Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 19 юли 2007, 12:58 ч.
  • Преглеждания  613  Мнения  9  Онлайн  1
Отговори
  • Мнения: 48
 За пръв път пия противозачатъчни.Започнах преди 10 дни,от първия ден на цикъла,но проблема е,че вече десет дни кървя.Обикновено е около 5 дни.Според вас нормално ли е това,ясно ми е ,че хапчетата са причината.Иначе се чувствам добре,само гърдите ми са по-напрегнати от обичайно,но неболезнени.Това,което прочетох в указанията е ,че са възможни междинни прокървявания ,но за цикъл без край не пише нищо .

Реклама
# 1
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 067
Хич ли не намалява кръвотечението?

Аз съм пила преди време Логест и първите две седмици /след цикъла/ имах зацапване от време на време и чувствах гърдите си като пред цикъл. Но не беше обилно кървене, а зацапване, което според листовката е нормално, докато организмът привикне към хапчетата.

# 2
  • Мнения: 48
Определено не е обилно като първите дни,но все пак го има,кръвта е ясна,а не кафеникава като последен ден от цикъла.

# 3
  • далече от Златото на леля ;(
  • Мнения: 2 591
най-вероятно лекарствата са повлияли на организма ти  Thinking по принцип е нормално да имаш зацапване, но чак да ти удвои цикъла... гинеколог ли ти предписа хапчетата  newsm78 ако искаш, за по-голямо успокоение, се посъветвай с него  Peace

# 4
  • Мнения: 48
Да,но преди няколко месеца и аз доста време се чудих дали да ги пия.Смятах да ходя на профилактичен преглед другия месец,но вероятно ще изчакам още няколко дни и ще отида.

# 5
  • София
  • Мнения: 941
Би ли казала името  на хапчетата?Защото моят гинеколог ми изписа Ясмин,никога не съм ги пила и като прочетох за страничните явления,между които и кървенето,ми се изправи косата #Crazy

# 6
  • Мнения: 48
Регулон

# 7
  • от днес за утре...
  • Мнения: 71
И при мен се получи същото. Преди 5 дни ми се наложи да правя аборт.....Доктора ми каза на 5-тия ден да започна да пия Трирегол за 21 дни и после да ги сменя с Ясмин (Yasmin). Да обаче ...кървенето след аборта тъкмо беше почти изчезнало, а снощи - точно 12 часа след като взех първото хапче - прокървих като за световно Confused ....И идея си нямам ако това е нормално - за първи път пия такива хапчета, макар да съм на 29 (днес ми е рождения ден  Crazy ). Смятам да звънна на доктора и ще видя какво ще ми каже.

# 8
  • Берковица
  • Мнения: 1 859
Би ли казала името  на хапчетата?Защото моят гинеколог ми изписа Ясмин,никога не съм ги пила и като прочетох за страничните явления,между които и кървенето,ми се изправи косата #Crazy
Аз пия Ясмин и определено имам зацапване но само ако съм правила секс. Пия ги от 13 дни гърдите ми  много ме болят. В листовката пише, че това са нормални реакции на организма докато привикне към хапчетата. Пише още, че като се изпият 3 опаковки нежеланите симптоми изчезват.

# 9
  • от днес за утре...
  • Мнения: 71
"Смятам да звънна на доктора и ще видя какво ще ми каже."
Е доктора каза че това не е от хапчетата и да продължавам да ги вземам. newsm78 ...Е..ще видим.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт