишина, искам един ден, в който буквално да се чудя какво да правя и да не планирам задачите по приоритет, мислейки , че ако не го направя, няма да успея да реша някоя от тях Simple Smile
Мечтии, хубаво е да си помечтае човек.

# 6
  • Мнения: 424
и аз си мечтая да отида за няколко дни на морето Praynig . всички отидоха, само аз не.  Cryда си почина и поуспокоя малко , да се поразходя по плажа...друг е въпросът, че си мечтаех да е с някои хора...но те си отидоха самички . и аз съм си тук ...живот и здраве-догодина Grinning

# 7
  • Мнения: 520
Ох, и на мен ми се ходи на почивка.Но да  е някое по-тихо и уединено място, че да си почина и психически. 

# 8
  • на морето
  • Мнения: 314
Аз живея на морето и нещо ме влече планината.Мечтая си за няколко свободни дни ,когато да мога да отида с детето и с някой скъп човек в планината.Даже си представям как си правим пикници и се разхождаме в гората.Просто искам да избягам за малко от града. Ами това е.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 493
Ох, и на мен ми се ходи на почивка.Но да  е някое по-тихо и уединено място, че да си почина и психически. 
Аз на тихо и уединено място , психически не мога да си почина - напротив - само мисля, преосмислям, правя равносметки и т.н. и резултата е че не си почивам а се натоварвам и разстройвам  Rolling Eyes, само аз ли сам така - дефектна ли съм  newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 6 477
Диони, и аз съм отдефектните..Колкото е по-тихо, толкова повече време за депресарски изпадания....За мен нощите все още са тежко време . прекалено тихо, прекалено много време за равносметка....
Та в този ред на мисли ще ходим с малката на море, ама не на тихо и диво, а на доволно населено място....август месец ще бъде все пак! После ще отида за 2 седмици и до Израел - там може би ще имам повече време за депресарски изцепки, но ще се постарая да не се случва! Тази година съм решила да подаря на мен, малката и майка ми една почивка - 5 дена на нашето море и после на израелското! Все пак от 5 години не съм ходила никъде и се чувствам като нещо много дъвкано от кучето и изплюто!
А за мечтите ми.....ооох, внимавай какво си пожелаваш да не се сдъбне! Wink Wink Wink

# 11
Здравейте момичета!Вчера се върнахме от море,бяхме на Свети Влас до Слънчев бряг.Беше хубаво,като дете съм се радвала с малката на пясъка,върните просто не помня откога не съм ходила някъде преди да забременея ,после след развода.Но се радвам че го организирах,взех и майчето с мен,че не е лесно с дете на 2.7 месеца /вече!/Скоро мисля и на Трявна да я заведа за 5 дни към август.Разбрах,че не го ли направиш сам няма кой вместо теб,така,че се стегнах излязох от дупката щеее живея заради малката и хората които ме обичат.

# 12
  • Мнения: 671
Здравейте и от нас!
Моята отпуска е чак от 23 август Sad-стува ми се ужасно далече.За това първо ще пратя Нико за няколко дни на море с вуйчо му и веднага щом се върне заминаваме при родата в Гърция за две седмици.
То мен вече ме е хванало отпускарското настроение, затова отивам да си сипя една ледена биричка,затварям очи и почвам да мечтая.....  cheers

# 13
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ние пък с малкия се върнахме вчера от Трявна. Бяхме там за 5 дена. Много добре ни се отрази, само ме озадачиха думите на малкия-"Мамо, искаш ли тук д аостанем да живеем, та да не ни намери тати"  Rolling Eyes

За какво си мечтая- до Коледа да съм разведена , но това едва ли ще стане.

# 14
  • Мнения: 1 732
За какво си мечтая- до Коледа да съм разведена , но това едва ли ще стане.

Джемма, съжалявам да те срещна тук, наистина... Tired

Общи условия

Активация на акаунт