Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Kingdom of heaven
Казусът е следният: съпругът ми работи като видеомонтажист, но заедно с това е и студент по монтаж. Налага му се да монтира вкъщи курсовите задачи на колегите си режисьори. По принцип работата изисква често режисьорът да му виси на главата един вид. В момента той монтира с младо и привлекателно момиче от колегите режисьори. Взаимоотношенията им са чисто професионални, свързани само с монтажа на филма, но момичето не е от града, в този период няма къде да отседне и тъй като монтажът продължава до късно вечер, тя спи вкъщи. До тук всичко е ок, но моята работа приключва до неделя и аз имах намерение да погостувам на майка си в друг град, а монтажът няма да е свършил дотогава. Въпросът ми е вие ще оставите ли съпруга си да работи с това момиче във вашия дом като знаете, че наистина помежду им има само професионални взаимоотношения или ще отложите пътуването до свършването на филма? Благодаря за мненията:)

# 1
Ами - не бих оставила млада монтажистка да спи у дома, щом мен ме няма.  Naughty Пък и от професионалните до личните отношения често има точно 1 крачка.

# 2
По-скоро не!!! Не бих го оставила сам с привлекателна мома.

# 3
  • София
Ами - не бих оставила млада монтажистка да спи у дома, щом мен ме няма.  Naughty Пък и от професионалните до личните отношения често има точно 1 крачка.

Аз също мисля така.  Peace

# 4
  • Стара Загора
Няма да го оставя Naughty

# 5
Не, не бих го оставила, каквото и доверие да му имам. Не бих дърпала дявола за опашката най-образно казано.  Stop А и ако заминеш и ги оставиш сами, при това в дома ви, дали няма да си отровиш времето в съмнения? Защото аз със сигурност бих си представяла всякакви сцени и филми и ... то може и нищо да не е станало, ама моята фантазия е доста развинтена.  Twisted Evil

# 6
Аз имам голямо доверие на мъж ми. Но не бих поела подобен риск! Не е нужно да "се дърпа дявола за опашаката"!

# 7
И аз не бих.

# 8
  • home!sweet home!
НЕ  Naughty

# 9
Сложи му едни железни гащи,  и вzеми ключа със себе си !  Shocked

# 10
  • София
Определено не!Колкото и доверие да му имам. В крайна сметка не сте длъжни да и осигурявате И подслон, не е ли достатъчно, че и помага? Да не сте я осиновили?

# 11
не бих го оставила, дори и за мен   момичето да изглежда непривлекателно, на мъжете им е слабичко либидотоо smile3527

# 12
Леле, ама как сам ще го оставяш с млада хубава жена Shocked В никакъв случай...
За да си по-сигурна - стой си у Вас, обуй го в бронирани гащи, а още по-добре го  кастрирай като не забравяш да му отрежеш езика и пръстите, замисли се и за избождане на очите....
Сериозно - да, аз бих, ако един съпругът ти е влюбен в теб - няма за какво да се притесняваш, ако пък не е и да се притесняваш - Вашият дом не е единственото място за екшън.

# 13
  • София
Не бих го оставила не защото му нямам доверие , а защото мразя някой да е в къщата ми в мое отсъствие , да ми лежи по дивана , да ми ползва банята и вероятно да ми прерови гардеробите ...  Confused Няма значение как изглежда ... Щом аз не съм в къщи и чужди хора нямат работа там  Naughty

# 14
  • София
Разбира се, че бих.

В крайна сметка, той ми е най-близкият човек. Имаме семейство. Мисля, че няма нужда от други аргументи.

От човек до човек обаче има разлика. От семейство до семейство също.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт