Сърдят ли се мъжете ако ви напуши смях по време на секс?

  • 6 218
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 178
Такаааааа.....петък е!
Време за интимни питанки.
Имаше преди време една досадна реклама "Това бяха 20 секунди". Ако се пошегувате в леглото с подобна реплика, или пък кажете: "Клати ме по-леко, че имам разстройство"  Crazy каква ще е реакцията на мъжете ви?

# 1
  • Мнения: 223
Случвало ми се е и да,сърдил се е Blush

# 2
  • Мнения: X
Сърди се като запаля цигара...а пък аз тъй обичам!
Цигарата е голямо зло в интимния живот на един пушач с един непушач, да знаете!  Cry

# 3
  • Мнения: 5 299
Това за разстройството не го знаех..Ще го пробвам непременно Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 178
Това за разстройството не го знаех..Ще го пробвам непременно Mr. Green
Мдааааа.  Toilet no Ама си представи к'во е гадно, нали?

# 5
  • Мнения: 2 792
 Аз никога не се смея по време на секс, винаги гледам сериозно, съсредоточено и вглъбено, не обичам човекът до мен да се оплаква.

# 6
  • Мнения: 490
Аз никога не се смея по време на секс, винаги гледам сериозно, съсредоточено и вглъбено, не обичам човекът до мен да се оплаква.


Що бе? Да не пишете докторат? Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 2 792
Що бе? Да не пишете докторат? Rolling Eyes
Не, правим секс, нали това се питаше.

# 8
  • Мнения: 1 299
Един път избухнах в нечовешки смях Joy не е истина просто, корема чак, ме заболя, сълзи ми потекоха от очите...той в началото се разсърди...после почна да се смее с мен  hahaha

# 9
  • Мнения: 185
И аз съм се разсмивала,особено ако мъжо е прекалил с водките и си мисли,че прави секс hahaha
А по темата-не ми се сърди Mr. Green

# 10
  • Мнения: 3 537
Случвало се е да ми стане смешно,но това обикновенно е ставало ако не съм достатъчно концентрирана по време на секс и ми мине някоя смешна мисъл през главата и така...но мъжа ми не се сърди....няма проблем, обикновенно му казвам за какво се хиля и си се смеем двамата.Случвало се е от много хилеж да ни мине желанието за секс, случвало се е също и да си се посмеем пък след малко пак си продължим на се сексуваме и такива ми ти неща Laughing Laughing Laughing

# 11
  • Мнения: 7 640
И аз съм се разсмивала,особено ако мъжо е прекалил с водките и си мисли,че прави секс hahaha
А по темата-не ми се сърди Mr. Green

я поясни Laughing

# 12
  • Мнения: 678
Не, не се сърди. Случвало се, ако някой каже нещо смешно, но тогава и двамата се смееме.Че то секса нали е за релакс и удоволствие, а смехът и той за същото. Тогава кой ще да е тоя луд, дето да си развали двойния кеф със сръдня newsm78

# 13
  • Мнения: 146
да случвало ми се е и се е цупил Peace

# 14
  • Мнения: 212
Зависи от какво е породен смеха. Между другото винаги съм се чудил как е възможно да те таковат и ти да се смееш. Мен например ако ме изтряскат както вас хич няма да ми е до смях честно казано  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт