Правили ли сте коло маска на мъжа/приятеля си? :)

  • 7 411
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 782
Еми Исайкова, коло се пиша да.
А що се тнася дали е нормално, аз също не харесвам мъже,които са без косми, местата които епилираме са само на гърдите, ако може да се ката така, защото и там няма много - 20-30 косъма.

# 16
  • Мнения: 2 427
Обожавам също така косми под мишницата и на гърдите,както и зоната на слип-а.

Ама това сериозно ли  Shocked?


Естествено,аз съм естет!

# 17
# 18
  • Мнения: 5 622
Мразя мъже с косми. Където и да било.   Stop Моят мъж се епилира целият. Страшно е секси като е току що епилиран. Wink С косми на гърдите, интимните части, мишниците или където и да било другаде, не мога да си представя, че ще бъде и още по-малко, че ще го докосвам или целувам (ако са светли или малко на брой бива горе долу..)  Stop

Като цяло- НЕ на космите  Sunglasses

А по тмата- правила съм само веднъж кола(аз го знам колА, не колО) маска на мъжа ми, след което се беше изприщил яко, та повече не съм повтаряла. Има си тример за тяло и си се оправя перфектно с него  Wink

# 19
  • Мнения: 14 654
Беше голям майтап, приятеля му така пищя, че просто не беше истина, така съм се смяла.  Joy Даже по едно време моя приятел седна до него и се държаха за ръце.  Joy Joy Joy
Зорлем правите от мъжете педерасти, нищо де, казват, че от една кола не се ставало, продължавайте да опитвате.

# 20
Зорлем правите от мъжете педерасти, нищо де, казват, че от една кола не се ставало, продължавайте да опитвате.
 
 
Виж сега това е въпрос на личен избор. Има хора, които не желаят да са окосмени и предпочитат да си махат космите. Това, че на теб този факт не ти харесва не означава, че хората, които го правят са педераси.  Grinning А и къде е казано, че само педерасите си махат космите?  newsm78 Да не би да няма педераси с косми?  newsm78 Аз на сила не сам ги карала. Те имаха желание. Sunglasses

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Не - не иска и да чуе за подобно нещо  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 1 234
Никога не съм си и помисляла да му предложа да му правя кола маска Rolling Eyes Той зорлем си маха космите по гърдите и коремчето със самобръсначката-и то само ако ще ходим ма море-,какво остава да го наклепам и да го скубя hahaha

# 23
  • Видин
  • Мнения: 168
Миналата година сам поиска да му дам епилатора си да пробва . ooooh!Първо обикаляше като луд из апартамента и казваше ,че повече няма да повтори никога -боляло го ,червен бил ,сърбяло го  Mr. GreenКакво беше учудването ми като скоро се прибра с машинката на Филипс ,тази от рекламата с кивитата ShockedЗа половин час беше се обезкосмил като гол охлюв hahahaПрави го само лятото и то за морето иначе през другото време само мишниците си бръсне.

# 24
  • Мнения: 2 122
ммда, редовно /т.е- когато се наложи/ почиствам гърдите и корема, моя възлюбен сам се докара до там, когато една година си обръсна петте косъма на гърдите че не му се сторили секси. Почиствам с лентите Вийт /жълтата кутия/ и май около 6-7 седмици изкарва.

# 25
  • Мнения: 1 270
когато за пръв път го заклещих в банята да го обезкосмяван найстина доста пищя
обаче след това си купи отделен епилатор /в някой отношения е ...  #2gunfire/ и сега му епилирам ръцете, краката отказва категорично вече  Mr. Green
по другите места - самобръсначка

# 26
  • Мнения: 5 362
Не.Няма и да направя.Ако си видя мъжа някой ден обезкосмен-ще му покажа вратата.
Харесвам нормално окосмени мъже-по ръце,крака,гърди.Но за разлика от Albertine,не понасям косми под мишниците и по интимните части Naughty

# 27
  • София, център
  • Мнения: 3 455
НЕ!

# 28
  • Мнения: 1 313
не, но имам желание да му направя

# 29
  • Мнения: 393
Не ако аз му приложа това мъчение ще ме намрази, а и да се занимавам със себе си ми стига.

Общи условия

Активация на акаунт