Да вземем ли малкия с нас?

  • 1 809
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
Да Ви питам, но знам, че ще може да ми помогнете. Проблемът ми е, че утре отиваме на село (то е до един язовир) и мисля следобяд да слезнем и с малкия, но се притеснявам  Thinking Дали е добре, дали да го вземем с нас или направо да го оставя на майка ми.  Whistling    Притеснено ми е, защото за пръв път ще ходим тримата   Rolling Eyes А за пътуването, то е около 30 мин. с кола и пак ме е страх от жегите за него.
 bouquet  Дайте предложения какво да правя все пак bouquet

Цитат
ДА ВИ ПИТАМ,НО ЗНАМЧЕ ЩЕ МОЖЕТЕ ДА МИ ПОМОГНЕТЕ.ПРОБЛЕМА МИ Е ЧЕ УТРЕ ОТИВАМЕ НА СЕЛО(ТО Е ДО ЕДИН ЯЗОВИР)И МИСЛЯ СЛЕДОБЯД ДА СЛЕЗНЕМ И С МАЛКИЯ,НО СЕ ПРИТЕСНЯВАМ ThinkingДАЛИ Е ДОБРЕ,ДАЛИ ДА ГО ВЗЕМЕМ С НАС ИЛИ НАПРАВО ДА ГО ОСТАВЯ НА МАИКА МИ WhistlingПРИТЕСНЕНО МИ Е ЗАЩОТО ЗА ПРЪВ ПЪТ ЩЕ ХОДИМЕ ТРИМАТА  Rolling EyesА И ЗА ПЪТУВАНВТО,ТО Е ОКОЛО 30 МИН С КОЛА И ПАК МЕ Е СТАРАХ ОТ ЖЕГИТЕ ЗА НЕГО  bouquetДАИТЕ  ПРЕДЛОЖЕНИЯ КАКВО ДА ПРАВЯ ВСЕ ПАК  bouquet

Моля, не пишете само с главни букви!
В писмената комуникация това се приема като груб тон и крещене.

Последна редакция: пт, 20 юли 2007, 23:56 от Mamma

# 1
  • Мнения: 3 423
Ебаваш се с нас, нали?!

И колко е малък малкият?

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
аз бих го взела моето дете ... но за твоето ти си решаваш

# 3
  • Мнения: 2 792
 Не си забелязала, че капс лока ти е натиснат или наистина викаш по нас ?
 Не разбрах кое от всичко ти е притеснително, но ще се пробвам, не мотайте детето по жегите от 11 до 17 часа и вие не се мотайте, нетърпимо е.

# 4
  • Мнения: 146
не сум знаела че когато пиша с гл.букви значи че викам smile3538наистина не знаех Peace.

# 5
  • Мнения: 4 111
Ау, не се удряй така. Остави малкия при майка си.

# 6
  • Мнения: 6 029
Ау, не се удряй така. Остави малкия при майка си.

на перничани не им пречи удрянето, споко Mr. Green


остави го при майка си!

# 7
  • Мнения: 146
толкова ли е изненадващо че се притеснявам,вие не сте ли се притеснявали когато сте били в началото като мен wait

# 8
  • Мнения: 7 723
Лиске, има лентичка- малкия е на 6 месеца и 4 дена... Wink

# 9
  • Мнения: 184
Лиске, има лентичка- малкия е на 6 месеца и 4 дена... Wink
Е па не е чак толкова малък, ама като гледам майка му е,така че й е простено.  oops

# 10
  • Мнения: 1 121
Аз не бх мъкнала моят по жегите, може да получи топлинен удар горкото дете Stop

# 11
  • София
  • Мнения: 5 605
Някой отговори са доста груби, що така бе хора. newsm78 А по темата - не бих взела детето, мисля, че е твърде топло.

# 12
  • Мнения: 46 492
Аз бих го взела.

# 13
  • Мнения: 2 427
Аз ако имам мама на разположение бих и го оставила и още как,иначе каъв е проблема молим Grinning?!Ние след 10 деня заминаваме на море.Цели 1500 км с кола и с бебе с десетина дни по-голямо от твоето.Що се излагаш бе жена,мисли малко,нищо няма да му стане.Все пак дръж го на слънце,да не го опнеш на припек да изгори.Вземете чадър това онова,ако не търсете сянка.
Нашето бебе от 20-тия ден обикаля по улиците с нас. Wink

# 14
  • Мнения: 6 164
И що не? Крис какви чудеса преживя на 1 месец.. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт