Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Записах се в Евроклиник, но съм ужасно разочарована от отношението, от това, че ми казаха  как по-важните изследвания Васерман, Хепатит, Спин се полагат чак преди раждане, даже съм била изпуснала 1-вия видеозон.
Искам да си сменя наблюдаващия лекар, но с кого?
Препоръчайте ми добър гинеколог за проследяване в Овча купел или Павлово.
Благодаря!
Цитирай
Това, което са ти казали е пълна лъжа! Васерман, хепатит и СПИН се полагат в началото на бременността, а ехографиите са на брой и може да се пуснат и по-къно. А що се касае до Еврокриник те са един голям сапунен мехур и единствената им цел е да вземат някой лев, но без да свършат работа. Или ще работиш с ЗК и ще вършиш работа за малко пари или просто не я признаваш касата и толкава. Ти не можеш ли да пътуваш малко, около красно село има много медицински центрове, все някой ще е читав. И още нещо Васермана се оказа, че почти никой не го работи по каса- дори големите лаборатории като цибалаб. Аз след доста обиколки намерих че в Лора на Позитано 10 на 6 етаж го правят по каса това е важно като ти дадат талоните за изследване. Успех!
Цитирай
Абе тея в т.нар. Евроклиник не се ли научиха на отношение, нещо им се губи еврото  Sad Льонеберя само не разбрах намери ли си подходящо място за да следиш нещата?  Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.