"Вие сте до тук- не пускаме цигани!"

  • 5 143
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14 654
Мой приятел е циганин- чудесно момче- възпитан, спретнат, с висше образование, работи. Решава да отиде на басей с приятелката си- нея пускат без проблем, а на него предлагат да я изчака другаде, защото цигани не пускали? Какво е това- дискриминация, фирмена политика или малоумие на управителя, може би пати заради лошата слава на мнозинството?
Става дума за "Варадеро" в квартал Левски, и за "Мария Луиза", който е по-известен.
Имате ли нещо против до вашия шезлонг да отмаря човек като моя приятел?

# 1
  • Мнения: 3 268
В Мария Луиза не пускат цигани да.Една германка,женена на български циганин беше дигнала голяма аларма преди 2 години.Жалко за приятелят ти,вярвам,че той е интелигентно и свястно момче,но колко са такива като него.Ако щат да ме обвинят в расизъм,но аз на басейн,дето пускат цигани няма да ида.

# 2
  • Мнения: 2 401
Мария Луиза работи ли?  Случката е малко малоума, защото церберите на входа изпълняват нареждане и не отчитат някои други фактори.

# 3
  • DE
  • Мнения: 967
Аз нямам нищо против циганите! Имам познати цигани-напълно нормални хора с образование!
Имам против мръсните, гадните, нахалните, простите и просещите цигани!

# 4
  • Мнения: 589
,Ако щат да ме обвинят в расизъм,но аз на басейн,дето пускат цигани няма да ида.
   И предпочиташ русолявия ,вмирисан на мастика и непрани дрехи байчо до шезлонга си?! ЗА фейс-контрола съм,не за дискриминацията.Охраната явно много буквално е приела нарежданията...

# 5
  • Мнения: 526
Хигиената (понеже става дума за басейн) не я определям по произхода на човека.Не го намирам за правилно.

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

Имате ли нещо против до вашия шезлонг да отмаря човек като моя приятел?
Да, имам и то много!Расистка съм до мозъка на костите си в това отношение!

# 7
  • Мнения: 1 079
Нямам против . Знаеш ли кой с гъбички ,кой с трихомони... .Циганите имат по- добра имунна система от нас .Преносителите са българи .. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 268
,Ако щат да ме обвинят в расизъм,но аз на басейн,дето пускат цигани няма да ида.
   И предпочиташ русолявия ,вмирисан на мастика и непрани дрехи байчо до шезлонга си?! ЗА фейс-контрола съм,не за дискриминацията.Охраната явно много буквално е приела нарежданията...
Фейсконтролът го налагат цените.те са най-добрият фейсконтрол.

# 9
  • Мнения: 14 654
Аз нямам нищо против циганите! Имам познати цигани-напълно нормални хора с образование!
Имам против мръсните, гадните, нахалните, простите и просещите цигани!


Явно това е най-главната причина приятелят ми да не отиде на басейн- кармата на общостта. Покрай сухото, гори и суровото както знаем, а също и това:

Да, имам и то много!Расистка съм до мозъка на костите си в това отношение!

Доста хора са расисти и няма да отидат някъде, където има цигани, а ако има негри или араби- бихте ли отишли? А германци?
Става дума за най-обикновен човек, но с кафява кожа, не за мръсен джебчия и това си личи.
Приемам емоционално отговорите, защото става дума за близък приятел, когото ценя.

# 10
  • Мнения: 4 390
Любезно ви напомням, че във форума е

Цитат
8. Забранено пускането на мнения с расистка насоченост, теми подклаждащи расова дискриминация, омраза и етническа нетолерантност





# 11
  • Мнения: 25 447
А как го разбраха, че е циганин? Откакто дойде лятото, само цигани има по улиците - т.е. повечето хора да със доста силен тен. Аз само по външен вид не мога да различа циганин от добре опечен българин.  Thinking

# 12
  • Мнения: 3 569
И аз не харесвам басейни с цигани.

# 13
  • Мнения: 14 654
А как го разбраха, че е циганин?
Ами личи си, чертите му също са спечифични. Моят тен, колкото и плътен да стане- не може да е чак такъв.

# 14
  • Мнения: 834
Против съм да има около мен мръсни и нечистоплътни хора. В такава ситуация дори и най-големият баровец може да ме отврати. Просто съм ужасно гнуслива. Нямам нищо против циганите, негрите или който и да е стига да е чист.

Общи условия

Активация на акаунт