Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 юли 2007, 13:12 ч.

За цигарите и Ясмина...

• 2 150
  • 13
  •   1
Отговори
  • Берковица
Изписаха ми Ясмин за регулиране на цикъла обаче сега чета и не вярвам на очите си!!! Наистина ли трябва да спра цигарите докато пия Ясмин? С наднормено тегло съм (боря се с него) обаче последния път когато спрях цигарите качих 15кг. не искам това да се случи отново.

# 1
  • Плевен
Това правило важи за всички противозачатъчни. И аз сега ще започвам да пия Ясмин. Пушачка съм.
Не се притеснявам, честно казано.

# 2
  • София
И аз се каня да пия Ясмин.Прочете ли всичко друго в листовката?Направо се облещих #Crazy И аз пуша,но по малко,то цигарите са противопоказни при всички хапчета,заради тромбози

# 3
  • Берковица
И какво сега да спирам ли цигарите newsm78? И да трябва да ги спра няма да го направя! По-добре да не пия хапчета отколкото да спирам цигарите.

# 4
  • Плевен
И какво сега да спирам ли цигарите newsm78? И да трябва да ги спра няма да го направя! По-добре да не пия хапчета отколкото да спирам цигарите.

Laughing
И аз нямам намерение да спирам цигарите  Rolling Eyes

# 5
  • Берковица

Laughing
И аз нямам намерение да спирам цигарите  Rolling Eyes

А имаш ли  притеснения? Пиеш ли ги вече или ти предстои? Ако да как се чувстваш?

# 6
  • Берковица
Опс! Сега се върнах назад и видях, че ти предстои и нямаш притеснения.

# 7
  • София / Пловдив
Това за цигарите важи за всички подобни хапове.
Пушачка съм, пих преди време Логест и питах доктора. Той ми отговори, че ако пуша под кутия дневно - няма проблеми.

# 8
  • София
Тази комбинацията цигари+хапчета не е желателна след определена възраст 35 г.но все пак всичко е индивидуално,гаранции няма.Аз преди пушех и пиех хапчета.Сега и двете съм спряла Laughing

# 9
AZ PIQ TEZI HAP4ETA,I PU6A CIGARI O6TE NEE MINALO MESEC NOSE 4USTVAM DOBRE. :35

# 10
   Както и по-напред са ти казали, тази комбинация цигари-противозачатъчни е добре да се избягва.
Въпреки това, аз също пушех докато пиех противозачатъчни (само, че Цилест) Е, все още съм жива и здрава. Дай, Боже, все така! Но не се знае във времето дали няма да ми възникнат усложнения някакви. Rolling Eyes
Другото, което е важно да знаеш. При положение, че си с наднормено тегло да не разчиташ сто процента на противозачатъчните. Видях, че са ти изписани за нормализиране на цикъла, но предупреждавам те, да не легнете на тая кълка, че взимаш противозачатъчни и не можеш да забременееш и изведнъж да се окажеш бременна. При жени с наднормено тегло шанса за забременяване  въпреки противозачатъчните е доста по-голям.

П.С.  Чак като си пуснах поста видях, че темата е горе-долу отпреди година. ooooh!

Последна редакция: ср, 02 юли 2008, 09:03 от Кампари

# 11
abe zdraveite hora,molqvi dami otgovorite na vaprosa 4e mn.se pritesnqvam  :cry:po4nah da piq tezi hap4eta yasmina predi 7 dena a cikalami trqbva6e da spre na 5tiq den?kakvo stava.molqvi ako znaete ne6to mi pi6ete Simple Smile

# 12
  • София / Пловдив
VRAB4E, кръвотечението ти хич ли не намалява?
Защото в първите 1-2 месеца след като почнеш хапчетата, кървене извън цикъла е един от страничните ефекти, докато организмът привикне. Но ако се случи, е по - скоро зацапване, отколкото цикъл.

П.П. И пиши на кирилица!

# 13
Не е препоръчително да се пуши и да се пият противозачатъчни. И хората информират за евентуалните последици.
Никой не може да ви извади цигарите от устата, но си пишат какво може да се случи.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт