Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора
Здравейте,страшно съм объркана по отношение на акушер-гинеколог и не се доверявам лесно, тъй като съм патила вече.И незнам Confused за следваща бременност искам да съм сигурна и съм се насочила към Д-р Атанасова.Някой поне една мила думааа..... Tired?????
« Последна редакция: чт, 19 юли 2007, 12:37 от elvna »
Цитирай

България / Варна

Какво те накара да избереш точно тази лекарка? Аз не бих ходила при нея на консултация.
Цитирай
Нищо конкретно, просто ми хареса излъчването /мила/ пък и съм чула оттук оттам...Ами кой би ми препоръчала?Защото вече се побърквам от различни мнения. Rolling Eyes
Цитирай

България / Варна

ох,.....знам какво е.....и аз се чудя при кого сега да ходя. НО...за д-р Танев само хубави неща съм чувала и мисля че едва ли ще сбъркаш ако тръгнеш при него. Аз научих за него малко преди да родя...иначе може би към него шях да се насоча. Успех!!!
Цитирай
Да,аз имах честа да се запозная с д-р Танев и наистина е много внимателен, грижовен и смятам 4е си на правилна посока.Но на мен не ми хареса отношението на сестрите и самата обстановка в АГ и затова предпочитам "Майчин дом"
Цитирай
ох,.....знам какво е.....и аз се чудя при кого сега да ходя. НО...за д-р Танев само хубави неща съм чувала и мисля че едва ли ще сбъркаш ако тръгнеш при него. Аз научих за него малко преди да родя...иначе може би към него шях да се насоча. Успех!!!
Цитирай
Извинявай, грешка
Цитирай

Варна

Бях решила да ходя при нея на консултация по простата причина, че живея близо до Майчин дом. Още в началото ме попита дали смятам да раждам там, а аз не бях решила още, та тя каза така: - Ако смяташ да не раждаш тук, решила съм си за себе си да не водя никакви консултации. Блъснах и вратата и излязох. Съседката ми също се беше записала при нея. През цялата бременност никаква заинтересованост, а тя беше с много високо кръвно, подути крака, чувстваше се зле,но според нея всичко било нормално. Приеха я по спешност /естествено не в Майчин дом/ за операция. Лекарката при която ражда се ужасила и попитала дали изобщо някой и е наблюдавал бременността. Секциото беше много тежко. Момиченцето тежеше едва 2050кг а според великата лекарка трябва да е 3 600кг. С много мъки успяха да се възстановят и двете. Това е, но решението си е твое.
Цитирай

България / Варна

Да, аз пак ще се намеся....не мога да се стърпя....Нямам добри впечатления от нея меко казано.Според мен не е добър специалист!!!
Цитирай
Мила, писах и за тази докторка в темата за Майчин дом - Варна, прочети ако те интересува.
Но, за да затвърдя мнението си с две думи- ако трябва да родя при Анна Атанасова или при Наталия Юдова -
предпочитам да родя сама в плевня.
Пази се и ако си решила да е Майчин дом премисли добре и събери много мнения.
Цитирай
Здравейте ,бихте ли ми препоръчали някои гинеколог във Варна ,но държа да бъде жена Smile
Цитирай

е, аз след толкова четене на форуми и изчакване, за да не сбъркам с избора на лекар за ЖК, накрая реших- МД ще е! Това хубаво, но като се обадих и питах кои лекари работят със здравна каса, момичето отсреща ми изстреля няколо имена, и единственото познато ми беше Анна Атанасова и веднага си спомних, че бях прочела нещо положително за нея и си записах час доволна и предоволна, а сега като ви чета... Някой може ли да ми препоръча лекар/ка от МД, работещ/а със ЗК? Много ви благодаря!  Hug
Цитирай

Варна

е, аз след толкова четене на форуми и изчакване, за да не сбъркам с избора на лекар за ЖК, накрая реших- МД ще е! Това хубаво, но като се обадих и питах кои лекари работят със здравна каса, момичето отсреща ми изстреля няколо имена, и единственото познато ми беше Анна Атанасова и веднага си спомних, че бях прочела нещо положително за нея и си записах час доволна и предоволна, а сега като ви чета... Някой може ли да ми препоръча лекар/ка от МД, работещ/а със ЗК? Много ви благодаря!  Hug
Аз ходих по ЗК при д-р Евгения Георгиева. Доволна съм  Peace
Цитирай

Мина вече година от секциото ми при д-р Анна Атанасова, слава богу имам здраво бебче. Операцията мина добре. Е, спиналната не ме хвана и ми сложиха пълна упойка, но това е друг въпрос. Сега говорим за Д-р Атанасова и мога да кажа, че не съм особено доволна от нея. Две седмици преди плановото секцио, едва доловимо ми потекоха водите, обадих й се и тя каза да отида в болницата, ако потекат по-силно. Останах си в къщи, но на другия ден отново се притесних. Когато й се обадих, тя каза, че снощи е била нощна да съм отишла, днес почивала. На 3 -я ден вече силно притеснена отидох на преглед и се оказа, че почти не са останали околоплодни води. Същия ден ми направи секциото, но беше станала инфекция и ми биха антибиотици мускулно (след 3-път  една сестра се учуди защо ме мъчат и започнаха венозно). Десетина дни след като ме изписаха се поду и зачерви мястото около операцията, та се наложи с една игла докторката да направи дупчица и да изтече насъбралата се течност.
 Не помня в кой момент конецът се е развързал от едната страна и почти сам си излезе. Когато отидох на контролен преглед, ми поиска направлението. Не знаех че трябва да взема направление за това, а тя ми вика ти нали идва да ти махам конеца  35 , сега вече трябва да платиш. 
 Май дълго стана въпреки съкратения разказ. Все си казвам, че може и аз да съм си виновна, та ... питайте и разпитвайте докторите, не ги оставяйте да мислят наум.
 Последното е по повод  темата за Майчин дом.
Цитирай
Благодаря Ви много, това ми беше достатъчно да реша за себе си.Искено се надявам всичко да е наред, пожелавам го на всички Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора