Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора

гр.София

Бял къс потник с шпиц деколте.Дънки до коляното в светло синьо и с бяла чанта.Вие сте.
Цитирай

София

Нямам намерение да излизам днес и за това смятам цял ден да се мотая по пижама, която се състои от къси панталонки и тениска Mr. Green
Цитирай

София

Къси панталони и тениска.
Ще си стоя у нас,защото имаме майстори. Laughing
Цитирай

Велики Преслав

В това горещо време гледам да имам колкот се може по-малко дрехи върху себе си.  Wink Не нося дори и сутиен. С розово потнице слилаво-жълти цветчета съм и къса дънчена пола. Бели чехлички и бяла чанта. А забравих и едно колие от перли в розово-лилавата гама.
Цитирай

Варна

къси бели панталонки и розова блузка - за вкъщи
ако излизам - ще сложа една бяла рокля на цветя.
Цитирай

Ами всъщност се чудя. newsm78

Пътувам за морето довечера и мисля да съм с дълги дънки, за да не ми е студено, все пак е през нощта....Но пък да не взема да умра от жега? Mr. Green
Цитирай

DE

Ами всъщност се чудя. newsm78

Пътувам за морето довечера и мисля да съм с дълги дънки, за да не ми е студено, все пак е през нощта....Но пък да не взема да умра от жега? Mr. Green
Няма да умреш от жега!!!!
По темата: днес съм на работа и съм с дънкова пола под коляното и кафяв потник!
Цитирай

нямам намерение да мърдам от къщи така че сигурно с една стара лятна рокля, лежейки пред телевизора Whistling
Цитирай

Днес съм на сватба, така че-официално.И на висок ток Crazy Crazy Crazy
Цитирай

И аз така смятам. Very Happy Значи - дънки, потниче, дънково яке и сандалки. Crazy
Цитирай

Sofia

С къси панталонки, потник и кецове. Отивам да превземам някакви незнайни баири и чукаци в някаква планина, още не са ме уведомили къде.
Много ми е топло, искам да ходя гола  ooooh!
Цитирай

До морето

бяла памучна рокличка с щампа,  дълга почти до коляното и никакво бельо Whistling
Цитирай

София

Дънкова пола, сива блуза със сребърни ивици.
Цитирай

Плевен

Дълги светло сини дънки,които имат две парчета от светло-кафява кожа със щампа на тях,с потниче от две части-кафява и бяла и сандали от кафява кожа,която седи на люспи,като змииска Flutter
Цитирай

sofia

Днес съм на сватба, така че-официално.И на висок ток Crazy Crazy Crazy
Аз снощи бях на рожден ден,ама той беше като сватба 150човека,та още ме болят краката от високите златни сандалки,но...
Днес си ходя по бельо вкъщи,че съм самичка и няма да мърдам никъде
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора