Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 82 отговора

София

http://www.nodiaper.beinsa.info/
Цитирай

Това е Естествена Бебешка Хигиена(ЕБХ).Тук във форума това е едно от разковничето,а другото е за кърменето.
Цитирай

Белгия/София

Да, чела съм подобни статии, но продължавам от сърце да се радвам на съществуването на памперсите и си ги ползвам без угризения  Very Happy
Цитирай

На морето!

Да, чела съм подобни статии, но продължавам от сърце да се радвам на съществуването на памперсите и си ги ползвам без угризения  Very Happy
и аз Peace
Цитирай

BG

не ги разбирам тоя род теми  Rolling Eyes то по тая логика дай голи да ходим, защото е по естествено.
Цитирай

Cambridge, UK

Да и аз съм чела статии за ЕБХ, но определено си предпочитам памперсите.  Peace Ще се учим на гърне като почне да сяда и това е  Wink
Цитирай

София

не мога да си представя памперсите да ги няма,честно казано
Цитирай

Sf

Кой както иска да си гледа детето. ЕБХ може, не съм против, но не го прилагам. Започнах да уча Мона на гърне сега, за всяко нещо си има време.
Цитирай

в сърцето на мъжа си!

Всичко хубаво, обаче не мога да си представя как едно новородено ще го слагаш да се изхожда, когато има нужда, че те пишкат постоянно! Да не говорим и къде ще го слагаш... За по-порастнали деца може, но аз без памперси не бих се оправила, страхотна помощ са си.
Цитирай

Белгия/София

Всичко хубаво, обаче не мога да си представя как едно новородено ще го слагаш да се изхожда, когато има нужда, че те пишкат постоянно!

шшш, тихо, ей сега ще дойдат да ти обяснят,  Laughing чела съм как става. Не възнамерявам да се пробвам.
Цитирай

London, Sofia

Напълно подкрепям Блонди Peace Mr. Green
Цитирай

София

Daniele, сигурно ще ти е интересно  да се запознаеш с тези теми

Естествена бебешка хигиена (ЕБХ)

Сайт за ЕБХ « 07-02-2007, 16:52:11 »

За изхождането, закаляването и кърменето на поискване

За изхождането, закаляването и кърменето на поискване - част 2

Естествената бебешка хигиена: как да започнеш с бебе над 6 месец … -2007, 17:39:09 »

Памперси за многократна употреба

Как да отгледаме бебето без памперси « четвъртък, 15 септември 2005, 20:35 »

Деца без памперси « 31-08-2006, 12:22:04 »

ЕБХ-пак за памперсите /стара песен на нов глас/ « 17-07-2007, 14 … 19 » Мила от Марс

Естествена бебешка хигиена « 15-07-2007, 09:07:52 » sunnybunny
Цитирай

София

Такава статия може да се напише за АБСОЛЮТНО ВСЕКИ продукт на пазара. Това означава ли, че трябва да не ползваме нищо, да седим голи и боси и да се чудим какво да правим?!
Да, на мен също не ми харесва да слагам памперси на дребосъка - върти се, бяга ми... война водим докато го поставя, но няма начин. Това е период, който ще отмине. Като дойде време и той ще се научи да ползва гърне и тоалетна. Но си мисля, че си е чист тормоз за едно бебе, което въобще нищо не разбира от това какво му излиза от дупето и, че това нещо трябва да пада в гърне  Sick

Но в крайна сметка всеки е свободен да избира как да гледа детето си  Peace
Цитирай

София

Благодаря! Не потърсих в библиотеката, защото досега не бях чувала за ЕБХ и реших, че това, което намерих ще е интересно на някого!
Цитирай

Запозната съм. Не е за мен  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 82 отговора