Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Знаете ли нещо за акушер-гинеколожката д-р Анна Атанасова от "Майчин дом" Варна? Дали мога да и се доверя при бъдеща бременност? Confused
« Последна редакция: чт, 19 юли 2007, 15:05 от elvna »
Цитирай

за съжаление не мога да ти помогна,но по-добре си промени заглавието на темата.сложи името на гинеколожката в заглавието.
Цитирай

Ланкър, планините Овнерог

Наистина от заглавието човек може да си помисли, че кой знае какво е станало. Промени го, а и темата ти по принцип е за Здравния справочник.
Цитирай

София

Наистина от заглавието човек може да си помисли, че кой знае какво е станало. Промени го, а и темата ти по принцип е за Здравния справочник.
Peace
Цитирай

България / Варна

Аз лично доста гинеколози във Варна съм обиколила, включително и Анна Атанасова.....повече при нея не бих отишла честно казано, но това си е мое мнение.
Цитирай

София

Peace

Да не говорим, че съгласно правилата на форумите на бг-мамма
не бива да се пускат теми със заглавия съдържащи думи "помощ", "help" и подобни  Stop

Правила на Форумите

Цитирай
И да не говорим че съм новак и още не съм чат, но това май не е от значение Sad.Съжалявам Confused
Цитирай

На планетата Земя

Не се притеснявай elvna! Съжалявам, че по този начин посрещаме един новак.  SadСама ще се убедиш, че тук от време на време има малко поизнервени каки.  Twisted Evil Още колко теми от стару юзъри има с това заглавие и никой не ги коригира, ама ....  Thinking

Но това не означава, че форумът не е най-страхотният на света.

Не мога да ти помогна с мнение за лекарката, защото съм от София, но ти желая успех и леко бременеене!   bouquet
Цитирай
Благодаря за приветливите думи Hug
Цитирай

Ланкър, планините Овнерог

Никой не се заяжда, но моля те, първо прочети правилата на форума. Просто напиши още в заглавието за какво става въпрос.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.