Nestle al 110 - Защо е увеличена цената от 7.30лв. на 10.60лв.?

  • 1 549
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 986
Някой знае ли защо са увеличили цената на  Nestle al 110 от 7.30лв. на 10.60лв.? Увеличени ли са цените и на други АМ?

# 1
  • Мнения: 292
Не знам защо но и аз много се учудих като видях,че бая са скочили.
При нас са увеличени и кашите и пюретата.
Направо ужас. Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 2 908
Явно не само на млякото е скочила цената ConfusedИ в нашият град е скочило драстично всичко.Увеличени са цените на Аптамил,Милумил,Фризо,Нутрилон...пюретата,почти всичко.

# 3
  • Мнения: 4 111
Известно е, че в България е много евтино. Съответно и качеството не е добро. Дано поне сега се повиши и качеството. В Гърция, например, НАН 1 сртува 9.30 евро, а в България струваше 7.30 лева до преди няколко месеца. Забелязах, че част от последните цифри на баркода се различават. Това говори, че си има еднакви асортименти с различно качество - ясно разграничени.

# 4
истината за масовото качване на Адаптираните млека е че на световния продуктов пазар цените на суровините които се използват (суроватъчен протеин и др) скочиха 4 пъти !!! не се изненадвайте това е световна тенденция защото има голямо търсене на азиятския пазар 

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Вчера купих Фризо 3.Вдигната е цената,но не чак толкова/от 7 лв на 7,50/.

# 6
  • Мнения: 230
И аз забелязах, че е увеличено нашето мляко фризолак 1 - от 7.19 на 7.80. Rolling Eyes ...ама какво да направя, нямам избор.

# 7
  • Мнения: 100
Известно е, че в България е много евтино. Съответно и качеството не е добро. Дано поне сега се повиши и качеството. В Гърция, например, НАН 1 сртува 9.30 евро, а в България струваше 7.30 лева до преди няколко месеца. Забелязах, че част от последните цифри на баркода се различават. Това говори, че си има еднакви асортименти с различно качество - ясно разграничени.

Има си различни цени за различните пазари. Нутрилон например е с кутии на руски, което значи, че тук идват партиди от тези предназначени за руския пазар, а там цената вероятно също е различна. Нормалният производител произвежда една и съща продукция, а ако иска да се наложи на даден пазар съобразява за него и цените си.

Имаше тема за цената на Нутрилон скоро. И там мами от чужбина ни заляха си информация колко е при тях. Това е нещо, което няма абсолючно никакво значение и никак не ни олеква, че в Гърция било нам-си-колко евро, защото предполагам, че в Гърция не се работи за 200 евро, както тук.

# 8
  • Мнения: 4 111
Че цената е надута за тук - така е. АМ за бебета (0-6м) се продава само в аптеките, оттам също има надценка. И все пак мисля, че има разлика в качеството.

# 9
  • Мнения: 1 092
Ако сте забелязали вдигнаха цените на всички видове АМ, пюрета и каши  #Cussing outпоне тук в Пловдив.За причината нямам никаква идея newsm78

# 10
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 519
Момичето, от което пазаря в нашия град ми каза че цените на всички АМ са вдигнати много от 01.07, но при нас все още продават на старите цени. Пюретата и кашите също не са с променени цени.

# 11
  • Мнения: 4 784
Цените на почти всички АМ са увеличени с по 30%.

# 12
  • Мнения: 1 081
Само тук ли не са поскъпнали?  newsm78 Онзи ден купувах АМ беше на старите цени, това увеличение от кога е? Или най-вероятно съм взела нещо от по-стара партида и сега да очаквам скок.

# 13
  • Мнения: 640
Вчера купих Фризо 3.Вдигната е цената,но не чак толкова/от 7 лв на 7,50/.
При нас от 8.40лв стана 9лв.Вие сте добре Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 092
Само тук ли не са поскъпнали?  newsm78 Онзи ден купувах АМ беше на старите цени, това увеличение от кога е? Или най-вероятно съм взела нещо от по-стара партида и сега да очаквам скок.
Увеличението го наблюдавам поетапно в различните магазини от десетина дена насам #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт