"Вие сте до тук- не пускаме цигани!"

  • 5 148
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 195
мисля, дето таз тема нарушава сериозно правилата на форума?
Като не искате цигани, гъбички, и жени в цикъл с тампони - не ходете на обществени плажове, колкото и на някои финни дами тук да не им се искат, никой няма право на такава расова дискриминация, никой Naughty Naughty Naughty

# 61
  • Мнения: 534
Смятам,че постъпката е много грозна  Crossing Arms
в крайна сметка трябва да не пускат въшльовците,независимо какви са
и да  пускат хората с добри хигиенни навици,било роми,българи,турци и други.
Във крайна сметка във всяко стадо има мърша.

# 62
  • Мнения: 3 405
може би пати заради лошата слава на мнозинството?

От това си пати.
На плажа на Шкорпиловци миналото лято също не пускаха цигани.

# 63
  • Мнения: 4 195
може би пати заради лошата слава на мнозинството?

От това си пати.
На плажа на Шкорпиловци миналото лято също не пускаха цигани.
и аз миналото лято бях на Шкорпиловци и имаше цял лагер с деца от Разград и повечето от тях бяха циганчета и дори си играеха с моето дете - пускаха ги, това имам в предвид.
Сега да попитам - децата от дома в Трън, утре тръгват на море, снимки няма да ви пускам - повечето циганета, без каквито и да е хигиенни навици - никой не се е занимавал да им ги изгради - да ги пуснат ли на плажа, или да не ги пуснат, ох ядосах се...мразя разделението, по - скоро аз бих си тръгнала от плажа, отколкото да кажа - този е циганин не го пускайте. Да, патила съм от цигани, да, много от тях са нечистоплътни, но.....не съм човек, който ще ги посочи с пръст и ще ги изгони.........

# 64
  • Мнения: 3 405
Може, но аз бях свидетел как спасителя каза на тумба цигани да се преместят извън територията на плажа (този, който се води централен).

# 65
  • Мнения: 4 195
ей и на мен примерно не ми е приятно - точно тумба цигани, но скоро бях на почивка на Стрелча - ми имаше тумба не една ами няколко всеки ден на басейна с българи - 13-18 годишни - ми секнат се в басейна, плюят в него, с мръзни черни крака, нокти неизрязвани примерно 2 месеца - ужасно, нечистоплъчно.гадост. Ми никой не ги изгони, никой не им направи забележка - според мен всичко е въпрос на култура и хигиена, а не мисля, че можем да търсим такива неща при някой, който живее в стая 2/2 с още 10 свои роднини....знам ли, просто мисля, че ( както някой по - горе беше казал) фейсконтрол по - може - но не фейсконтрол расов, а хигиенен newsm78

# 66
  • Мнения: 1 629
Не съм чела темата и намерение такова нямам. Басейн - масейн, това е дискриминация. Значи можем да се радваме на Чирков, Софи Маринова, Ибряма...но на басейн - не?!?! Що?! Аз каквато съм мургавичка може и да го отнеса  Thinking  Дано ги осъди някой!

# 67
  • Мнения: 2 070
Баси гадната тема.
Баси, ако съм на мястото на тия цигани как ще си изкарам парички - ще ги съдя собствениците на басейните до дупка.

# 68
  • Мнения: 4 195
моя мъж ако знаете колко е мургав.......ужас, а свекър ми още повече - все едно циганин гледате, представяте ли си да го върнат от някой басейн - не става, ти си мангал Crazy

# 69
  • Мнения: 3 405
Аз каквато съм мургавичка може и да го отнеса  Thinking 

Ти - мургавичка  Joy

# 70
  • Мнения: 7 837
CTramell, очаквах някой да се хване на косата. Първосигнално човешко абсолютизиране...
Циганин-мръсен и крадлив
Миеш косата веднъж седмично - нечистоплътен

Като се вкара мисъл, вече е друго. Но, мисленето не е за всеки явно...

# 71
  • Мнения: 25 600
и аз миналото лято бях на Шкорпиловци и имаше цял лагер с деца от Разград и повечето от тях бяха циганчета и дори си играеха с моето дете - пускаха ги, това имам в предвид.
Сега да попитам - децата от дома в Трън, утре тръгват на море, снимки няма да ви пускам - повечето циганета, без каквито и да е хигиенни навици - никой не се е занимавал да им ги изгради - да ги пуснат ли на плажа, или да не ги пуснат,

От твоите думи струи проблемът, усещаш ли? Да, децата от домовете няма да ги върнат, независимо, че са циганчета, защото освен хигиенни навици, никой не им е изградил и други (приватизиращи  Wink), точно заради които връщат останалите от етноса. И точно най-добре облечените цигани са най-крадливите - именно, защото трудно се различават и хората не се пазят от тях.
Да, грозно и гадно е такова деление, но лично аз не мога да упрекна особено охраната. Ако ти работиш това и днес десетина-двайсет човека ти изреват, че са обрани, докато са се къпели в басейна/морето и заплашват да те съдят, ти как ще реагираш? И в двата случая плащаш - дали за откраднатото, дали за дискриминация...  Thinking
То, като се замисля, все заради това ни ги връщат от чужбината, ама що никой не ги съди тях?  newsm78 Някой да е осъдил Австрия, Швеция и др., че ни връщат обратно просяците и крадците? Австрийците поне ги арестуват, преди да ги натоварят на рейса, а шведите ги качваха на самолетите по презумпция, даже преди да извършат престъпление...
Мдааа, пак си набихме негрите...

# 72
  • Мнения: 6 206
И аз не мисля, че могат да разберат по тена кой е циганин.
Защото пък аз имам познати /мъже на възраст/, които са си ромчета отвсякъде, обаче осиновени още от бебета. Никога не можеш да кажеш, че са цигани. Никога, и маниери, и възпитание и обличане. Колко мургави хора има.

# 73
  • Мнения: 4 392
аз на басейни не ходя. гнусно ми е. басейн - да, само ако е мой. личен. собствен.
И аз. Peace



Мой приятел е циганин- чудесно момче- възпитан, спретнат, с висше образование, работи. .
Имате ли нещо против до вашия шезлонг да отмаря човек като моя приятел?
Нямам нищо против такъв вид цигани!  Peace
И против другите впрочем, но предпочитам да съм далеч от тях!  Blush


И моят съвет е: Да заведе дело!

Общи условия

Активация на акаунт