Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 172 отговора

Анкета

Вдигате ли на мъжа си телефона когато той не може?

Въведи твоя глас

...телефона ,когато той е например в банята?
 Аз по никой начин не се чуствам длъжна да го правя. Crossing Arms
Обаче мъжът ми е на друго мнение.Не мога да го накарам да разбере, че за мен това е най-малкото нелогично.

Вие?
Цитирай

Е, аз не съм женена, но не намирам за нормално да му вдигам телефона... Нито пък бих се съгласила той да вдига моя, когато звъни...
Цитирай

някъде ... тук ...

Зависи кой звъни Mr. Green
Само, ако е по работа и непознат номер, не вдигам Smile
Цитирай

в Низината

Ако ми е кеф го вдигам.
Цитирай

в страната на чудесата

GSM-а за мен влиза в личното пространство на човек,кой ме търси и на кого се обаждам си е моя работа,така се отнасям и към телефона на мАжо.
Е,ако изрично ме е помолил да го вдигна,го правя иначе,не Naughty
Цитирай

Костинброд

Вдигам го. И други неща му вдигам  Wink Мръсните чорапи от пода примерно  Mr. Green
Цитирай

Süd

Да, той също вдига моя, нямаме чак толкова лични разговори, че да се налага пълем монопол на телефоните Peace.
Цитирай

Е,ако изрично ме е помолил да го вдигна,го правя иначе,не Naughty

Абе и при нас е така.Но според него аз трябва да го правя по дифолт.
Да, той също вдига моя, нямаме чак толкова лични разговори, че да се налага пълем монопол на телефоните Peace.

И ние нямаме. Но ако го търсят клиенти, аз например не мога да им обясня каквото ги интересува.
И кво да им кажа:" Ъъъъ, в банята е"
Цитирай

Не, както и няма да ми е приятно той да вдингне моя. Не се е случвало и не мисля, че ще се случи. Дори да видя, че го търси майка му, пак ще го оставя да си звъни.  Mr. Green
Цитирай

гр. Пловдив

Рядко. Повечето пъти пропускам. А и докато стана те вече са спрели да звънят.
Цитирай

Категорично не.Постоянно му звънят по работа,каква ми е работата да му го  вдигам.И той с моя не се занимава
Цитирай

Никога. Уважавам му личния живот.
Цитирай

София

Мобилният телефон е лично пространство. Не вдигам, дори да виждам, че го търси общ познат. Ако е искал да чуе него или мен, щеше да звънне на домашния.
Цитирай

Естествено, че вдигам мобилния, същото е като стационарния, разлика не виждам  newsm78
Цитирай

Бургас

Не ми е мъж , но живеем заедно .Вдигам телефона ако познавам човека , който му звъни (приятели , колеги и т.н.) на други не вдигам или го питам дали да вдигна .А ако е в банята му го нося ако иска да говори  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 172 отговора